زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عیدانه کتاب

ارسال:
۰۳ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ، توسط diligent.)
عیدانه کتاب
سلام دوستان. این پیام توی تلگرام برام اومده بود. فکر کنم تمام استان ها رو پوشش میده. امیدوارم استفاده کنین ازش.
HeartHeart
در حرکت جالبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هر نفر ۲۰ درصد تخفیف یارانه کتاب به عنوان طرح عیدانه در نظر گرفته است.

از این یارانه رایگان تا ۱۵ فروردین میتوانید استفاده کنید.

برای خرید کتاب و استفاده از این یارانه یا عیدانه کتاب باید کارت ملی خود را به همراه داشته باشید یا شماره ملی خود را حفظ باشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آدرس کتابفروشیهای مربوط به تفکیک استانها و جزییات طرح در سایت بالا.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , blackhalo1989
ارسال:
۰۳ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط arefeh.hp.)
RE: عیدانه کتاب
(۰۳ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  در حرکت جالبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هر نفر ۲۰ هزار تومان یارانه کتاب به عنوان طرح عیدانه در نظر گرفته اند.

۲۰ درصد تخفیف نه ۲۰ هزار تومانSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال:
۰۳ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ق.ظ
RE: عیدانه کتاب
(۰۳ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  در حرکت جالبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هر نفر ۲۰ هزار تومان یارانه کتاب به عنوان طرح عیدانه در نظر گرفته اند.

۲۰ درصد تخفیف نه ۲۰ هزار تومانSmile
بله شما درست میگین. من پیامی که برام اومد رو بلافاصله اینجا کپی کردم، متنشو دقیق نخونده بودم.
اینجور که من فهمیدم در اصل سقف خرید کتاب رو ۱۰۰ هزار تومن برای هر نفر!! تعیین کردن که با ۲۰ درصد تخفیف میشه معادل ۲۰ هزار تومن.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۳۸۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۹۸ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۱۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۲۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  خرید کتاب از فروشگاه اینترنتی کتاب fo-eng ۱ ۱,۷۲۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ shahryar711 ۲۳ ۱۳,۵۸۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ریحان
  بن کتاب دانشجویی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل استفاده در کدام انتشارات است؟ Good! ۱ ۳,۰۳۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: masoomeh_s
  کتاب مرجع یا کتاب کنکوری ؟ shahryar711 ۷ ۵,۰۸۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Marziyeh_Tayebi
  درخواست کتاب یا جزوه NETWORK + و کتاب A+ dadashe.yazdani ۰ ۲,۵۶۷ ۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani
  فروش کتاب های کنکور ارشد IT + چند کتاب دیگر SoheilGh ۲۵ ۱۴,۷۹۹ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abji22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close