زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موبایلت را زمین بگذار!!! جمع بندی کنیم!

ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
Star موبایلت را زمین بگذار!!! جمع بندی کنیم!
برنامه ریزی برای جمع بندی
سلام و خدا قوت به همه دوستان.
میدونم همتون تو این یک ماه باقی مونده سخت درگیر جمع بندی و تست زنی و مرور هستید. همتتون عالی ... خدا قوت.
خواستم یه بحثی برای دوران جمع بندی راه بیفته و دوستان بیان نظراتشون رو بدن بلکه مفید واقع بشه.
اول از همه موبایلت را زمین بگذار !!! بله موبایلت رو زمین بذار ... نه تنها موبایل بلکه هرچیزی که مانع و سرعت گیری در برنامه ریزی مطالعمونه.
باور کنید الان وقت مناسبی برای آپدیت به آندروید مارشمالو نیست !!! الان وقت آپدیت نرم افزارای گوشیمون نیست.
موبایل فقط یکی از سرعت گیراست. لپ تاپ، مودم، بعضی از دوستان !! حتی خانواده البته نادانسته.
همه این ابزارها و افراد در جای خودشون مفیدن ... ولی استفاده ما چقدر مفیده؟؟
اگه ما قرار گذاشتیم فقط جمعه ها با دوستامون بریم بیرون بهش پایبند باشیم. اگه قرار گذاشتیم از موبایل برای خوندن لغت زبان یا هر مورد درسی دیگه استفاده کنیم بهش پایبند باشیم. از گروه های و کانال های تلگرام، اینستاگرام، واتس آپ و ... خارج بشیم. چون به جز چند کانال درسی موجود بقیه ش وقت تلف کردنه. اگه قرار گذاشتیم فقط مطالب اون گروه ها رو پیگیری کنیم بهش پایبند باشیم. اگه قراره از کامپیوتر و اینترنت فقط برای اومدن به مانشت !!!! استفاده کنیم بهش پایبند باشیم.
از اینجای مسیر به بعد موفقیت ما خیلی زیادتر به میزان پایبندی به قول و قرارهامون با خودمون و به برنامه ریزی وابسته است.
این راند آخره ... تسلیم نشیم ... درجا نزنیم ... به خدا توکل کنیم ... محکم و مصمم برنامه هامون را ادامه بدیم.
مخاطب اصلی همه این صحبت ها اول از همه خودم بودم ...
از مدیران و به قولی بچه های بالا کسی زیاد ما داوطلبای ۹۵ رو تحویل نمیگیره !! خب چاره ای نیست دیگه خودمون باید دست بکار بشیم.
بیاین خودمون برای هم مفید باشیم. هر کمکی که ما به یه نفر برای رسیدن به موفقیت میکنیم در واقع کمک به خودمون هم هست.
تو مطالب سال های قبل یه چرخی زدم و مطالب خوبی گیر آوردم. قطعا شما هم قبلا اینا رو دیدین فقط خواستم یه جا باشن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیشتر هدفم اینه اینجا یه بحثی راه بیفته و هر کس نظرش و برنامه شو واسه جمع بندی بگه تا بقیه هم استفاده کنن.
خودم چراغ اولو روشن میکنم: من تا ساعت ۳ که تو شرکتم برنامه ریزیم از ساعت ۱۷-۱۹ ، ۲۰-۲۲ ، ۲۲-۲۴ هستش. جمعا ۶ ساعت.
کلا چهارتا درس انتخاب کردم: ساختمان - نظریه - منطقی - پایگاه. برنامه هم به اینصورت که هر فصل که تمام شد حتما تست های سراسری رو میزنم، اگه قبلا تست های سراسری رو زده بودم اونا رو مرور می کنم و از بقیه تست ها انتخاب میکنم و میزنم.
شنبه: ساختمان - ساختمان - منطقی
یکشنبه: نظریه - نظریه - پایگاه. تا آخر هفته همین برنامه تکرار میشه. هر درس که تموم شد درس جدید جایگزین میشه.
خب بسم الله .... نظرتون چیه ؟؟ برنامه شما چیه؟؟ پیشنهادی ... انتقادی برای این یک ماه و نیم ...

