زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای انتخاب رشته دکترای ۹۶

ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ
سلام
من رتبم ۳۱ هوش شده. کارشناسی و ارشد دانشگاه یزد بودم. معدل ارشدم هم ۱۸/۲۳ هست. توی مقطع ارشد هم رتبه سوم توی رشتم رو داشتم. موضوع پایان نامم هم کنترل ربات با استفاده از یادگیری تقویتی بوده که البته از مباحث کنترل فازی هم در اون استفاده شده. مقاله هم یکی برای کنفرانس icrom2016 دادم و یکی هم برای مجله کنترل خواجه نصیر که دو بار ریوایز خورده و رفته برای داوری نهایی. ولی نمیدونم به زمان مصاحبه میرسه یا نه.سابقه ta شدن و تدریس یک درس کارگاه هم داشتم. با توجه به اینکه من مقاله فقط یه کنفرانسی دارم که پذیرش قطعی بوده و تکلیف اون یکی مشخص نیست، دوستانی که تجربه دارند من شانسی برای دانشگاه های تهران(نه صرفا دانشگاه تهران) و یا اصفهان دارم؟ اگر کسی از دوستان هست که توی این دانشگاه ها باشه میتونه منو راهنمایی کنه که کدوم یکی از اساتید این دانشگاه ها فیلدشون به فیلد من شبیه تر هست؟ راستش خودم خیلی امیدی ندارم. ممنون میشم برای انتخاب رشته راهنماییم کنید.ConfusedConfusedConfused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۰۸ ق.ظ
RE: راهنمایی برای انتخاب رشته دکترای ۹۶
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ب.ظ)fatemeh_5831 نوشته شده توسط:  سلام
من رتبم ۳۱ هوش شده. کارشناسی و ارشد دانشگاه یزد بودم. معدل ارشدم هم ۱۸/۲۳ هست. توی مقطع ارشد هم رتبه سوم توی رشتم رو داشتم. موضوع پایان نامم هم کنترل ربات با استفاده از یادگیری تقویتی بوده که البته از مباحث کنترل فازی هم در اون استفاده شده. مقاله هم یکی برای کنفرانس icrom2016 دادم و یکی هم برای مجله کنترل خواجه نصیر که دو بار ریوایز خورده و رفته برای داوری نهایی. ولی نمیدونم به زمان مصاحبه میرسه یا نه.سابقه ta شدن و تدریس یک درس کارگاه هم داشتم. با توجه به اینکه من مقاله فقط یه کنفرانسی دارم که پذیرش قطعی بوده و تکلیف اون یکی مشخص نیست، دوستانی که تجربه دارند من شانسی برای دانشگاه های تهران(نه صرفا دانشگاه تهران) و یا اصفهان دارم؟ اگر کسی از دوستان هست که توی این دانشگاه ها باشه میتونه منو راهنمایی کنه که کدوم یکی از اساتید این دانشگاه ها فیلدشون به فیلد من شبیه تر هست؟ راستش خودم خیلی امیدی ندارم. ممنون میشم برای انتخاب رشته راهنماییم کنید.ConfusedConfusedConfused

سلام
دکتر شیری در دانشگاه امیرکبیر روی ربات ها کار میکنه. ولی نمیدونم امسال ظرفیت داره یا نه. پارسال که نداشت.
شرایطتتون خوبه. اصفهان و فکر میکنم قبول شید و تهران هم بعضی دانشگاهها امکانش هست. هر چند همه چیز به بقیه دانشجوها بستگی داره.
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ
سلام. بستگی به رقباتون داره ولی امیدوار باشید
دانشگاه خودتون استاد و رشته شما نداره تو دکتری؟
فیلد ربات را در دانشگاه اصفهان ، دکتر جمشیدی کار میکنن .ولی نمیدونم طرفیت دارن امسال یا نه .تو سایت دانشگاه اصفهان برید حوزه کارهاشون و مقالاتی که کار کردن را نوشتن Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۴ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۱۴۳ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۲۹ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close