زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی برای کنکور ۹۶

ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان
من رتبه ی یک تا سه ی دانشگاه صنعتی اصفهان هستم با معدلی حدود ۱۷/۲ . میخوام امنیت یا شبکه بخونم تو یکی از دانشگاه های تهران . به نظرتون چقدر احتمالش هست که معدلی و با سهمیه ی استعداد درخشان واسه ارشد قبولم کنن؟ من میخواستم کنکور ندم و منتظر بشم ببینم قبولم میکنن یا نه ولی الان دارم فک میکنم که خب اگه قبولم نکنن یک سال از زندگیم هدر میره و باید بشینم سال بعدش برای کنکور بخونم . به نظر شما چیکار کنم ؟ آخه تابستون کارآموزی دارم بعدشم که میرم ترم هفت درسای ترم هفت هست به نظرتون وقت میکنم واسه کنکور هم بخونم ؟ از یه طرف میگم اگه بخوام واسه کنکور بخونم احتمالا معدل ترم هفتم خراب میشه رتبه م کم میشه و نمیتونم امیدی داشته باشم که معدلی قبولم کنن از یه طرف میگم خب اگه واسه کنکور نخونم و معدلم را خوب نگه دارم و مثلا بشم رتبه ی یک بازم ممکنه دانشگاه های تهران قبولم نکنن . کسی میتونه راهنماییم کنه . خیلی فکرم درگیره نمیدونم چیکار کنم .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ق.ظ
RE: درخواست راهنمایی برای کنکور ۹۶
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ)MAHSA_25 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبه ی یک تا سه ی دانشگاه صنعتی اصفهان هستم با معدلی حدود ۱۷/۲ . میخوام امنیت یا شبکه بخونم تو یکی از دانشگاه های تهران . به نظرتون چقدر احتمالش هست که معدلی و با سهمیه ی استعداد درخشان واسه ارشد قبولم کنن؟ من میخواستم کنکور ندم و منتظر بشم ببینم قبولم میکنن یا نه ولی الان دارم فک میکنم که خب اگه قبولم نکنن یک سال از زندگیم هدر میره و باید بشینم سال بعدش برای کنکور بخونم . به نظر شما چیکار کنم ؟ آخه تابستون کارآموزی دارم بعدشم که میرم ترم هفت درسای ترم هفت هست به نظرتون وقت میکنم واسه کنکور هم بخونم ؟ از یه طرف میگم اگه بخوام واسه کنکور بخونم احتمالا معدل ترم هفتم خراب میشه رتبه م کم میشه و نمیتونم امیدی داشته باشم که معدلی قبولم کنن از یه طرف میگم خب اگه واسه کنکور نخونم و معدلم را خوب نگه دارم و مثلا بشم رتبه ی یک بازم ممکنه دانشگاه های تهران قبولم نکنن . کسی میتونه راهنماییم کنه . خیلی فکرم درگیره نمیدونم چیکار کنم .
سلام اصولا ۱۰درصد کل کامپیوتریا مطرح هستند یعنی بچه های سخت و ای تی هم باشما سنجیده میشند اول ببینید تو انا ها جز۱۰ درصدهستید و دانشگاه شریف معدل نرم افزاریا باید بالا۱۸ باشد مگر یک رزومه قوی داشته باشی امیرکبیرم سخت گیر تر از شریف هست بقیه شاید بیارید کنکور خوندنم زمان میخواهد اگر معدلتون براتون مهم بدانید زمان کمتری صرفش میکنید وشاید معدلتون کم بشد امنیت شبکه هم طرفدار خیلی دارد ب
۰
۰
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
به نظر من معدلی قبولت میکنن تهران. اکثر بچه های ده درصد اول صنعتی (و در بعضی ورودی ها همه شون رو) دانشگاه های تهران می گیرن معدلی. زمان درخواست رو فقط باید حواست باشه. نتایجش هم فکر کنم سریع معلوم میشه و اگه نهایتا قبول هم نشدی وقت داری بخونی برای کنکور.
۰
۰
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۵ ب.ظ
RE: درخواست راهنمایی برای کنکور ۹۶
سلام

شما می‌تونید تو وبینار رایگاه آخر هفته شرکت کنید، فقط کافیه تو سایت‌شون ثبت نام کنید. همچنین می‌تونی تو کلاس‌هاشون برای آمادگی کنکور که با کیفیت کلاس‌های تهران و با هزینه مناسب تر برگزار می‌شه، ثبت نام کنی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر در مورد کافه تدریس سوال دارید یا هر مشکلی تو سایت دارید، تیم پشتیبانی کافه تدریس تو سایت و تلگرامشون آماده پاسخ گویی هستند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ
سلام
خوبین؟
من دارم واسه ارشد میخونم ساله قبل کتابای مدرسانو خوندم اگه بخوام جزوه ای تو تمام درسام بخونم چی بخونم که تسلطم تو درسام بره بالاتر؟
اگه کسی هست تو سایت که جوابمو بده لطفا معرفی کنید.در مورد نحوه خوندنم دوست دارم بدونم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۰۵۶ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close