زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش-علم و صنعت- هرکی میتونه راهنمایی کنه

ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط ensiyeh999.)
سلام به همه مانشتی های عزیز که همیشه خیلی خوب راهنمایی میکنن
من معمولا جواب سوالامو تو پست ها پیدا کردم و خیلی بهم کمک شده..... حالا من با رتبه ۲۳۲ و سهمیه شاگرد اولی هوش علم وصنعت قبول شدم
موضوعی که الان خیلی سردرگمم کرده اینه که دانشگاه ما ۱۲ واحد برای این ترم ما در نظر گرفته ولی بعضی از دوستان سال بالایی میگن ۱۲ واحد خیلی سنگینه و من موندم چیکار کنم؟
مشکل دیگه هم که دارم اینه که من کارشناسی دانشگاه صنعتی همدان بودم و تا حدودی حس میکنم اساتید بخاطر این موضوع امثال من رو دست کم میگیرن و احتمال میدم تو انتخاب استاد راهنما به مشکل بخورمConfusedConfusedConfusedConfused
دوستان کمکم کنید من واقعا سردرگم شدمConfusedConfusedConfusedHuhHuhHuhHuhHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ
هوش-علم و صنعت-لطفا جواب بدید دوستان چیکارکنم
دوستان لطفا راهنماییم کنید
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ
من کارشناسی علم و صنعت بودم و فکر نکنم استاد ها تفکرشون اینطوری باشه. قطعا استادا به دانش شما نگاه میکنن و به راحتی بنا به علایقتون بهتون پروژه خواهند. خوبی علم و صنعت اینه که میتونین توی فیلدهای مختلفی کار کنین. مهم ترین نکته انتخاب درست فیلده! من تو ۴سالی که اونجا بودم و تقریبا با همه استادا کلاس داشتم نشنیدم استادی از دانشگاهای شهرستان بد بگه. توانایی شما مهم ترین عامل توی تصمیم گیری استاده.
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ
RE: هوش-علم و صنعت- هرکی میتونه راهنمایی کنه
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ)peyman.H نوشته شده توسط:  من کارشناسی علم و صنعت بودم و فکر نکنم استاد ها تفکرشون اینطوری باشه. قطعا استادا به دانش شما نگاه میکنن و به راحتی بنا به علایقتون بهتون پروژه خواهند. خوبی علم و صنعت اینه که میتونین توی فیلدهای مختلفی کار کنین. مهم ترین نکته انتخاب درست فیلده! من تو ۴سالی که اونجا بودم و تقریبا با همه استادا کلاس داشتم نشنیدم استادی از دانشگاهای شهرستان بد بگه. توانایی شما مهم ترین عامل توی تصمیم گیری استاده.

ممنون از راهنماییتون. بله درست میفرمایید
ببخشید امکانش هست درمورد فیلد کاری هر استاد یک مقدار توضیح بدین..بنظرم بیشتر پردازش تصویر کار میکنن!
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ
معمولا به همه بچه های ترم اولی ۱۲ واحد میدن و شاید یه ۳ واحدی از این درسا جبرانی باشه..شاید...معمولا اساتید دانشگاه ها واسه اینکه با دانشجویی کار کنن توی دوره ارشد به دوتا چیز توجه میکنن یکی معدل طرف توی دوره کارشناسی و یکی دیگه پروژه کارشناسی ای که کار کرد..اینکه چه موضوعی بوده پروژش و اینکه با کدوم استاد کار کرده..ولی با این وجود بازم برمیگرده به خودتون و اینکه خودتونو نشون بدین ترم اولی استاد بشناسن شما رو...یادمه یه پسره بود دانشگاه معمولی دولتی ارشد شریف نرم افزار قبول شد همه مسخرش میکردن میگفتن که توی اون دانشگاه الکی بهت نمره دادن و اومدی بالا و شریف دووم نمیاری و ازین حرفا..پسره ترم اول توی دانشگاه شریف انقد خوند که معدلش شد ۱۹ و خورده ای..ترم دوم حل تمرین همون درسایی بود که با همکلاسیاش داشت..ثابت کرد خودشو
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ
RE: هوش-علم و صنعت- هرکی میتونه راهنمایی کنه
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ق.ظ)ensiyeh999 نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ)peyman.H نوشته شده توسط:  من کارشناسی علم و صنعت بودم و فکر نکنم استاد ها تفکرشون اینطوری باشه. قطعا استادا به دانش شما نگاه میکنن و به راحتی بنا به علایقتون بهتون پروژه خواهند. خوبی علم و صنعت اینه که میتونین توی فیلدهای مختلفی کار کنین. مهم ترین نکته انتخاب درست فیلده! من تو ۴سالی که اونجا بودم و تقریبا با همه استادا کلاس داشتم نشنیدم استادی از دانشگاهای شهرستان بد بگه. توانایی شما مهم ترین عامل توی تصمیم گیری استاده.

ممنون از راهنماییتون. بله درست میفرمایید.
ببخشید امکانش هست درمورد فیلد کاری هر استاد یک مقدار توضیح بدین..بنظرم بیشتر پردازش تصویر کار میکنن!

دکتر سریانی پردازش تصویر کار میکنن. دکتر اکبری که الان رییس دانشکده هستن توی فیلد هوش پردازش گفتار کار میکنن و دانشجوی شبکه هم میگیرن.
دکتر مزینی که یکی از بهترینا هستن سیستم های چندعامله و رباتیک کار میکنن. دکتر جاهد هوش شناختی و رباتیک کار میکنن بیشتر. دکتر مینایی هم بیشتر تو حوزه nlp فعالن. در ضمن با ایشون میتونین روی بازی سازی هم کار کنین. با دکتر رحمانی هم میشه داده کاوی کار کرد.

این اساتیدی که گفتم بیشتر تخصصشون روی هوش مصنوعیه. ممکنه با اساتید دیگه(دکترکنگاوری و کبیری و برنگی) کشیده بشین سمت مباحت نرم افزاری یا شبکه ای. البته اگر دوس داشته باشید اون ها هم بعضا خیلی خوبن( خصوصا دکتر کنگاوری)
۱
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ب.ظ
سلام. وقت بخیر.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد دانشگاه کارشناسی هم که فکرش رو نکنید. شاید یکی دوتا از اساتید بخاطر دانشگاهتون شما رو قبول نکنن که البته این حالت برای زمانیه که درخواست زیادی داشته باشن.
گرفتن ۳ تا درس رو پیشنهاد میکنم بهتون ولی اگه ۴ درس هم بگیرید ترمتون خیلی سنگین نمیشه.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۵۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۸۷۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۷۴ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۹۵۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۷۶۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Exclamation میخوام آزاد های خوب تهران، نرم افزار یا هوش قبول شم، لطفا راهنمایی بفرمایید amfallahi73 ۰ ۱,۶۳۹ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
Exclamation میخوام آزاد های خوب تهران، نرم افزار یا هوش قبول شم، لطفا راهنمایی بفرمایید amfallahi73 ۰ ۲,۳۳۶ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
Star بهترین منابع برای کنکور مهندسی فناوری اطلاعات. لطفا هر کسی می تونه کمک کنه sina72 ۲ ۲,۳۱۲ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BehnamBiBo
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۹۸ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  راهنمایی در خصوص مقاله isi هوش جمعی تارا محمدی ۱ ۱,۶۰۰ ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: تارا محمدی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close