تالار گفتمان مانشت
دوست قدیم هم اتاقی جدید - نسخه‌ی قابل چاپ

دوست قدیم هم اتاقی جدید - sinbadcity - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ

اون موقع ها که تازه میرفتم سوم راهنمایی کلاس زبان آموزشگاه هم میرفتم یعنی اگه دست خودم بود که نمیرفتم دوستام مجبورم کردن اونا گفتن ما تعین سطح دادیم افتادیم سطح چهار ولی بعدا فهمیدم با مسئول آموزشگاه صحبت کردن که بندازتشون تو اون سطح ما هم مثل بد بختای از دنیا بی خبر با یکی از بچه های دیگه رفتیم تعین سطح بدیمو دادیم اون افناد سطح دو من هم افتادم چهار چشای دوستام چهار تا شده بود که من چطوری قبول شدم بالاخره کلاسا شروع شدو من از اون دوستام کم کم دور شدم به جاش یه دوستای جدید پیدا کردم همین طوری به کلاس زبان رفتن ادامه دادم تا اینکه زدو من و خیلی از بچه های دیگه چند ترم بعد افتادیمو از بقیه دوستا جدا شدیم منم که تا زور بالا سرم نباشه کاریو انجام نمیدم دیگه دور هر چی کلاس زبان بودو خط کشیدم ...............
یه پنج سالی میگذشت که یکی از بچه های کلاس زبانو سر جلسه کنکور دیدم بعد از کنکور با هم احوال پرسی کردیمو بهش گفتم چطور دادی مهندس میشی؟خندیدو گفت این شا ال..

مهر که واسه ثبت نام داشتیم با ماشین میرفتیم کرمان، توی راه واسه نماز صبح واسادیم دیدم یه دختر داره بهم لبخند میزنه کی بود؟

درسته خودش بود .مهندسی شیمی قبول شده بودو اونم مثل من راهی کرمان بود واسه ثبت نام ............

و این هم دومین هم اتاقی من بود...

(قربونعلی ۳)

شاید بپرسید قربونعلی ۲ رو جا انداختم .ولی نه قربونعلی ۲ خودمم.زیاد تعریفی نیستم.

دوست قدیم هم اتاقی جدید - khabis - 08 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ

پس کلا این قربون علی ها دختر بودن؟؟؟