زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه آزاد - تفاوت کد رشته ۴۱۰۱۰ با ۴۱۰۴۳

ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ، توسط sybarite.)
دانشگاه آزاد - تفاوت کد رشته ۴۱۰۱۰ با ۴۱۰۴۳
عرض ادب
گرایش شبکه های کامپیوتری در دو رشته اصلی مهندسی فن آوری اطلاعات با کد ۴۱۰۱۰ و مهندسی کامپیوتر با کد ۴۱۰۴۳ در دفترچه وجود دارد. ضرایب امتحانی نیز متفاوته. من رشته ام کارشناسی شبکه کامپیوتر گرایش پیاده سازی بوده. کسی می تونه راهنمایی کنه برای انتخاب رشته بین این دو مورد؟ با توجه به ضرایب و دروس انتخاب ترجیحی من فن اوری اطلاعات شبکه کامپیوتر هست.
اصلا این دو تا مگر چه تفاوتی می کنند در ارشد؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ
RE: دانشگاه آزاد - تفاوت کد رشته ۴۱۰۱۰ با ۴۱۰۴۳
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  عرض ادب
گرایش شبکه های کامپیوتری در دو رشته اصلی مهندسی فن آوری اطلاعات با کد ۴۱۰۱۰ و مهندسی کامپیوتر با کد ۴۱۰۴۳ در دفترچه وجود دارد. ضرایب امتحانی نیز متفاوته. من رشته ام کارشناسی شبکه کامپیوتر گرایش پیاده سازی بوده. کسی می تونه راهنمایی کنه برای انتخاب رشته بین این دو مورد؟ با توجه به ضرایب و دروس انتخاب ترجیحی من فن اوری اطلاعات شبکه کامپیوتر هست.
اصلا این دو تا مگر چه تفاوتی می کنند در ارشد؟

سلام
این دو تا در واقع یک رشته و یک ظرفیت هست که بین دو رشته مهندسی کامپیوتر و آی تی تقسیم شده
در دفترچه اولیه ثبت نام امسال شبکه و امنیت به کلی رفته بود زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر که با اعتراض داوطلبان ظرفیت این رشته ها ۵۰ درصد به کامپیوتر و ۵۰ درصد به آی تی تعلق گرفت
در واقع خود رشته ها هیچ تفاوتی با هم ندارند و از طریق شرکت در دو آزمون می توان وارد رشته شبکه شد

آبی که برآسود ، زمینش بخورد زود دریا شود آن رود که پیوسته روان است
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۲ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۸۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۲,۰۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۰۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۷۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۹۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۷۹۸ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۵۲۲ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close