پ.ن: راستی دوتا برنامه اندروید هست واسه زبان دارم استفاده میکنم تو طول روز تو اوقات بیکاری بد نیستن.
ویجت تافل:

ویجت ۵۰۴:

اینم بقیه محصولاتش:

پ.ن.ن: اگر کسی فهمید چطور میشه ویجت تافل رو نسخه طلایشو بخریم به منم بگه ثواب داره!! من که نتونستم همش ارور میده.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۱۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Black.Star , davood_2016 , nobody90 , fatemesoleimani , d_felfelak , signal+ , zorkide , MANO , MisTeR , RASPINA , maryam_92a , Happiness.72
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ
بحث خوبیه.
بله بنده هم موافقم که دوره کنکور ۹۵ توی مانشت خیلی جو سوت و کوره. اصولا تا جایی که من دیدم و هر فرومی یا جمعی یا کلاسی رفتم نسل قبل تر از ما بهتر بودن و همین طور از نسل ما به بعد داره اون شور حال ها افول میکنه.
در مورد دوره جمع بندی تقریبا برای من شروع شده یه جورایی .. البته نمیدونم اسمش جمع بندی میشه یا نه! :دی
روزی دو تا درس رو تا هرجایی که میتونم میخونم.(یعنی ممکنه دو فصل از یه کتاب باشه یا تست های یک فصل رو ..) اگر جایی مشکل داشتم میرم سراغ درسنامه و میخونمش.نه اینکه اول درسنامه بخونم بعد برم تست.
دارم سعی میکنم به قول شما سرعت گیر ها رو کم کنم.تقریبا همه چیز رو گذاشتم کنار (شبکه های اجتماعی.. شبکه های تلویزیونی.. ) ولی یه گیم برای خودم دانلود کردم تا مابین درسا ۵ دقیقه بازی کنم.جالبیش اینه که هر ۵ الی ۱۰ دقیقه هم باید بزارم یکی دو ساعت اون رباته شارژ بشه.پس نمیتونم بیشتر از ۵ دقیقه بازی کنم. Big Grin
شانسی که اوردم و همش فکر میکردم بد شانسی هست Big Grin اینه که توی خونه درس میخونم و الان که کتابخونه ها داره بسته میشه دغدغه خونه موندن و شلوغی جو خانه رو ندارم.دیگه به شلوغی خونه عادت کردم
امیدوارم برای دوستانی که کتابخونه میرفتن مشکلی پیش نیاد.موفق باشییید

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , Skyrim , d_felfelak , RASPINA
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط Fot30.)
سلام
من تموم کردم درس هارو
مشترک رو جمع بندی کردم
این هفته بخاطر کارای خونه و کمک های خونه تکونی دم عید
لای کتاب رو وا نکردم
رو ریاضی خیلی ضعیفم
نمیدونم داستان چیه ،میدونم حلشو ،ولی تو جواب اخر بدست اوردن گیرم،خیلی برام عجیبه،در کل میخام ایام عید مطالعه امو رو روزی ۶ ساعت تنظیم کنم،امیدوارم بشه ریاضی رو تقویت کنم و نتیجه بگیرم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , Skyrim , d_felfelak , RASPINA
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط Skyrim.)
RE: موبایلت را زمین بگذار!!! جمع بندی کنیم!
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  کارتون عالی بود.

تو پیامی که تو tapatalk واسم اومد یه سری چیز دیگه هم نوشته بودین اونا کجاست؟؟!!!!
میشه در مورد برنامه جمع بندی خودتون صحبت کنید؟ و بگید چه برنامه ای مد نظرتون هست؟

خوشحال میشم بقیه دوستان هم تو بحث شرکت کنن تا ایرادات کلی کارمون دربیاد. ممنون.

راستی من یه مشکل اساسی با این ساختمان داده دارم!! غول مرحله آخر درسامون به نظرم همینه که من همین اول انتخاب کردمش!!
اوایل وویس ابراهیمی مقدم رو گوش دادم، واسه شروع خوب بود مخصوصا مرتبه زمانی و رابطه بازگشتی ولی برای ادامه کار ضعیف بود و رفتم سراغ پوران. ولی نمیدونم من فقط این مشکلو دارم یا بقیه هم همیجورن. یه فصلو دقیق میخونم و نکاتش رو خلاصه برداری می کنم بعد میرم برای حل تست لامصب هر تستی یه نکته جدید داره برام !!! یعنی یه جورایی قدرت مانور طراح تست تو این درس و طراحی الگوریتم خیلی زیاده.
حالا به نظرتون با این تنوع و گستردگی مطلب و تست راه حل چیه؟ همین الان براش بیشتر وقت بذاریم و بیشتر مسئله و تست حل کنیم. یا نه به اندازه سهم بقیه درسا؟؟ و اگه آخر کار وقت آوردیم دوباره برگردیم رو این دوتا درس وبرای تست و تمرین؟؟

