زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام نکردن در دانشگاه روزانه قبول شده (فوری)

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ ق.ظ
سلام دوستان. من کارشناسی رو تموم کردم و ارشد روزانه قبول شدم و نمیخوام ثبت نام کنم و میدونم دو سال از آزمون محروم میشم ولی می خواستم بدونم از آزمون آزاد هم محروم میشم؟ می خواستم بدونم سال بعد میتونم برای "آزاد" شرکت کنم؟
راستی مشمول خدمت هم هستم، میخواستم بدونم اگه ثبت نام نکنم هنوز یه سال فرصت رو برای آزمون آزاد سال بعد دارم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ ق.ظ
RE: ثبت نام نکردن در دانشگاه روزانه قبول شده (فوری)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ق.ظ)miladrahimi نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من کارشناسی رو تموم کردم و ارشد روزانه قبول شدم و نمیخوام ثبت نام کنم و میدونم دو سال از آزمون محروم میشم ولی می خواستم بدونم از آزمون آزاد هم محروم میشم؟ می خواستم بدونم سال بعد میتونم برای "آزاد" شرکت کنم؟
راستی مشمول خدمت هم هستم، میخواستم بدونم اگه ثبت نام نکنم هنوز یه سال فرصت رو برای آزمون آزاد سال بعد دارم؟

سلام دوست عزیز
شما میتونید آزمون دانشگاه آزاد شرکت کنید چون فرآیندش جداست ولی متاسفانه دو سال از آزمون سراسری محروم میشید...به نظرم سراسری روزانه شاید بهتر از رفتن به دانشگاه آزاد باشه البته بازم بستگی به شرایط داره و نمیشه قضاوت کرد

واسه موضوع سربازی هم شما از زمان فارغ التحصیل به مدت یکسال وقت دارید دفترچه پست کنید...مثلا قبل از اتمام دوره یک ساله، در خرداد سال بعد دفترچه میفرستید و آزمون دانشگاه آزاد هم شرکت میکنید...از پلیس +۱۰ هم میتونید بپرسید تا دقیق فرجه ی معافیت تحصیلیتونو بگه

ایشالا موفق باشین و بهترین انتخاب رو انجام بدید Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ق.ظ)miladrahimi نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من کارشناسی رو تموم کردم و ارشد روزانه قبول شدم و نمیخوام ثبت نام کنم و میدونم دو سال از آزمون محروم میشم ولی می خواستم بدونم از آزمون آزاد هم محروم میشم؟ می خواستم بدونم سال بعد میتونم برای "آزاد" شرکت کنم؟
سلام. یه سال محروم میشى از امون ،ینى کنکور ۹۷رو میتونى شرکت کنى،البته پىگیرش باش اگه خىیلى زود انصرافتو اعلام کنى شاااااید یجورایى واسه آزمون ۹۶هم محروم نشى،ازمون ازاد هم که کلا جداس، ربطى به روزانه نداره.
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ق.ظ
می تونی آزاد شرکت کنی. برای سراسری هم اگه بخواهی می تونی در تکمیل ظرفیت پردیس،مجازی،... بزنی نری. فکر کنم این طوری از سراسری هم محروم نشی (البته اگه زدی یه شهری چیزی بزن که احتمال می دی بچه ها اونجا نمی رن).
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سلام
ببین دوست عزیز یه راه بهت میگم که حتی از کنکور ۹۶ هم محروم نشی
اصلا واسه ثبت نام نرو و بزار یه ماهی از ثبت نام بگذره
نزدیکای زمان ثبت نام کنکور ارشد ۹۶ یه آشنا توی بیمارستانی جایی پیدا کن که بتونی یه نامه بستری بگیری که مثلا شما به مدت ۱۰ ۱۵ روز(در بازه ثبت نام دانشگاه ها)بستری بودی و برو سنجش نامه رو بده و بگو به این دلیل امکان ثبت نام نداشتم و حالا اگه ممکنه میخوام ثبت نام کنم دانشگاه واسه ورودی بهمن(که قطعا این اجازه رو به شما نمیدنBig Grin)و اگر هم نمیشه حداقل ثبت نام کنم واسه کنکور امسال
این بود راه حل میانبرBig Grin
موفق باشید

