زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا زمان باقی مانده برای صرف کردن به ویس ها دیر نیست؟

ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
Question آیا زمان باقی مانده برای صرف کردن به ویس‌ها دیر نیست؟
من سال دومم هست که میخوام کنکور بدم.با توجه به اینکه بعضی دروس رو از چند منبع خوندم و نسبتا مسلط ترم و بعضی دروس رو حتی پاس هم نکردم نظرتون چیه واسه اینکه امسال بخوام نحوه درس خوندنم رو عوض کنم و به ویس‌ها گوش بدم؟آیا زمان باقی مانده دیر نیس؟Huh

خداوندا ... مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه و راضی کن! تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ق.ظ
RE: آیا زمان باقی مانده برای صرف کردن به ویس‌ها دیر نیس؟
(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ق.ظ)۲۰۶۳ نوشته شده توسط:  من سال دومم هست که میخوام کنکور بدم.با توجه به اینکه بعضی دروس رو از چند منبع خوندم و نسبتا مسلط ترم و بعضی دروس رو حتی پاس هم نکردم نظرتون چیه واسه اینکه امسال بخوام نحوه درس خوندنم رو عوض کنم و به ویس‌ها گوش بدم؟آیا زمان باقی مانده دیر نیس؟Huh

لطفا وضعیت خودتون رو بیشتر شرح بدید. اینکه چه درسایی رو اصلا پاس نکردید و ضعف دارید؟

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۱
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ
آیا زمان باقی مانده برای صرف کردن به ویس‌ها دیر نیس؟
من کامپایلر رو تا حالا نخوندم و پاس نکردم.
تو گسسته هم خیلی ضعیفم.با توجه به اینکه پارسال کل کتاب پوران رو یک دور خوندم و حل کردم اما باز فک میکنم کافی نیس.و سر جلسه فقط یک سوال حل کردم!حالا نمیدونم امسال همون پوران رو دوباره بخونم یا گریمالدی یا ویس یا....
ساختمان داده مقسمی خوندم و پارسه.امسال دارم سی ال ار اس میخونم.اما بعضیا میگن ویس طورانی محشره.موندم وقتمو بزارم واسش یا همون سی ال ار اس رو مفهومی و عمیق بخونم؟
معماری هم مقسمی رو پارسال ۲ماه مونده به کنکور یکی معرفی کرد بهم اما خیلی عجله ای خوندم.پوران رو هم خونده بودم.امسال گذاشتم راهیان رو هم بخونم.اما میگن جزوه اجلالی و ویسش خوبه!

خداوندا ... مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه و راضی کن! تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد ...
۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ ب.ظ
در زمان بر بودن ویس که شکی نیست اما پیشنهاد میکنم ویس هایی که در نظر عموم مقبول هستن رو شما دو یا سه جلسه اش رو امتحان کن اگه احساس کردی برات مفیده ادامه بده اگه من جای شما بودم خودم رو درگیر بیش از سه درس واسه ویس نمیکردم( البته باز شما باید شرایط خودت رو در نظر بگیری و ببینی چقدر تو یه درس خاص ضعف داری )واسه درسی مثل کامپایلر که اصلا نگذروندی شاید این ویس‌ها بتونه راه گشا باشه. شما اصلا تا حالا از این ویس‌ها استفاده کردی؟

۳
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  شما اصلا تا حالا از این ویس‌ها استفاده کردی؟
فقط زبان تخصصی

۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط summer_66.)
RE: آیا زمان باقی مانده برای صرف کردن به ویس‌ها دیر نیس؟
(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ)۲۰۶۳ نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  شما اصلا تا حالا از این ویس‌ها استفاده کردی؟
فقط زبان تخصصی

این سوال رو پرسیدم چون من خودم تا حالا از این ویس‌ها استفاده نکردم. این ویس‌ها مربوط به کلاس هست دیگه؟ اگه اینطوره سخت نیست سر کلاسی که حضور نداشتید از ویس هاش استفاده کنید؟ آخه گاهی دقیقا بحث شنیدن کی بود مانند دیدن فکر کنم پیش بیاد! Big Grin
حالا قضیه زبان یه کم متفاوت هست. زبان رو میشه از ویس هم یاد گرفت اما بعضی درسا به نظرم......
به هر حال شما حتما در حد یکی دو جلسه رو حتما امتحان کن شاید واقعا با ویس راحت‌تر باشی و بهتر یاد بگیری.
موفق باشی

۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۴۷۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۵۶۵ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۶۴۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۴۹۹ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۸۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۶۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۰۲۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on
  بهترین زمان برای ساخت یک درخت BST با nکلید و ارتفاع دقیقا n-1 Mr.R3ZA ۶ ۴,۱۵۳ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Alisalar
  درخواست معرفی یک منبع خوب و خلاصه برای استفاده در حداقل زمان! hrh_fourtyseven ۷ ۸,۵۳۴ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mevm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close