زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع ریاضی مهندسی

ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ب.ظ
شروع ریاضی مهندسی
سلام.
من میخوام ریاضی مهندسی رو از الان برای اولین بار بخونم.
از اونجایی که پارسال هم واس کنکور درس خوندم،تقریبا با بقیه درسا مشکلی ندارم.
به نظرتون وقت میشه؟
من پارسال ریاضی رو بدون ریاضیات مهندسی ۲۶% زدم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط a_maisami.)
شروع ریاضی مهندسی
به نظر من الان وقت تخم گذاشتنه !!!
دو ماه پیش خیلی زود بود , دو ماه آینده خیلی دیره .

دو تا مبحث اصلی داریم ۱-آنالیز فوریه ۲-آنالیز مختلط که از هر دو تا شون برای حل معادلات با مشتقات جزیی استفاده می کنیم .
خفن ترین مبحث همون معادلات با مشتقات جزیی است که تویه یکی از کتابهای شیدفر , روشهای مختلف حل را در ۳ تا جدول خلاصه کرده .
۱
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ ب.ظ
شروع ریاضی مهندسی
چرا دیر، من تازه این ترم ریاضی مهندسی گرفتم، همزمان با کلاس پیش می رم...‌، به نظرم می شه تست هاشا زد، کارخیلی سختی نیست...

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ
شروع ریاضی مهندسی
حالا می بینیم می شه یا نه، باید مفهومی یاد بگیریم‌، حفظ فرمول‌ها ۱ روزم وقت نمی خواد

.
.
.
.
.
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
شروع ریاضی مهندسی
سوالای ریاضی مهندسی پارسال خیلی راحت بود . با حفظ فرمولای ساده و بدون یاد گرفتن خیلی عمیق هم می شد جواب داد برای همین کسایی که حذف کردن این درسو ضرر کردن . البته نظر شخصیه .
حتما وقت می کنین بخونین . اگه زیاد حساس نشین رو مباحث .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ق.ظ
شروع ریاضی مهندسی
خدا نکنه بیافتم، تصمیم دارم با ۲۰ پاس شم....، منم می تونم ساعات خوندن این درسم را تو طول ترم بزارم رو دروس مشترک و ریاضی مهندسی را با ۱۰ پاس شم، اینقدر‌ها هم نمره واسم مهم نیست، ولی واسه اینکه به خوندنش می ارزه می گم دیر نیست، دروس مشترکم خوندنش یه حدی داره، از یه حدی که بره بالا سر کنکور یا افسوس می خوری چرا با این همه خوندن نمی تونم بزنم و بهم می ریزی، یا اینکه از بس از خودت انتظار داری، غلط می زنی و می ری...، به نظر من هر درسی را باید به اندازه‌ی خودش خوند، حذف کردن یه درس به طور کامل اشتباه محضه...

.
.
.
.
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۶۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۱۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۶ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۰۱ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۳۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۲۵ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close