if you do Right no one remembers
if you do Wrong no one forgets
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ق.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  سلام
ببین دوست عزیز یه راه بهت میگم که حتی از کنکور ۹۶ هم محروم نشی
اصلا واسه ثبت نام نرو و بزار یه ماهی از ثبت نام بگذره
نزدیکای زمان ثبت نام کنکور ارشد ۹۶ یه آشنا توی بیمارستانی جایی پیدا کن که بتونی یه نامه بستری بگیری که مثلا شما به مدت ۱۰ ۱۵ روز(در بازه ثبت نام دانشگاه ها)بستری بودی و برو سنجش نامه رو بده و بگو به این دلیل امکان ثبت نام نداشتم و حالا اگه ممکنه میخوام ثبت نام کنم دانشگاه واسه ورودی بهمن(که قطعا این اجازه رو به شما نمیدنBig Grin)و اگر هم نمیشه حداقل ثبت نام کنم واسه کنکور امسال
این بود راه حل میانبرBig Grin
موفق باشید
نههههههه... لطفا اینجورى راهنمایى نکنین ملتوSmile...من قبلا یبار محروم شدم از کنکور ارشد. بهش میگن پاشو بهمن برو سر کلاساتBig Grin،کلا برنامش بهم میخوره.. کلى دردسر داره...از همین حالا برو دنبالش
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط snskn.)
ثبت نام کنید بعد از چند روز انصراف بدید اینجوری محروم هم نمیشید
من این راهو از یکی شنیدم که براش جواب داده بود حالا بپرسید که اینجوری میشه یا نه
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ

یکسال محروم میشی اونم فقط برای دوره روزانه
من خودم یک سال محروم بودم
راه حل میانبرش گاوبندی با دانشگاه مقصد ک اسمتو انصرافی به سنجش اعلام نکنن
یا همون نامه بستری لازمه
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ)snskn نوشته شده توسط:  ثبت نام کنید بعد از چند روز انصراف بدید اینجوری محروم هم نمیشید
من این راهو از یکی شنیدم که براش جواب داده بود حالا بپرسید که اینجوری میشه یا نه
این راه حل رو تایید می کنم حتما همین کار رو کنید برید ثبت نام کنید وبعد انصراف بدید اونوقت بعد از انصراف یک سال فرصت دوباره دارید تا برید سربازی ولی اینو بپرسیداز نظام وظیفه چون قانون سال به سال عوض می شه یه چیز دیگه هم که هست اینه که در صورت ثبت نام نکردن و یا حتی انصراف شما دیگه هیچگاه نمی تونید در دوره ارشد از مزایای دوره روزانه استفاده کنید یعنی حتی اگه روزانه هم قبول بشید باید هزینه شبانه پرداخت کنید

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  برای سراسری هم اگه بخواهی می تونی در تکمیل ظرفیت پردیس،مجازی،... بزنی نری. فکر کنم این طوری از سراسری هم محروم نشی (البته اگه زدی یه شهری چیزی بزن که احتمال می دی بچه ها اونجا نمی رن).
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ)snskn نوشته شده توسط:  ثبت نام کنید بعد از چند روز انصراف بدید اینجوری محروم هم نمیشید
نه این روش جواب نمیده
وقتی مهر روزانه قبول شدی به صورت خودکار شماره ملی ات برای کنکور ۹۶ محروم و مسدود میشه
چه ثبت نام کنی، چه ثبت نام نکنی، چه اول ترم انصراف بدی، چه ترم دو انصراف بدی فرقی توی اصل ماجرا نداره
این یک قلم قابل پیچوندن نیست (مگر اینکه بتونه ثابت کنی عمل جراحی کردی یا همچین چیزی در مورد بستری شدن که نتونستی ثبت نام کنی)

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  در صورت ثبت نام نکردن و یا حتی انصراف شما دیگه هیچگاه نمی تونید در دوره ارشد از مزایای دوره روزانه استفاده کنید یعنی حتی اگه روزانه هم قبول بشید باید هزینه شبانه پرداخت کنید
نه اینطور نیست
شخصی که ترم ۱و۲ انصراف میده باید یکسال محرومیتو بگذرونه بعد کنکور بده
شخصی که ترم ۳ به بعد انصراف میده عملا یکسال محرومیت طی شده و میتونه راحت کنکور بده
و مسئله هزینه برای افراد فارق التحصیل مقطع، مورد نظر هست یعنی اگه فارق التحصیل ارشد روزانه باشی و دوباره بخوای ارشد رشته ی دیگه ای رو بگیری باید پول بدی (در هر مقطع فقط یکبار میشه از امکانات دولتی استفاده کرد)
--------
در مورد سربازی هم فقط یکبار اجازه انصراف داری
مثلا اگه قبلا کارشناسی یکبار انصراف دادی دیگه ارشد نمیتونی انصراف بدی، اگه انصراف بدی باید بری سربازی
اگه کارشناسی انصراف ندادی میتونی ارشد از فرصت انصراف استفاده کنی و تا یکسال بعد از تاریخ انصراف وقت داری دوباره کنکور بدی

