زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی درباره پروژه grid computing

ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ق.ظ
Question راهنمایی درباره پروژه grid computing
سلام دوستان این ترم تو درس سیستم عامل پروژه ای که بهمون دادن قراره یک grid یا cluster طراحی کنیم . به این صورت که تو ویندوز سرور ۲۰۱۲ با ۲ تا کامپیوتر یک برنامه ای مثل ۳dmax که سرعت اجرای پاپیینی داره رو بین ۲ تا کامپیوتر تقسیم کنیم و برای این کار احتیاج به یک نرم افزار داریم که این تقسیم کردنو انجام بده .
میشه بگید اسم اون نرم افزار چیه ؟ البته خودم که سرچ کردم نرم افزار های زیادی پیدا کردم ولی هیچ کدوم اونا مد نظر استادمون نبود.
نرم افزار هایی مثل Globus ، Gridbus، Unicore و Gridsim و ....
یا میشه چند سایت و منبع خوب برای این کار بهم معرفی کنید؟
خواهش میکنم اگه منبع خوبی میشناسید معرفی کنید آخه وقتی سرچ میزنم خیلی چیز خاصی پیدا نمیکنم. تازه همه ی سرچ های منم خارجیه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  شبیه ساز برای mobile cloud computing؟ samaneh_aftab ۲ ۳,۳۱۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۳۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۵ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  Fog computing sam4972 ۰ ۱,۳۴۶ ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sam4972

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close