زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوره آموزش پردازش تصویر به صورت پروژه محور

ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
سلام. روز خوش. میخوام یه دوره آموزش پردازش تصویر رو شروع کنم. راستش خیلی وقت اینکه بخوام آموزش بدم ندارم ولی سعی میکنم که دوستان تا جایی که میشه مسیر رو آغاز کنن. برنامم اینه که از همین ابتدا پروژه ای بریم جلو. اگه استقبال بشه خوب انگیزه خواهم گرفت که نه تنها کل مطالب پردازش تصویر بلکه از سایر دروس مرتبط از جمله بینایی ماشین و یادگیری ماشین هم حرف بزنیم و تمرین حل کنیم اما از اون طرف هم امکان داره بعد چند جلسه کلا کنسل کنیم.

روال کار به چه صورته ؟
من یه سری تمرین های کوچیک رو میزارم . نحوه حلش رو هم میگم. شما حل میکنین و برای من میفرستین. اگه مشکلی داشته باشین پیام میدین و جواب میدم تو گروه. ابتدا کار ممکنه تمرینات ساده تر و در حد یک وارم آپ باشه. ولی به مرور پروژه ها رو سخت تر و وقت گیر تر خواهیم کرد.

من به عنوان کسی که میخواد تو این دوره شرکت کنه چکار کنم؟
اگه واقعا میخوای یاد بگیری، از همین ابتدا وقت بزار تمرین ها رو حل کن و برای من میفرستی .

تمرینها رو چه جوری بفرستم ؟
تمرینها رو لطف کنین به صورت ام فایل با فرمت زیر بفرستین .
ex_number_userID

number شماره تمرین و userid یوزرنیم تلگرام شما باشه. مرسی .

کلا هم همین اول اگه دوستان بگن کیا همراهی خواهند کرد ممنون میشم. یه ? بفرستین حله. واقعا اگه شرکت میکنی ?رو بفرستین .

دوستانی که علاقه مند هستند در این زمینه لطفا بهم اطلاع بدهند @MasterofArtificialIntelligence (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ
RE: دوره آموزش پردازش تصویر به صورت پروژه محور
سلام.

قطعا" که به اشتراک گذاشتنِ دانش و اطلاعات امرِ بسیار پسندیده‌ایست. اگه میشد همینجا سوالات و پاسخها ارسال بشه، استقبال هم بیشتر میشد. البته شاید سبک کار شما که آموزش همراه با پروژه است این امکان رو نداشته باشه. هرطور که صلاحه، حتما" استقبال میشه.

با تشکر.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ
با سلام و خسته نباشیید به شما و سایر دوستان بنده اموزش نمیدهم این اموزش رو قراره در تلگرام انجام بشه و من هم فقط اطلاع رسانی میکنم در صورتی که با دوستمون صحبت میکنم اگر اشکال نداشته باشه اموزش ها رو اینجا قرار میدهم ولی شیوه کار رو دقیقا نمیدونم میخواهند چیکار کنند

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  تمرینها رو چه جوری بفرستم ؟
ex_number_userID

اتفاقا بنده هم قصد آموزش اندروید را دارم. نحوه ی آموزش هم به این صورت هست که منابع رو معرفی می کنم، بعد بهتون کار میدم و میگم که چطوری کار رو انجام بدید بعد شما سورس برنامه رو به من میدید تا ببینم که درست کد نوشتید یا اشتباه.
.
.
.
.
اگه درست نوشته بودید، منم یه کم روش وقت میذارم، تغییرش میدم بعد به اسم خودم میذارم تو بازار.

آفرین به شما اهالی محل که اینقدر با تقوا، متدین و با سواد هستید. احسنت بر شما.
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  اتفاقا بنده هم قصد آموزش اندروید را دارم. نحوه ی آموزش هم به این صورت هست که منابع رو معرفی می کنم، بعد بهتون کار میدم و میگم که چطوری کار رو انجام بدید بعد شما سورس برنامه رو به من میدید تا ببینم که درست کد نوشتید یا اشتباه.
خیلی عالیه
به نظرم با یه pdf خوب یا یه فایل آموزشی ، فیلمی چیزی شروع کن
بعد چند روز با برنامه های ساده ای که به بچه ها میگی ببین چطور پیش میریم
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  اگه درست نوشته بودید، منم یه کم روش وقت میذارم، تغییرش میدم بعد به اسم خودم میذارم تو بازار.