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  برای سراسری هم اگه بخواهی می تونی در تکمیل ظرفیت پردیس،مجازی،... بزنی نری. فکر کنم این طوری از سراسری هم محروم نشی (البته اگه زدی یه شهری چیزی بزن که احتمال می دی بچه ها اونجا نمی رن).
نه این روش جواب نمیده
وقتی مهر روزانه قبول شدی به صورت خودکار شماره ملی ات برای کنکور ۹۶ محروم و مسدود میشه
چه ثبت نام کنی، چه ثبت نام نکنی، چه اول ترم انصراف بدی، چه ترم دو انصراف بدی فرقی توی اصل ماجرا نداره
این یک قلم قابل پیچوندن نیست (مگر اینکه بتونه ثابت کنی عمل جراحی کردی یا همچین چیزی در مورد بستری شدن که نتونستی ثبت نام کنی)
مسدود بشه؟Big Grin اصلا از این خبرا نیست دوست عزیز. من دوستم سال اول روزانه قبول شد ترم اول مرخصی گرفت کنکورش رو داد (اون موقع کنکور بهمن بود)، ترم بعدش هم رفت دانشگاه، جواب کنکورش اومد بعد انصراف داد. شریف قبول شد الان هم داره فارغ التحصیل می شه. هیچ کس این وسط بررسی نمی کنه که اون روزانه قبول شده بوده. من هم اگه پیشنهاد تکمیل ظرفیت رو دادم گفتم اگه یک درصد بررسی کنن بگه در تکمیل ظرفیت قبول شدم، قبولی روزانه ام از بین رفته. (البته به این روش کاملا مطمئن نیستم ولی اون روند مسدود شدن رو می دانم اصلا در کار نیست)
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  مسدود بشه؟Big Grin اصلا از این خبرا نیست دوست عزیز. من دوستم سال اول روزانه قبول شد ترم اول مرخصی گرفت کنکورش رو داد (اون موقع کنکور بهمن بود)، ترم بعدش هم رفت دانشگاه، جواب کنکورش اومد بعد انصراف داد. شریف قبول شد الان هم داره فارغ التحصیل می شه. هیچ کس این وسط بررسی نمی کنه که اون روزانه قبول شده بوده. من هم اگه پیشنهاد تکمیل ظرفیت رو دادم گفتم اگه یک درصد بررسی کنن بگه در تکمیل ظرفیت قبول شدم، قبولی روزانه ام از بین رفته. (البته به این روش کاملا مطمئن نیستم ولی اون روند مسدود شدن رو می دانم اصلا در کار نیست)
من همچنان روی حرفم هستم و با این متن شما موافق نیستم و اگه اینجوری باشه محرومیت بی معنیه
تنها راهی که خیلی استفاده میشه اینه که سربازی رو میپیچونن و غیرروزانه (غیرانتفاعی و ...) قبول میشن و سال بعد کنکور میدن اگه روزانه قبول شدن قبلی رو انصراف میدن
اگه بخوان روزانه رو هم انصراف بدن دوباره بیان روزانه که دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ
به دانشگاه آراد که هیچ ربطی نداره
ولی محرومیت برای کنکوره سراسریه یعنی شبانه و روزانه و غیر انتفاعی و همه کلا یک سال نمی تونید کنکور بدید .
من این مدت خیلی برای کار خودم پیگر بودم توی سنجش بهم گفتن اگه یکشنبه که جوابها می اد من شبانه یا غیر انتقاعی یا مجازی یا پردیس قبول شده باشم می تونم نامه بدم برای تغییر به انتخابهای بعد اگه دانشگاه مبدا که الان روزانه اس و اون دانشگاه مقصد موافقت کنن می توونم تغییر بدم و محرومیت حذف بشه چون اینطوری درخواست می دن برای اون جایی که خالی میشه توی تکمیل ظرفیت و البته گویا باید ثبت نام کنم که یعنی هزینه اضافی دیگه
اما اگه تکمیل ظرفیت قبول بشم محرومیت حذف نمی شه....
البته همون مسوول به من گفت وقتی کلا ثبت نام نکنی مرسوم نیس که ما بیایم چک کنیم و شما محروم بشی فقط در حق یکی دیگه اجحاف شده که می تونسته همون روزانه رو قبول بشه و نشده ولی ممکن کسی بیاد لو بده که معمولا هم یا فامیل درجه یک هستن یا دوستای صمیمی گفت امسال یکی رو داشتیم که فرانسه اصفهان پارسال قبول شده بود نرفته بود امسال تهران قبول شده بوده ولی دایی اش اومده لو شده داده بود یه فرم بود بهم نشون داد که طرف پر کرده بود. بعد وقتی طرف اینطوری محروم می شه فقط یه محرومیت یه سال نیس خیلی وحشتناک می شه ......
شما چرا می خوای روزانه رو نخونی آزاد بخونی؟

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ق.ظ
برات فال گرفتم همین حالا حافظ گفت برو خدمت بعد زن بگیر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۳۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close