زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

k-means

ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۸ ب.ظ
k-means
با عرض سلام خدمت همه دوستان
اگه کسی یک پیاده سازی در رابطه با مقاله های k-means یا بهبود یافتش داره میتونه برام بفرسته خیلی به این پیاده سازی نیاز دارم لطفا اگه کسی داره برام بفرسته
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط The BesT.)
k-means
سلام
اگر بخواهید مقاله در این مورد هست که بتونم کمکتون کنم و متوجه بشید این الگوریتم چطور کار میکنه
ولی اینکه کسی بخواد کدهای پیاده سازیش بهتون بده بعیده. اصلا به دردتون نمیخوره و چیزی نمیفهمید از کدها. چون هرکسی از کدهای خودش سر در میاره
اگر میخواهید با روند پیاده سازی بوسیله این کدنویسی آشنا بشید من یه pdf دو روز پیش پیدا کردم برام خیلی جالب بود و کمکم کرد. اگر نیاز دارید براتون قرار بدم ؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ق.ظ
RE: k-means
(۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
اگر بخواهید مقاله در این مورد هست که بتونم کمکتون کنم و متوجه بشید این الگوریتم چطور کار میکنه
ولی اینکه کسی بخواد کدهای پیاده سازیش بهتون بده بعیده. اصلا به دردتون نمیخوره و چیزی نمیفهمید از کدها. چون هرکسی از کدهای خودش سر در میاره
اگر میخواهید با روند پیاده سازی بوسیله این کدنویسی آشنا بشید من یه pdf دو روز پیش پیدا کردم برام خیلی جالب بود و کمکم کرد. اگر نیاز دارید براتون قرار بدم ؟

بله ممنون میشم اگه برام بفرستید
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ق.ظ
بفرمایید

فایل‌(های) پیوست شده
اموزش الگوریتم K_MEANS(www.ipco.blogfa.com).pdf
اندازه فایل: ۸۸۲/۲۴ KB
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , mina001 , Mojde#
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بفرمایید

۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close