۰
۰
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  بحث خوبیه.
بله بنده هم موافقم که دوره کنکور ۹۵ توی مانشت خیلی جو سوت و کوره. اصولا تا جایی که من دیدم و هر فرومی یا جمعی یا کلاسی رفتم نسل قبل تر از ما بهتر بودن و همین طور از نسل ما به بعد داره اون شور حال ها افول میکنه.
در مورد دوره جمع بندی تقریبا برای من شروع شده یه جورایی .. البته نمیدونم اسمش جمع بندی میشه یا نه! :دی
روزی دو تا درس رو تا هرجایی که میتونم میخونم.(یعنی ممکنه دو فصل از یه کتاب باشه یا تست های یک فصل رو ..) اگر جایی مشکل داشتم میرم سراغ درسنامه و میخونمش.نه اینکه اول درسنامه بخونم بعد برم تست.
دارم سعی میکنم به قول شما سرعت گیر ها رو کم کنم.تقریبا همه چیز رو گذاشتم کنار (شبکه های اجتماعی.. شبکه های تلویزیونی.. ) ولی یه گیم برای خودم دانلود کردم تا مابین درسا ۵ دقیقه بازی کنم.جالبیش اینه که هر ۵ الی ۱۰ دقیقه هم باید بزارم یکی دو ساعت اون رباته شارژ بشه.پس نمیتونم بیشتر از ۵ دقیقه بازی کنم. Big Grin
شانسی که اوردم و همش فکر میکردم بد شانسی هست Big Grin اینه که توی خونه درس میخونم و الان که کتابخونه ها داره بسته میشه دغدغه خونه موندن و شلوغی جو خانه رو ندارم.دیگه به شلوغی خونه عادت کردم
امیدوارم برای دوستانی که کتابخونه میرفتن مشکلی پیش نیاد.موفق باشییید

بیخشین اسم بازیه چی هست؟Tongue بنظر خوب میاد مخصوصا با محدودیتی که شما گفتین
۰
۰
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  بحث خوبیه.

دقیقا همینطوره ... خود بچه های هر دوره هستن که جو فروم رو تعیین میکنن، مثلا سال های گذشته بچه های مثل: هاتف، آوا، سافت ور ۹۴ و ... که تهران بودن و کلاس ها رو میرفتن زحمت می کشیدن و لطف می کردن وویس و جزوه آماده می کردن برای بقیه و تو سایت میذاشتن. حالا امسال یا کسی نمیره یا اگه میرن حوصله ندارن اینجا بذارن. بیشتر بحث های درسی رو هم همین بچه های تو که کلاسای نکته و تست شرکت می کردن تو فروم ایجاد میکردن. خب طبیعی هم بود. البته امسال هم دوستمون pure liveliness زحمت کشید و جزوه ساختمان داده و گسسته جدید رو گذاشت. ولی در کل خود کاربرا هستن که باید فروم رو جلو ببرن. یه تاپیک زده بودن قبلا مانشت را نجات دهید!! کی باید نجات بده؟؟!!! کاربران یا مدیران ؟؟!! مسئله این است !!!
به هر حال همچنان امیدوارم بچه های ۹۵ تو اینجور بحثا شرکت کنن و در زمینه اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربه هاشون دست و دلبازتر بشن و برای هممون آرزوی موفقیت دارم.

۰
۰
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ
اصلا چطور جمع بندی کنیم اول مشترک و تخصصی ک مهم تر هست بخونیم یا هرچی خوب بلدیم یا از ضعیف ها شروع کنیم؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  اصلا چطور جمع بندی کنیم اول مشترک و تخصصی ک مهم تر هست بخونیم یا هرچی خوب بلدیم یا از ضعیف ها شروع کنیم؟؟؟؟

واسه شروع جمع بندی از درسهایی توشون ضعیفی یا به قول آقای جهانی سطح صفری و در ضمن نمیخای کنار بذاریشون شروع کنی بهتره.
چون خیالت راحتتره که اونا رو تموم میکنی. چون درسایی که به طور نسبی بلدی و در سطح یک یا دو هستی زمان کمتری میبره.
با توجه به ضریب دروس هم قطعا مشترک و تخصصی اولویت دارن.
موفق باشیم!! Smile

۰
۰
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  بیخشین اسم بازیه چی هست؟Tongue بنظر خوب میاد مخصوصا با محدودیتی که شما گفتین

اسم بازی ironkill هستش. باید بزاری رباتت قدرتش رو ریفرش کنه تا برنده بشی. Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ
خسته نباشید خدمت همدردهای عزیز Big Grin

