زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مدار منطقی دکتر اجلالی انتشارات نصیر

ارسال:

ali mohammadi پرسیده:

Lightbulb کتاب مدار منطقی دکتر اجلالی انتشارات نصیر

عرض سلام.
فردی کتاب مدار منطقی دکتر اجلالی را مطالعه کرده است؟
اخیرا مشاوران برای مدار منطقی این کتاب را پیشنهاد می دهند.
در صورتی که این کتاب را دارید لطفا چند صفحه از آن را قرار دهید.

[تصویر:  420112_34653(1).jpg]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

karbar پاسخ داده:

RE: کتاب مدار منطقی دکتر اجلالی انتشارات نصیر

زیبا ترین کتاب درسی عمرمه، به نظر من کسی با هر پایه ایی این کتاب رو عالی بخونه، هر چند وقت یک بار منظم دوره کنه، و تست های آخر فصلش رو خوب موشکافی کنه و دوره کنه، روی ٥-٦ تای منطقی کامل حساب کنه که خب خیلیه ٥-٦ تا مشترک درست!
چند نکته رو فقط خدمتتون بگم. یکی اینکه از ظاهر گنده اش نترسید به دلیل اینکه خیلییی با جزئیات توضیح دادن و اون وقتی که شما باید بذارید برای تفکر و حدس زدن منظور نویسنده موقع مطالعه کتاب های خلاصه، اینجا راحت و آسوده با اطمینان کامل و بدون اعصاب خردی می خونید و میرید جلو (با لذتSleepy) و دیگر اینکه حتما موقع خوندن با رنگ های مختلفِ قراردادیِ خودتون، زیر مطالب مهم و مطالب نیاز به دوره رو خط بکشید و یکسری مطالبی که فکر می کنید برای خوندن یک باره کافیه و فقط بتون دید لازم رو میده رو، روش با مداد یواش خط بزنید.
به نظر من این کتاب ذهن افراد آکبند به سخت افزار رو آماده معماری می کنه. و قسمت تاخیرش که با معماری مشترکه عالیه.
نکته آخر اینکه به نظر من اگر دانشگاه کارشناسی تون خوب نیست و یا پایه تون خوب نیست، نرید مصاحبه نفرات اول کنکور رو بخونید که دانشگاه شون خوب بوده. به نظر من به دلایلی که اینجا مجالش نیست اصلا نباید خودتون رو باشون مقایسه کنید! اینو برای این گفتم که عمده این افراد میگن مدار منطقی که خیلییی آسونه، فلان کتاب خلاصه رو خوندیم و همه رو زدیم! به این راحتی ها نیست و ٦ تا تست خیلی حرفه از ٢٧ تا!
موفق باشید.

ارسال:

ali mohammadi پاسخ داده:

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  زیبا ترین کتاب درسی عمرمه، به نظر من کسی با هر پایه ایی این کتاب رو عالی بخونه، هر چند وقت یک بار منظم دوره کنه، و تست های آخر فصلش رو خوب موشکافی کنه و دوره کنه، روی ٥-٦ تای منطقی کامل حساب کنه که خب خیلیه ٥-٦ تا مشترک درست!
چند نکته رو فقط خدمتتون بگم. یکی اینکه از ظاهر گنده اش نترسید به دلیل اینکه خیلییی با جزئیات توضیح دادن و اون وقتی که شما باید بذارید برای تفکر و حدس زدن منظور نویسنده موقع مطالعه کتاب های خلاصه، اینجا راحت و آسوده با اطمینان کامل و بدون اعصاب خردی می خونید و میرید جلو (با لذتSleepy) و دیگر اینکه حتما موقع خوندن با رنگ های مختلفِ قراردادیِ خودتون، زیر مطالب مهم و مطالب نیاز به دوره رو خط بکشید و یکسری مطالبی که فکر می کنید برای خوندن یک باره کافیه و فقط بتون دید لازم رو میده رو، روش با مداد یواش خط بزنید.
به نظر من این کتاب ذهن افراد آکبند به سخت افزار رو آماده معماری می کنه. و قسمت تاخیرش که با معماری مشترکه عالیه.
نکته آخر اینکه به نظر من اگر دانشگاه کارشناسی تون خوب نیست و یا پایه تون خوب نیست، نرید مصاحبه نفرات اول کنکور رو بخونید که دانشگاه شون خوب بوده. به نظر من به دلایلی که اینجا مجالش نیست اصلا نباید خودتون رو باشون مقایسه کنید! اینو برای این گفتم که عمده این افراد میگن مدار منطقی که خیلییی آسونه، فلان کتاب خلاصه رو خوندیم و همه رو زدیم! به این راحتی ها نیست و ٦ تا تست خیلی حرفه از ٢٧ تا!
موفق باشید.

سلام. امکان دارد چند صفحه از کتاب را جهت آشنایی قرار دهید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

edward71 پاسخ داده:

دکتر اجلالی تخصصشون معماری کامپیوتر و مدار هست دوست عزیز، شک نکنید در مورد کتاب

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۲۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۸۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۷۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۰۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۲۷۸ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۲۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۱۷ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۱۳۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۴۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۶ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close