زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دکتری دانشگاه آزاد با آزمون

ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ
سلام
من امسال ازمون دکتری آزاد رو دادم و به دلیل شرایطم حتما باید قبول بشم یعنی خیلی خیلی حیاتی هست
من تا الان دانشجوی دانشگاه دولتی بودم لیسانس و ارشد
دوتا مقاله isi با ایمپکت بالا و یک کنفرانس + یک اختراع دارم
و مطالعه ام برای آزمون در حد دانش قبلی بوده و انتخاب هامو زدم و در آخر گزینه انتخاب توسط خود دانشگاه رو هم زدم به نظرتون من قبول میشم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط crevice.)
ببخشید یه سوال دارم.
شما شوخی میکنین دگ؟ ک با این شرایط مثلا توی مصاحبه ردتون کنن و غیره اگه منظورتون بوده باشه.
من دقیق نمیدونم شرایط ازمون رو اما اگه مجاز بشی ب انتخاب رشته از ۱۰۰ درصد ۱ میلیارد درصد احتمالا قبول میشی. مگه اینکه بری توی جلسه ی مصاحبه و کتک کاری کنی و بیای بیرون Big Grin . که تازه همون اتفاقم بیوفته من استاد باشم میگیرمتون Big Grin
دوست من بدون هیچ مقاله ی ISI یی و یه دونه مجله ریوایز خورده ی فارسی پذیرش گرفت؛ لیسانس و ارشدم دولتی بود.

پ.ن: البته معدل مقالاتتون هم مهمه و اینکه پابلیشر ژورنالاتونم من بای دیفالت معتبر فرض کردم چون پابلیشر داغون با ژورنال با ایمپکت باا ندیدم.
پ.ن ۲: اگه واستون خیلی حیاطیه که گفتید. پیشنهاد میکنم برید و حضوری با یکی دو تا استاد توی همون واحدی ک قصدشو دارین درس بخونین و از همین حالا شرایط مخ زنی رو اغاز کنین. مطمین باشین ک خیلی تاثیر داره ; )
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ق.ظ
RE: دکتری دانشگاه آزاد با آزمون
(۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)nastaran1r نوشته شده توسط:  سلام
من امسال ازمون دکتری آزاد رو دادم و به دلیل شرایطم حتما باید قبول بشم یعنی خیلی خیلی حیاتی هست
و مطالعه ام برای آزمون در حد دانش قبلی بوده و انتخاب هامو زدم و در آخر گزینه انتخاب توسط خود دانشگاه رو هم زدم به نظرتون من قبول میشم؟

سلام،
ان شالله که قبول بشین.خیلی ببخشید می تونم بپرسم اختراعتون چی بوده؟
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط nastaran1r.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ببخشید یه سوال دارم.
شما شوخی میکنین دگ؟ ک با این شرایط مثلا توی مصاحبه ردتون کنن و غیره اگه منظورتون بوده باشه.
من دقیق نمیدونم شرایط ازمون رو اما اگه مجاز بشی ب انتخاب رشته از ۱۰۰ درصد ۱ میلیارد درصد احتمالا قبول میشی. مگه اینکه بری توی جلسه ی مصاحبه و کتک کاری کنی و بیای بیرون Big Grin . که تازه همون اتفاقم بیوفته من استاد باشم میگیرمتون Big Grin
دوست من بدون هیچ مقاله ی ISI یی و یه دونه مجله ریوایز خورده ی فارسی پذیرش گرفت؛ لیسانس و ارشدم دولتی بود.

پ.ن: البته معدل مقالاتتون هم مهمه و اینکه پابلیشر ژورنالاتونم من بای دیفالت معتبر فرض کردم چون پابلیشر داغون با ژورنال با ایمپکت باا ندیدم.
پ.ن ۲: اگه واستون خیلی حیاطیه که گفتید. پیشنهاد میکنم برید و حضوری با یکی دو تا استاد توی همون واحدی ک قصدشو دارین درس بخونین و از همین حالا شرایط مخ زنی رو اغاز کنین. مطمین باشین ک خیلی تاثیر داره ; )

بله اون دوتا ای اس ای کاملا معتبره خدا رو شکر ایمپکتشم بالاست ۲/۷ و ۱/۸ هست و کنفرانس و ... هم همچنین
چیزی که بیشتر منو نگرانم میکنه امتحانش هست چون برا آزمونش اصلا وقت نداشتم که مطالعه کنم و همه اش دانش قبلی بوده نمیدونم چطور دادم
به خاطر همین نگرانم Sad
در مورد استاد پیدا کردنم مشکلم اینه که نمی دونم نمره ام به کذوم انتخابم میخوره (از کدوم قبول میشم ) به نظرتون سختی قبولی چطور هست ؟

(۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)nastaran1r نوشته شده توسط:  سلام

سلام،
ان شالله که قبول بشین.خیلی ببخشید می تونم بپرسم اختراعتون چی بوده؟
ممنون
مربوط به دوره لیسانسم میشه
البته من رشته ام کامپیوتر و علوم کامپیوتری نیست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۰,۶۷۱ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۳۸۷ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۸ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close