زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوست قدیم هم اتاقی جدید

ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ق.ظ
Rainbow دوست قدیم هم اتاقی جدید
اون موقع ها که تازه میرفتم سوم راهنمایی کلاس زبان آموزشگاه هم میرفتم یعنی اگه دست خودم بود که نمیرفتم دوستام مجبورم کردن اونا گفتن ما تعین سطح دادیم افتادیم سطح چهار ولی بعدا فهمیدم با مسئول آموزشگاه صحبت کردن که بندازتشون تو اون سطح ما هم مثل بد بختای از دنیا بی خبر با یکی از بچه های دیگه رفتیم تعین سطح بدیمو دادیم اون افناد سطح دو من هم افتادم چهار چشای دوستام چهار تا شده بود که من چطوری قبول شدم بالاخره کلاسا شروع شدو من از اون دوستام کم کم دور شدم به جاش یه دوستای جدید پیدا کردم همین طوری به کلاس زبان رفتن ادامه دادم تا اینکه زدو من و خیلی از بچه های دیگه چند ترم بعد افتادیمو از بقیه دوستا جدا شدیم منم که تا زور بالا سرم نباشه کاریو انجام نمیدم دیگه دور هر چی کلاس زبان بودو خط کشیدم ...............
یه پنج سالی میگذشت که یکی از بچه های کلاس زبانو سر جلسه کنکور دیدم بعد از کنکور با هم احوال پرسی کردیمو بهش گفتم چطور دادی مهندس میشی؟خندیدو گفت این شا ال..

مهر که واسه ثبت نام داشتیم با ماشین میرفتیم کرمان، توی راه واسه نماز صبح واسادیم دیدم یه دختر داره بهم لبخند میزنه کی بود؟

درسته خودش بود .مهندسی شیمی قبول شده بودو اونم مثل من راهی کرمان بود واسه ثبت نام ............

و این هم دومین هم اتاقی من بود...

(قربونعلی ۳)

شاید بپرسید قربونعلی ۲ رو جا انداختم .ولی نه قربونعلی ۲ خودمم.زیاد تعریفی نیستم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ق.ظ
دوست قدیم هم اتاقی جدید
پس کلا این قربون علی ها دختر بودن؟؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۳۸۲ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  ادرس جدید sci-hub berkeley ۲۰ ۱۷,۳۳۶ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Exclamation فروش جدیدترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر اعم از کتاب و جزوه با ۵۰% تخفیف malihe00069 ۱ ۲,۷۳۳ ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farshidfa
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۳۰ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۱۶۵ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۲۸۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کتاب جدید پایگاه داده دکتر کیوان پور Alireza_Doustmohammadi ۱ ۴,۰۰۸ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close