واقعا؟ اصلا فکرشو نمیکردم.

(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  اتفاقا بنده هم قصد آموزش اندروید را دارم. نحوه ی آموزش هم به این صورت هست که منابع رو معرفی می کنم، بعد بهتون کار میدم و میگم که چطوری کار رو انجام بدید بعد شما سورس برنامه رو به من میدید تا ببینم که درست کد نوشتید یا اشتباه.
خیلی عالیه

جدی گرفتید؟

ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  تمرینها رو چه جوری بفرستم ؟
ex_number_userID

اتفاقا بنده هم قصد آموزش اندروید را دارم. نحوه ی آموزش هم به این صورت هست که منابع رو معرفی می کنم، بعد بهتون کار میدم و میگم که چطوری کار رو انجام بدید بعد شما سورس برنامه رو به من میدید تا ببینم که درست کد نوشتید یا اشتباه.
.
.
.
.
اگه درست نوشته بودید، منم یه کم روش وقت میذارم، تغییرش میدم بعد به اسم خودم میذارم تو بازار.

سلام به شما واقعا متاسفم چیزی رو ندیده و نشنیده و شروع نشده اینطور از پیش قضاوت میکنید شما دوست محترم کسی که اینکار رو داره انجام میده رو میشناسی ؟ ایا شما میدونی کسی که قراره این اموزش رو شروع کنه در چه حوزه های دیگه ای تونته مثل همین سایت مانشت به دیگران کمک کنه ؟ اول تحقیق کن بعدش در موردش حرف بزنید واقعا بعضی مواقع من شرم میکنم که کسی که قراره به صورت خالصانه کمک کنه و برای ترقی دیگران بدون هیچ چشم داشتی اینکار رو کنه قضاوت میکنیم . حداقل بدونید در تلگرام گروه دارند و به صورت خالصانه به هر سوالی از دانشججویان پاسخ میدهند پس پیش از هر کاری درست قضاوت کنیم اینکه یکسری ادم مثلا از این کار سو استفاده میکنند دلیل بر این نمیشه که ایشون یا سایر افرادی که قصد کمک دارند با اون ادم ها یکی بگیریم پس لطفا قضاوتتون عادلانه باشه البته با کمی تحقیق .

ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  سلام به شما واقعا متاسفم چیزی رو ندیده و نشنیده و شروع نشده اینطور از پیش قضاوت میکنید شما دوست محترم کسی که اینکار رو داره انجام میده رو میشناسی ؟ ایا شما میدونی کسی که قراره این اموزش رو شروع کنه در چه حوزه های دیگه ای تونته مثل همین سایت مانشت به دیگران کمک کنه ؟ اول تحقیق کن بعدش در موردش حرف بزنید واقعا بعضی مواقع من شرم میکنم که کسی که قراره به صورت خالصانه کمک کنه و برای ترقی دیگران بدون هیچ چشم داشتی اینکار رو کنه قضاوت میکنیم . حداقل بدونید در تلگرام گروه دارند و به صورت خالصانه به هر سوالی از دانشججویان پاسخ میدهند پس پیش از هر کاری درست قضاوت کنیم اینکه یکسری ادم مثلا از این کار سو استفاده میکنند دلیل بر این نمیشه که ایشون یا سایر افرادی که قصد کمک دارند با اون ادم ها یکی بگیریم پس لطفا قضاوتتون عادلانه باشه البته با کمی تحقیق .
اگه این بنده خدا ایستگاه بچه ها رو گرفته بود که واقعا باعث تاسفه و حق با شماست
ولی اگه حرفش درس باشه از بابت فروش توی بازار به اسم خودش که بی انصافی نیست مگه کسی مجانی کار یاد میده؟
فکر نکنم حرف بدی گفته باشه که
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  سلام به شما واقعا متاسفم چیزی رو ندیده و نشنیده و شروع نشده اینطور از پیش قضاوت میکنید شما دوست محترم کسی که اینکار رو داره انجام میده رو میشناسی ؟ ایا شما میدونی کسی که قراره این اموزش رو شروع کنه در چه حوزه های دیگه ای تونته مثل همین سایت مانشت به دیگران کمک کنه ؟ اول تحقیق کن بعدش در موردش حرف بزنید واقعا بعضی مواقع من شرم میکنم که کسی که قراره به صورت خالصانه کمک کنه و برای ترقی دیگران بدون هیچ چشم داشتی اینکار رو کنه قضاوت میکنیم . حداقل بدونید در تلگرام گروه دارند و به صورت خالصانه به هر سوالی از دانشججویان پاسخ میدهند پس پیش از هر کاری درست قضاوت کنیم اینکه یکسری ادم مثلا از این کار سو استفاده میکنند دلیل بر این نمیشه که ایشون یا سایر افرادی که قصد کمک دارند با اون ادم ها یکی بگیریم پس لطفا قضاوتتون عادلانه باشه البته با کمی تحقیق .

