زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نهههه ، اخرشم دست زدن فناوری اطلاعات رو

ارسال: #۱۶
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط majid10.)
RE: نهههه ، اخرشم دست زدن فناوری اطلاعات رو
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)alireza01 نوشته شده توسط:  من نرم افزار رو تموم کرده بودم. ای خداااا
خدا بهت صبر بده داداش

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

بنظرتون الان کامپیوتر امتحان بدیم با توجه به درسای مختلف نخونده تو این وقت مونده یا همون ای تی رو شرکت کنیم با توجه به دوست نداشتن رشته های باقی مانده یا کلن دست از پا دراز تر بریم سربازیو زندگی؟؟؟؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من میخواستم کنکور هوش بدم , سختیش برام مدار الکتریکی بود . حالا با این حالت جدید شده مدار و سیگنال و شبکه Sad
زمان ما سیگنال و سیستم درس پیش نیاز بود تو شریف. یعنی اگه تو لیسانس نگرفته بودید یا نمره اش بد بود باید می گرفتید. یه جمله هم از دکتر کسایی بگم: هر چه فرد تو سیگنال و سیستم و آمار و احتمال قوی تر باشه تو پردازش تصویر قوی تره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من میخواستم کنکور هوش بدم , سختیش برام مدار الکتریکی بود . حالا با این حالت جدید شده مدار و سیگنال و شبکه Sad
زمان ما سیگنال و سیستم درس پیش نیاز بود تو شریف. یعنی اگه تو لیسانس نگرفته بودید یا نمره اش بد بود باید می گرفتید. یه جمله هم از دکتر کسایی بگم: هر چه فرد تو سیگنال و سیستم و آمار و احتمال قوی تر باشه تو پردازش تصویر قوی تره.

میشه راجع بهش توضیح بدین؟
من اصلا این درس رو نداشتم جزوه و اینا دیدم ریاضیاتی هست تو فاز ریاضی عمومی و ریاضی مهندسی HuhHuhHuh
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ
دوستان یه نکته اضافه کنم که امیدتون رو از دست ندین درسته این تغییرات ایجاد شده اما اینم در نظر بگیرین که برای همه سخت شده و تا اونجایی که میدونم حتی بچه های قوی همه ی درسها رو نمیخونن..
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من میخواستم کنکور هوش بدم , سختیش برام مدار الکتریکی بود . حالا با این حالت جدید شده مدار و سیگنال و شبکه Sad

برای ورودی های ۹۲ و بعد این درس اجباری شده . اگه درس خیلی سختی نباشه قطعا درس خیلی نچسبیه واسه من Dodgy

راهی به انتها هست؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  میشه راجع بهش توضیح بدین؟
من اصلا این درس رو نداشتم جزوه و اینا دیدم ریاضیاتی هست تو فاز ریاضی عمومی و ریاضی مهندسی HuhHuhHuh
  • تبدیل و سری فوریه مفصل بحث میشه. راجع به تبدیل های لاپلاس و z هم صحبت میشه. یه مقداری مباحث کلی در مورد سیستم ها مثل خواص سیستم ها. بحث های ماژولیشن مثل AM‌ و FM.
  • این درس تو دانشکده برق هم ارائه میشه و فکر می کنم برقی ها (گرایش مخابرت) با سیگنال سر و کار داشته باشن.
  • تا جایی که حافظه ام اجازه میده تو این درس به ریاضیات پیوسته (مثل انتگرال) نیاز دارید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ
کسی میدونه اگر بچه ها اعتراض کنن کی قطعی میفهمیم نتیجشو؟

در پی یافتن خویش گم شدم.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۳۲ ب.ظ
ضرایب هم تغییر کرد که‌ باعث میشه زبان مثل سال های پیش پر رنگ نباشه، البته برای جبران ریاضی میتونه موثر باشه .
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۴۱ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  میشه راجع بهش توضیح بدین؟
  • تبدیل و سری فوریه مفصل بحث میشه. راجع به تبدیل های لاپلاس و z هم صحبت میشه. یه مقداری مباحث کلی در مورد سیستم ها مثل خواص سیستم ها. بحث های ماژولیشن مثل AM‌ و FM.
  • این درس تو دانشکده برق هم ارائه میشه و فکر می کنم برقی ها (گرایش مخابرت) با سیگنال سر و کار داشته باشن.
  • تا جایی که حافظه ام اجازه میده تو این درس به ریاضیات پیوسته (مثل انتگرال) نیاز دارید.

خب خوبه باز. اینطوری فکر نمیکنم مشکل مفهومی با توجه به خوب بودن پایه و درک ریاضیم باهاش پیدا کنمSad
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط wskf.)
تو شک هستم واقعا . نمی دونم باید چکار کنم.
اره ی بار اعتراض کردن درست شد . اگه اعتراض دسته جمعی باشه برمی گردونن.
حداقل برای سال دیگه این تغییرات رو اعمال کنن
این واقعا به عقلشون نمی رسه که وسط سال و این همه تغییر.!!
دوستان تهران نمی رید اعتراض ؟؟

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  کسی میدونه اگر بچه ها اعتراض کنن کی قطعی میفهمیم نتیجشو؟

اگه بخواد درست بشه همین چند روز میشه ... مثل دو سال پیش که شبکه و امنیت اول رفت زیرمجموعه مهندسی کامپیوتر ولی دوباره دو سه روز بعد برگشت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۲۷
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ
واقعا تنها چیزی براش ارزش قایل نیستن وقت دانشجوئه، تغییراتیم اگه قراره اعمال بشه باید از تابستون بگن که هرکس برنامه ریزی خودشو انجام بده نه چهارماه مونده به کنکور تازه همه رو تو شک فرو ببرن، الان اونایی که کلی وقت برای محاسبات و ریاضی مهندسی گذاشتن یعنی وقتشون کشک دیگه، شبکه و سیگنال و کجای دلمون بذاریم؟ تا جایی که میدونم سیگنال درس بچه های رشته ی برقه و همچینم آسون نیست، واقعا دروس تخصصی هوش دیگه افتضاح شده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۲۸
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ
باز خوبه اقلا ریاضی مهندسی و محاسبات رو نخوندم
ولی خب محاسبات رو پایه ام عالی بود
این همه تغییر درس و ضرایب!!! فقط چهار ماه مونده
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ
دوستان این لینک گروه اعتراض هست. کلا ب تغییرات مجموعه مهندسی کامپبوتر و شبکه.:
بچه هت یکی لینک گروه رو بذاره تو مانشت

لطفا در کانال پشت کنکوریها هم به اینکه اعتراض دارین رای بدین[/quote]
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  باز خوبه اقلا ریاضی مهندسی و محاسبات رو نخوندم
ولی خب محاسبات رو پایه ام عالی بود
این همه تغییر درس و ضرایب!!! فقط چهار ماه مونده

تغییرات قطعا باید صورت میگرفت , چون مثلا همین محاسبات اصلا جزو دروس کارشناسی ورودی های ۹۲ نیست ! و اگر بخواد اعتراض نتیجه بده هم فکر نکنم محاسبات رو برگردونن

راهی به انتها هست؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۹۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۲ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۴۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۴ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۷۹۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۲۹ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۴۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۱ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۸۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close