زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظریه محاسبه زنجان یا علوم کامپیوتر یزد؟

ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان به نظرتون نظریه محاسبه زنجان رو جلوتر بزنم یا علوم کامپیوتر یزد؟
و اینکه ارشد علوم کامپیوتر یزد فقط گرایش محاسبات علمی داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۹ ب.ظ
سلام شک نکنید علوم پایه زنجان بزنید بهترین امکانات و سیستم آموزشی موفقی رو داره... بسیار بروز تر از سایر دانشگاه های ایران هست و مجهز و بارفاه خوب.
مرکز علوم پایه زنجان بسیار شناخته شده و مدرک معتبری نیز براتون خواهد داشت بدون شک همین انتخاب رو بزنید
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ
RE: نظریه محاسبه زنجان یا علوم کامپیوتر یزد؟
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  سلام شک نکنید علوم پایه زنجان بزنید بهترین امکانات و سیستم آموزشی موفقی رو داره... بسیار بروز تر از سایر دانشگاه های ایران هست و مجهز و بارفاه خوب.
مرکز علوم پایه زنجان بسیار شناخته شده و مدرک معتبری نیز براتون خواهد داشت بدون شک همین انتخاب رو بزنید

سلام
اینهمه تاکید دارید مگه خودتون زنجان خوندید؟
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ)malekisaman نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  سلام شک نکنید علوم پایه زنجان بزنید بهترین امکانات و سیستم آموزشی موفقی رو داره... بسیار بروز تر از سایر دانشگاه های ایران هست و مجهز و بارفاه خوب.

سلام
اینهمه تاکید دارید مگه خودتون زنجان خوندید؟
نه ویزیتور علوم پایه هستم درصدی حساب می کنن باهام!
در خصوص مرکز تحقیقات علوم پایه زنجان حرف زدم نه دانشگاه زنجان!
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط newwink.)
؟؟؟؟؟؟

خود را بشکن تا شکنی قلب جهان را
این فتح میسر به شکست دگری نیست...
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ
من نگفتم دانشگاه زنجان، منظورم هم همون علوم پایه زنجان بود.
بنظر میرسه نمیدونید که صحبت کردن انسانها زمینه موضوعی داره..
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۱ ب.ظ)malekisaman نوشته شده توسط:  من نگفتم دانشگاه زنجان، منظورم هم همون علوم پایه زنجان بود.
نمی دونم مشکلت چیه با علوم پایه زنجان یا احیانا با من
ولی این رو بدون مرکز علوم پایه زنجان بنده داخلش بودم و با بچه های اونجا ارتباط مستقیمی دارم. صراحتا ادعا دارم تو زمینه هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر با توجه به امکانات رفاهی که در اختیار دانشجو قرار میده در کنار پژوهش. در جهان حرف برای گفتن داره. و از بسیاری از دانشگاه های درجه ۱ کشور بالاتر هست. احیانا اگه خلاف این ادعا رو دارین بجای حاشیه کشیدن بحث بیاید خلاف ادعای بنده رو ثابت کنید.
در ضمن بنده دوره کارشناسی دانشگاه خیلی خوب کشور و ارشد دانشگاه درجه ۱ کشور هستم و قادر هستم با قطعیت بالا حرفام رو ثابت بکنم امیدوارم شما هم همچین حالتی باشید تا بحث ادامه پیدا بکنه.
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط malekisaman.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۱ ب.ظ)malekisaman نوشته شده توسط:  من نگفتم دانشگاه زنجان، منظورم هم همون علوم پایه زنجان بود.
نمی دونم مشکلت چیه با علوم پایه زنجان یا احیانا با من
ولی این رو بدون مرکز علوم پایه زنجان بنده داخلش بودم و با بچه های اونجا ارتباط مستقیمی دارم. صراحتا ادعا دارم تو زمینه هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر با توجه به امکانات رفاهی که در اختیار دانشجو قرار میده در کنار پژوهش. در جهان حرف برای گفتن داره. و از بسیاری از دانشگاه های درجه ۱ کشور بالاتر هست. احیانا اگه خلاف این ادعا رو دارین بجای حاشیه کشیدن بحث بیاید خلاف ادعای بنده رو ثابت کنید.
در ضمن بنده دوره کارشناسی دانشگاه خیلی خوب کشور و ارشد دانشگاه درجه ۱ کشور هستم و قادر هستم با قطعیت بالا حرفام رو ثابت بکنم امیدوارم شما هم همچین حالتی باشید تا بحث ادامه پیدا بکنه.
موفق باشید

ببینید عزیز من هیچ مشکلی ندارم، فقط پرسیدم که چرا اینهمه تعریف میکنید ازش؟ مگه خودتون اونجا بودید؟ که شما شاکی شدی
من خودم بعد تهران زنجان رو انتخاب کردم.

من هم فقط از امکانات رفاهی اونجا تعریف شنیدم (شنیدم اما ندیدم)، در مورد سطح علمی و کادر علمی نمیتونم نظر بدم ولی طبق رتبه بندی های کشوری میشه یه حدسهایی زد..
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
بین آخرین فرد قبولی علوم پایه زنجان گرایش هوشمند با گرایش نظریه محاسبه فاصله زیادی هست
و بستگی به علاقه شخص داره
"زنجان هوشمند" زودتر از "یزد"،
و "یزد" زودتر از "زنجان نظریه" پر میشه
بستگی به خودتون داره

آخرین فرد قبولی علوم پایه زنجان گرایش هوشمند (حدود ۲۰۰ سال قبل)
آخرین فرد قبولی یزد (حدود ۲۲۰-۲۴۰ سال قبل)
آخرین فرد قبولی علوم پایه زنجان گرایش نظریه محاسبه (حدود ۳۰۰-۳۵۰ سال قبل)

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۳۳ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۵۷۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۵۷۳ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۲ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  نظریه اطلاعات و سیستم کدینگ hosein92 ۰ ۱,۹۵۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hosein92
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۳۵۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close