برادر، راه آموزش آن طرف است، این راه که می‌روی به ترکستان است.

*** پیشنهاد عمومی بنده فارغ از کار شما اینه که به هیچ وجه تلگرام را نه در گوشی و نه دسکتاپ و نه در وب نداشته باشید. ۳ روز رو بدون تلگرام سپری کنید. اونوقت با دریایی از علم مواجه خواهید شد.

(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  خیلی عالیه

برای شروع میتونی با بازی چرخش گوی با یونیتی شروع کنی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک بالا با عکس توضیح داده، لینک زیر هم به صورت ویدیو.

اگه زرنگ باشی تو کمتر از دو ساعت تمومش میکنی. بنده با افزودن صدا و متریال (که تو آموزش وجود نداره) تقریبا ۳ ساعت براش وقت گذاشم. البته یه کارای اضافی هم انجام دادم، مثلا به جای مکعب، سکه درست کردم یه همچین چیزایی. خوبیش اینه که هیچ تفاوتی بین نسخه کامپیوتر و اندروید وجود نداره و خود یونیتی نسخه apk بهت تحویل میده.

(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  واقعا؟ اصلا فکرشو نمیکردم.

از شما هم التماس دعا داریم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro
ارسال: #۱۰
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  اگه زرنگ باشی تو کمتر از دو ساعت تمومش میکنی.
حقیقتش من اصلا از این کارا انجام ندادم حتی شبیه سازشم ندارمBig Grin(وقت هم که افتضاح ولی علاقه چرا)
اگه امکانش هست لینک دانلود شبیه ساز و یه فایل آموزش (ترجیحا فارسی) قرار بدید یکم باهاش آشنا شیم
راستی درباره این موضوع یه تاپیک جدید باز کنی بهتره
باز هم ممنون
ارسال: #۱۱
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  حقیقتش من اصلا از این کارا انجام ندادم حتی شبیه سازشم ندارمBig Grin(وقت هم که افتضاح ولی علاقه چرا)
اگه امکانش هست لینک دانلود شبیه ساز و یه فایل آموزش (ترجیحا فارسی) قرار بدید یکم باهاش آشنا شیم
راستی درباره این موضوع یه تاپیک جدید باز کنی بهتره
باز هم ممنون

بحث آموزش که شوخی بود، پس تو امضات چی نوشتی؟ "تلاش، تلاش، تلاش...". در ضمن یونیتی شبیه‌ساز نیست و گیم انجین هست Smile. بنده فارسیم خوب نیست، خیلی نمیتونم منابع فارسی معرفی کنم Smile. بهتره از جناب گوگول خان کمک بگیری. با آرزوی موفقیت برای شما.
ارسال: #۱۲
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  پس تو امضات چی نوشتی؟ "تلاش، تلاش، تلاش..."
این امضا فعلا برای کنکورهBig Grin تموم شه در مراحل بعدی Smile
ارسال: #۱۳
۲۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط stateless.)
چرا بحث رفت سمت اندروید و بازی؟! پردازش تصویر چی شد؟!Blush

یکی از اساتیدمون تأکید دارن که نریم سراغ برنامه نویسی اندروید. چون گرایش به نصب اپ روی موبایل کاهش پیدا کرده و تا چند سال آینده کمتر هم میشه. بحث بازی جداست، ولی میگن حتی اگه الان هم اندروید کار میکنید، همین یکی دو سال هرچی میتونید تولید کنید، چون بعدش معلوم نیست چی بشه!!

-این همه بحث کردیم، اصلا یک نفر چک کرد که آی دی ذکرشده وجود نداره؟؟؟؟

سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۶۰۱,۰۰۷ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۱۸ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۴۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close