زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر به جای IT

ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ
سلام
من در کنکور امسال در رشته فناوری اطلاعات شرکت کردم اما حالا میخواستم اگر بشه رشته محل های مهندسی کامپیوتر رو انتخاب کنم.چنین چیزی در تکمیل ظرفیت امکان داره؟؟بعدش بنظرتون رشته فناوری اطلاعات بهتره یا کامپیوتر؟؟(کارشناسی کامپیوتر دارم)و فناوری اطلاعات غیر انتفاعی اصفهان قبول هم شدم ولی نرفتم...به نظر شما میشه توی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر که رشته امتحانیم نبوده در کنکور شرکت کنم؟؟سوال دیگم اینه به نظرتون غیر انتفاعی بهتره یا آزاد؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ
سلام
نه نمی تونید
قطعا هردوش
قطعا آزاد
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر به جای IT
این یعنی چی سازمان سنجش اعلام کرده؟
۵- در آن‌ دسته‌ از کدرشته‌های‌ امتحانی‌ که‌ ظرفیت‌ اعلام‌ شده‌ جدید بیش‌ از یک‌ محل‌ تحصیل‌ باشد، داوطلبان‌ در صورت‌ تمایل ‌می‌‌توانند با توجه به مندرجات کارنامه، کلیه‌ کدرشته‌ محل‌های‌ مورد علاقه‌ خود را (حداکثر تا ۲۰ کدرشته محل) به ترتیب‌ اولویت، انتخاب‌ نمایند.
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ ب.ظ
بله با توجه به این جمله می تونید رشته محل های کامپیوتر رو هم انتخاب کنید ولی اگر این طور باشه پس برا چی آزمون دادیم؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط plusdeck.)
RE: تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر به جای IT
(۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ ب.ظ)dunhil نوشته شده توسط:  بله با توجه به این جمله می تونید رشته محل های کامپیوتر رو هم انتخاب کنید ولی اگر این طور باشه پس برا چی آزمون دادیم؟
فکر می کنم شما دچار سوء تفاهم شدید. منظور از این بند یعنی اینکه اگر به فرض مثال برای مهندسی کامپیوتر (اعم از نرم افزار، هوش مصنوعی و ...) چند دانشگاه توی لیست وجود داشت می تونید تا ۲۰ تا انتخاب رو به ترتیب اولویت علاقه انتخاب کنید.
مجموعه امتحانی IT با کامپیوتر متفاوته و دوستانی که کنکور کامپیوتر شرکت نکردن نمی تونن تو تکمیل ظرفیت هم از رشته های مربوط به مجموعه مهندسی کامپیوتر انتخاب داشته باشن و فقط انتخاب هاشون میتونه از مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (گرایش های IT، تجارت، شبکه و امنیت) باشه. دوستانی که هر دو کنکور ارشد IT و کامپیوتر حضور داشتن، می تونن توی تکمیل ظرفیت هم از هر دو مجموعه انتخاب کنن.
۳
۰
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ق.ظ
به نظر من رشته IT خیلی بهتره
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۸۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close