زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد ایتی شهید بهشتی ۹۵

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط IPv6.)
ارشد ایتی شهید بهشتی ۹۵
سلام بچه های ایتی شهید بهشتی لطفا بیاین گروه زیر تا بتونیم ازهم کمک بگیریم مشورت کنیم برای شروع کلاس و پیچوندن کلاس ها و سایر موضوعات وابسته

لینک گروه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بایدبه اهداف باور داشت.
دوست داشتن اهداف کافی نیستHeart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ
ارشد ایتی شهید بهشتی ۹۵
سلام
من امسال آیتی شهید بهشتی قبول شدم و تازه هزینه هایش را دیدم ، نمی دونم چی کار کنم دارم دیوانه میشم
اگه کسی بهشتی ارشد می خونه به من کمک کنه
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ب.ظ
ارشد ایتی شهید بهشتی ۹۵

سلام
بهشتی گرونترین دانشگاه ایران هست
می تونید قسط بندی کنید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۹۶ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۸۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۸۲ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۶۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۶۶۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  معماری سازمانی شهید بهشتی و ایتی پزشکی تهران IT93 ۲ ۳,۱۵۸ ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  ۱۶۶ آی تی - معماری سازمانی شهید بهشتی - روزانه Blue Boy ۹ ۶,۴۹۴ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۶۱۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۲۶۹ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
  رتبه ۱۴۱ علوم کامپیوتر - بهشتی روزانه amircs ۱۱ ۶,۲۶۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: saj65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close