زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۳۴ آی تی دانشگاه شیراز روزانه

ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط minaamirzade.)
بچه ها اگه دانشگاه شیراز آی تی هستین بگین.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
تبریک میگم
دانشگاه شیراز یا صنعتی شیراز؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
سلام تبریک میگم
امسال رتبه های قبولی خیلی خوب شده.. پارسال من با ۲۲۲ شیراز قبول نشدم
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ
RE: 234 آی تی دانشگاه شیراز روزانه
فک کنم معدلت خیلی خوب بودهUndecided
یا تو سازمان سنجش پارتی داشتیBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
رتبه قبولی ایتی شیراز حداکثرا ۱۸۰ هست.
ولی بازم تبریک
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ
سهمیه ای حرفی حدیثی چیزی ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)minaamirzade نوشته شده توسط:  بچه ها اگه دانشگاه شیراز آی تی هستین بگین.
تبریک میگم موفق باشید
البته یه جورایی همکلاسی هستیم اخه من هم امنیت دانشگاه شیراز قبول شدم
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط minaamirzade.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  سهمیه ای حرفی حدیثی چیزی ؟

نه سهمیه نداشتم.

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  تبریک میگم

مرسی, دانشگاه شیراز

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  فک کنم معدلت خیلی خوب بودهUndecided
ولی بازم تبریک
معدلم ۱۶ و اندی بوده , ولی پارتی هم نداشتم Smile))))
به هر حال قسمت بوده که دوباره شیراز قبول شم چون کارشناسی هم صنعتی بودم Smile)) مرسی

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ق.ظ)rezak72 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)minaamirzade نوشته شده توسط:  بچه ها اگه دانشگاه شیراز آی تی هستین بگین.
تبریک میگم موفق باشید
تبریک میگم . موفق باشید.

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ)Blue Boy نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم
امسال رتبه های قبولی خیلی خوب شده.. پارسال من با ۲۲۲ شیراز قبول نشدم
مرسی, اره امسال قبولی ها خیلی خوب بوده , ظرفیت هام بیشتر شده.
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ب.ظ)minaamirzade نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  سهمیه ای حرفی حدیثی چیزی ؟

نه سهمیه نداشتم.

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  تبریک میگم

مرسی, دانشگاه شیراز

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  فک کنم معدلت خیلی خوب بودهUndecided
ولی بازم تبریک
معدلم ۱۶ و اندی بوده , ولی پارتی هم نداشتم Smile))))
به هر حال قسمت بوده که دوباره شیراز قبول شم چون کارشناسی هم صنعتی بودم Smile)) مرسی

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ق.ظ)rezak72 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)minaamirzade نوشته شده توسط:  بچه ها اگه دانشگاه شیراز آی تی هستین بگین.
تبریک میگم موفق باشید
تبریک میگم . موفق باشید.

خیلی ممنون همچنین
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ
دوستان کمک کسی میدونه پردیس صنعتی شیراز چطوره؟؟؟ ارزش داره ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)minaamirzade نوشته شده توسط:  بچه ها اگه دانشگاه شیراز آی تی هستین بگین.

موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ ق.ظ، توسط minaamirzade.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  دوستان کمک کسی میدونه پردیس صنعتی شیراز چطوره؟؟؟ ارزش داره ؟؟؟

سلام
من کارشناسی دانشگاه صنعتی شیراز بودم, تو رشته ای تی اساتید خوبی داره که همون اساتید برای پردیس هم هستن ولی انتظار امکانات نداشته باشید چون در این مورد قابل مقایسه با دانشگاهی مثل شیراز نیست ولی سطح علمی اساتیدش خوبه واقعا .

(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  

موفق باشید
مرسی .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina95
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ق.ظ)minaamirzade نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  دوستان کمک کسی میدونه پردیس صنعتی شیراز چطوره؟؟؟ ارزش داره ؟؟؟

سلام
من کارشناسی دانشگاه صنعتی شیراز بودم, تو رشته ای تی اساتید خوبی داره که همون اساتید برای پردیس هم هستن ولی انتظار امکانات نداشته باشید چون در این مورد قابل مقایسه با دانشگاهی مثل شیراز نیست ولی سطح علمی اساتیدش خوبه واقعا .

