زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط minevarax.)
Exclamation کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت
سلام ِ کسی خبر داره که چاپ ۹۵ تو بازار هست یا نه ؟؟؟ و آیا با ۹۴ فرقی داره ؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ق.ظ
بچه ها کسی اطلاع نداره؟؟؟ کتابی که من پیدا کردم ۹۱ هست و تقریبا تمومش کردم
کسی هست که بدونه آبا فرقی با چاپ جدیدش داره یا خیر؟؟؟
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ق.ظ، توسط signal_micro.)
RE: کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ق.ظ)minevarax نوشته شده توسط:  بچه ها کسی اطلاع نداره؟؟؟ کتابی که من پیدا کردم ۹۱ هست و تقریبا تمومش کردم
کسی هست که بدونه آبا فرقی با چاپ جدیدش داره یا خیر؟؟؟
من سال ۹۱ رو داشتم بعد از خوندنش میشه به سولات چند سال اخیر هم جواب داد اینکه مطلب جدیدی توی کتابای چاپ جدید گفته باشه رو نمیدونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: minevarax
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ
سلام
از سال ۹۱ به بعد کتاب هیچ تغییری درسنامه نکرده اما اما...
اما در سال ۹۲ طراح یه سوال زیبا از نخ در مهندسی نرم مطرح کردند و دکتر حقیقت هم دست به قلم شدند و برای اینکه ریتم فهرست بندی کتاب بهم نریزه اومدن در انتهای حل تست ۹۲ مهندسی نرم ۲صفحه بسیار مهم نخ از سیلبر شاتس توضیح دادند
پس درکل شما ۹۰یا ۹۱ به بعد بگیریم هیچ مشکلی نیست دوم اینکه حل تست سه سال اخرشون در کانالشون هم هست پی دی افش هم تو همین سایت مانشت هست
بخصوص صفحه۵۰۳و ۵۰۴ بینهایت مهمه
اگر کسی نداشت بگه بیا تلگرام من بهش میدم کتابم ۹۱ به بعدبلکه ام ۹۰ هیچ فرقی نکرده
کتاب جدیدشون هم فعلا خبر دارم با پارسه درگفتمان هست برای چاپ جدیدشون، نتیجه ندارم
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  سلام
اما در سال ۹۲ طراح یه سوال زیبا از نخ در مهندسی نرم مطرح کردند و دکتر حقیقت هم دست به قلم شدند و برای اینکه ریتم فهرست بندی کتاب بهم نریزه اومدن در انتهای حل تست ۹۲ مهندسی نرم ۲صفحه بسیار مهم نخ از سیلبر شاتس توضیح دادند
پس درکل شما ۹۰یا ۹۱ به بعد بگیریم هیچ مشکلی نیست دوم اینکه حل تست سه سال اخرشون در کانالشون هم هست پی دی افش هم تو همین سایت مانشت هست
اگر کسی نداشت بگه بیا تلگرام من بهش میدم کتابم ۹۱ به بعدبلکه ام ۹۰ هیچ فرقی نکرده
کتاب جدیدشون هم فعلا خبر دارم با پارسه درگفتمان هست برای چاپ جدیدشون، نتیجه ندارم
مرسی از اطلاعاتی که دادی
یه زحمتی بکش از اون چند صفحه ای که گفتی اضافه کرد چند تا عکس بگیر و اینجا بیار ، فکر کنم درباره اون سوال که "مدل یک به یک و چند به یک" و اینها رو گفته باشه درسته؟
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  سلام

سلام تلگرام پیام بدید چنتا سوال هم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. @MATTTRIXXX
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ
اردیبهشت ماه ۹۶ قراره چاپ مجدد بشه
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ ب.ظ
امروز ۱۶/۱/۹۶ با موسسه پارسه تهران صحبت کردم گفتند جهت چاپ مجدد کتاب سیستم عامل ، با دکتر حقیقت به توافق نرسیدند و ایشون هم غیر از موسسه پارسه جای دیگه نمیتونه چاپ کنه یعنی هیچ بیخود منتظر نباشید مگه اینکه کسی بتونه از کتاب pdf بیرون بده
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۶۴ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۷ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۰ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۳۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close