زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایجاد رفرنس به فرمت IEEE به صورت خودکار

ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ
بهترین نرم افزار یا سایت برای این که به صورت خودکار رفرنس به مقاله ژورنال و کنفرانس و ... به فرمت IEEE تولید شود چیست؟
من با چندتا کار کردم ولی هرکدوم ایراداتی دارن یکی تعداد نویسنده بیش از دو تا باشه، et al. نمی نویسه، یکی برای کنفرانسی باید خودمان نام نویسنده،... پر کنیم و ایراداتی از این قبیل. شما برای رفرنس نویسی از چی استفاده می کنید؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط crevice.)
من از Mendeley استفاده میکنم و خیلی راضیم. شما خود مقاله رو درون این نرم افزارها ایمپورت نکنین. یا doi مقاله رو بدید به نرم افزار و یا فایلBibTex مقاله رو دانلود و درون اپلیکیشن import کنین. هر چند باز هم ممکنه نقص و مشکلی وجود داشته باشه زمان رفرنس زدن.
در ضمن مشکل از فرمت نمایش نیست بلکه مشکل از نقص فایل و اطلاعات اپلیکیشن از مقاله هست که برخی مواقع مجبورید خودتون دستی اصلاحش کنین.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۳۳ ب.ظ
RE: ایجاد رفرنس به فرمت IEEE به صورت خودکار
همون نرم افزار مندلی خوبه. فایل مثلا RefMan رو از اسکولار دانلود کنید و اونو با ماوس بکشید تو نرم افزار. خودش همه چیزش میاره. بصورت دستی هم میشه یه رفرنس اضافه کرد. مثلا یه تز یا یه لینک.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ
شما در Mendeley استایل رو IEEE خالی انتخاب می کنین؟ یا اون یکی IEEEها؟ از دو نویسنده بیشتر رو et al. نمی اندازه. اون رو خودم باید دستی درست کنم؟ یا اصلا مهم نیست در فرمت IEEE؟
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  شما در Mendeley استایل رو IEEE خالی انتخاب می کنین؟ یا اون یکی IEEEها؟ از دو نویسنده بیشتر رو et al. نمی اندازه. اون رو خودم باید دستی درست کنم؟ یا اصلا مهم نیست در فرمت IEEE؟

مدل IEEE که اصلا اسم نمیاد تو مقاله، شماره هست Big Grin
اون که اسم میاره و et al داره فرمت APA هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  شما در Mendeley استایل رو IEEE خالی انتخاب می کنین؟ یا اون یکی IEEEها؟ از دو نویسنده بیشتر رو et al. نمی اندازه. اون رو خودم باید دستی درست کنم؟ یا اصلا مهم نیست در فرمت IEEE؟

مدل IEEE که اصلا اسم نمیاد تو مقاله، شماره هست Big Grin
اون که اسم میاره و et al داره فرمت APA هست.
در متن مقاله رو نمی گم همه صحبت های من درباره reference انتهای مقاله است
در سایت ها دیدم اون طوری که شما می گین بود. فکر کنم اسم همه نویسنده ها هم بیاد درست باشه.
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  در متن مقاله رو نمی گم همه صحبت های من درباره reference انتهای مقاله است
در سایت ها دیدم اون طوری که شما می گین بود. فکر کنم اسم همه نویسنده ها هم بیاد درست باشه.
در Reference های انتهای مقاله et. al. لازم نیست.
علاوه بر نرم افزاری که دوستان معرفی کردن، Endnote هم خیلی خوبه من ازش استفاده کردم.
دانلود Endnote:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی در کل بهتره که کم کم Word رو بزاری کنار و مقاله هات رو با Latex بنویسی.

موفق باشی.

There is no there there.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۶۹ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۸۸ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۷۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  آموزش جلوگیری از آپدیت خودکار فایرفاکس پ.ن ۰ ۲,۰۳۵ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: پ.ن
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  ایجاد نقاط تصادفی - متلب αɾια ۵ ۶,۱۷۵ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close