زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه رشته انفورماتیک پزشکی با فناوری اطلاعات

ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ
با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی

بنده رشته ام فناوری اطلاعات هست و دانشجوی کارشناسی هستم و قصد شرکت در آزمون ارشد سال ۹۶ را دارم و در طی خواندن تاپیکی در همین فروم به طور تصادفی متوجه رشته "انفورماتیک پزشکی" شدم و اطلاعاتی در باب این رشته ندارم و از دوستان خواهشمندم چنانچه امکان این وجود دارد رشته فناوری اطلاعات را از جوانب مختلف با انفورماتیک پزشکی مقایسه نمایید و در کل نظرشون رو در باب اینکه کدام رشته در کل بهتر هستش بگن.

و اینکه آیا امکان این وجود دارد که بنده که رشته کارشناسیم فناوری اطلاعات هست بتوانم در آزمون انفورماتیک پزشکی شرکت کنم یا خیر.
و یه سوال دیگه که داشتم این رشته در کدام گروه قرار دارد؟ کامپیوتر یا وزارت بهداشت و یا...؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ
دوست عزیز من نمیتونم صحبت کنم وگرنه منفی باران میشم ،خواستید به صورت خصوصی صحبت می کنم

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Farmer
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ
ای داد پس آزادی بیان چی میشه؟!
بله ممنون میشم اگه راهنمایی کنید در خصوصی.
۰
۰
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۷ ب.ظ
بنظرم اگه علاقه دارید؛ انفو رشته ی بسیار خوبیه. الان من ادم میشناسم که با مدرک ارشد این رشته هییت علمی شده (همین یک سال اخیر) چرا که ظرفیت نیازش بالاس در حالی که خروجی زیادی حداقل تا حالا نداشته.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Farmer , clint
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ
ممنون ولی من اصلاً نمی شناسم این رشته رو می خواستم یه آشنایی کلی باهاش پیدا کنم و ببینم اصلاً کار درستی هست که از فناوری اطلاعات سوئیچ کنم سمت این رشته یا نه، شاید همون فناوری اطلاعات بهتر باشه اصلاً
بعد ظاهراً دانشگاه های کمی هستن که این رشته رو ارائه میدن ممکنه که توی آزمونش قبول نشم و یه سال زحمتم از اونجا که منابع کنکورش هم فرق می کنه به باد بره.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۰۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۹۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۲۳ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close