موفق باشید
مرسی بابت کمک شما ....من انتخاب رشته ام اشتباه انجام دادم اول پردیس صنعتی زدم بعد پردیس دانشگاه شیرازConfused خیلی پشیمونم اصلان نمیدونم پردیس با این هزینه هاش و راه دور منطقی ثبت نام کنم ؟؟؟؟یا با این ظرفیت کم رشته ای تی منطقی ثبت نام نکنم؟؟
مرسی .
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ق.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ق.ظ)minaamirzade نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  دوستان کمک کسی میدونه پردیس صنعتی شیراز چطوره؟؟؟ ارزش داره ؟؟؟

سلام

موفق باشید
مرسی بابت کمک شما ....من انتخاب رشته ام اشتباه انجام دادم اول پردیس صنعتی زدم بعد پردیس دانشگاه شیرازConfused خیلی پشیمونم اصلان نمیدونم پردیس با این هزینه هاش و راه دور منطقی ثبت نام کنم ؟؟؟؟یا با این ظرفیت کم رشته ای تی منطقی ثبت نام نکنم؟؟
مرسی .
راستش هر کسی نظری داره در این مورد , خود من پردیس انتخاب نکردم امسال حتی شبانه ها رو هم جز اولویت های اخرم زدم , اگه اهل شیراز نیستین به نظر من منطقی نیست چون هزینه های زیادی بهتون تحمیل میشه , حتی برای غذا هم روی دانشگاه نمیتونید حساب کنید , از نظر ظرفیت هام هر سال با سال پیش متفاوته و نمیشه روش حساب کردولی اگه تلاش کنید حتما میتونید روزانه حتی دانشگاه های تهران قبول شید. من از سایت مانشت خیلی کمک گرفتم , شما هم اگه وقت و انرژی بذارید حتما موفق میشید امسال . Smile
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ق.ظ)minaamirzade نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ق.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ق.ظ)minaamirzade نوشته شده توسط:  

سلام

موفق باشید
مرسی .
راستش هر کسی نظری داره در این مورد , خود من پردیس انتخاب نکردم امسال حتی شبانه ها رو هم جز اولویت های اخرم زدم , اگه اهل شیراز نیستین به نظر من منطقی نیست چون هزینه های زیادی بهتون تحمیل میشه , حتی برای غذا هم روی دانشگاه نمیتونید حساب کنید , از نظر ظرفیت هام هر سال با سال پیش متفاوته و نمیشه روش حساب کردولی اگه تلاش کنید حتما میتونید روزانه حتی دانشگاه های تهران قبول شید. من از سایت مانشت خیلی کمک گرفتم , شما هم اگه وقت و انرژی بذارید حتما موفق میشید امسال . Smile
بهتون تبریک میگم قبولیتون را HeartSmileتازگی ها متوجه شدم ادم های موفق طرز فکر موفق دارند طرز فکر شما هم خیلی قشنگ با خوندن مطلب بالا خیلی روحیم عوض شد ((حالم خوب شد ..و انرژی گرفتم)).....طرز فکر اشتباه پارسال من این بود که دانشگاه های بزرگ فقط دانشجو هایی قبول میشن که دانشگاه کارشناسی شون بزرگ بوده .......میدونم اشتباه و ادم نباید از پیش باخته فکر کنه .......

ولی چرا با تمام این ها بازم فکر میکنم ادم های موفق متفاوت اند ..خاص اند.. استعداد هوش ..بیشتری دارند Smile

البته من واسه کنکور امسال درس نخونده بودم ................خودمم فکر میکنم منطقی نیست پردیس برم از طرفی هم میترسم سال دیگه هم درس نخونم رتبه ام بدتر بشه Dodgyای وای چقدر چیز نوشتمBig Grin انگار شد درد دلBlushUndecided
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۰ ق.ظ
HeartHeartمرسی خیلی لطف داری عزیزم. البته من خودم رو موفق نمیدونم ولی بازم خیلی ممنونم Rolleyes
به نظر من موفقیت ۹۹ درصد تلاشه و ۱ درصد هوش و مطمئنم اگه تلاش کنید حتما موفق میشید.
اینجا کسایی بودن که رشته کارشناسیشون شیمی بوده ولی شریف قبول شدن , پس میبینید که همه چی ممکنه فقط بستگی به خودتون داره . امیدوارم موفق باشید امسال HeartHeart
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۶۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۴۷ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۱۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۵۱۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you
  علوم روزانه شریف رتبه ۲۹ yashar_sb_sb@ ۲ ۲,۶۱۰ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh-1234
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  شبانه به روزانه siiib70 ۱ ۲,۲۶۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: slinda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close