واقعا آخراش سخته مخصوصا کسی اگه نباشه درکت کنه
من تقریبا هفته دیگه درسهام تموم میشه یه مقدار حس میکنم کاراییم اومده پایین
چیزایی که خوندم رو تقریبا خوب بلدم، ولی هی شک میکنم Huh
امیدوارم هرکس درسها رو خوب بلد هست موفق بشه
کاش کنکور همون بهمن بود. انصافا تو بهار درس خوندن سخت میشه
اگه تو مانشت دوستان میومدن رو درسا بحث میکردیم خیلی خوب میشد ولی اینجوری نیست
هرکس سوال داره بیاد بپرسه روش بحث کنیم اینجوری مرور خیلی خوب میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۱۱
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  تو پیامی که تو tapatalk واسم اومد یه سری چیز دیگه هم نوشته بودین اونا کجاست؟؟!!!!
میشه در مورد برنامه جمع بندی خودتون صحبت کنید؟ و بگید چه برنامه ای مد نظرتون هست؟

راستی من یه مشکل اساسی با این ساختمان داده دارم!! غول مرحله آخر درسامون به نظرم همینه که من همین اول انتخاب کردمش!!
اوایل وویس ابراهیمی مقدم رو گوش دادم، واسه شروع خوب بود

منم تقریبا مشکل شمارو داشتم ولی خوب منبع عوض کردم اگر کتاب داده ساختار دکتر قدسی بگیری بخونی خیلی بهتره شبیه CLRS زبون روان فارسی داره ارزش خوندنشو داره به نظره من که همون ۶۰۰ مسئله در کنارش یه ترکیب خوبی میشه تو این وقت باقیمانده بتونی جمعش کنی خوبه Blush
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۱۲
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط Fot30.)
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  اصلا چطور جمع بندی کنیم اول مشترک و تخصصی ک مهم تر هست بخونیم یا هرچی خوب بلدیم یا از ضعیف ها شروع کنیم؟؟؟؟
اگر بخواین تو دو گرایش شرکت کنید طبق اولویت ۱- مشترک ۲- تخصصی ۳- ریاضی ۴- زبان
اگر میخواین تو یک گرایش شرکت کنید طبق الویت ۱- تخصصی ۲-مشترک ۳- ریاضی ۴-زبان
کسی که مثلا تو گرایش نرم افزار شرکت میکنه با تخصصی نرم افزار بالا شانس بیشتری تو قبولی داره تا تخصصی مشترک
این نظر شخصی و تجربه خودمه،دوستان اجازه دارند قانع نشن

(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  کارتون عالی بود.

تو پیامی که تو tapatalk واسم اومد یه سری چیز دیگه هم نوشته بودین اونا کجاست؟؟!!!!

اوایل وویس ابراهیمی مقدم رو گوش دادم، واسه شروع خوب بود مخصوصا مرتبه زمانی و رابطه بازگشتی ولی برای ادامه کار ضعیف بود و رفتم سراغ پوران. ولی نمیدونم من فقط این مشکلو دارم یا بقیه هم همیجورن. یه فصلو دقیق میخونم و نکاتش رو خلاصه برداری می کنم بعد میرم برای حل تست لامصب هر تستی یه نکته جدید داره برام !!! یعنی یه جورایی قدرت مانور طراح تست تو این درس و طراحی الگوریتم خیلی زیاده.
حالا به نظرتون با این تنوع و گستردگی مطلب و تست راه حل چیه؟ همین الان براش بیشتر وقت بذاریم و بیشتر مسئله و تست حل کنیم. یا نه به اندازه سهم بقیه درسا؟؟ و اگه آخر کار وقت آوردیم دوباره برگردیم رو این دوتا درس وبرای تست و تمرین؟؟

برای پیچیدگی زمانی و روابط بازگشتی فصل اول و دوم کتاب الگوریتم مدرسان
برای لیست آرایه پشته صف همه منابع تو ی سطح هستن
برای درخت و گراف پوران خوبه بنظرم
مرتب سازی همه تقریبا تو ی سطح هستن

(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  خسته نباشید خدمت همدردهای عزیز Big Grin

واقعا آخراش سخته مخصوصا کسی اگه نباشه درکت کنه
من تقریبا هفته دیگه درسهام تموم میشه یه مقدار حس میکنم کاراییم اومده پایین
چیزایی که خوندم رو تقریبا خوب بلدم، ولی هی شک میکنم Huh
امیدوارم هرکس درسها رو خوب بلد هست موفق بشه
کاش کنکور همون بهمن بود. انصافا تو بهار درس خوندن سخت میشه
اگه تو مانشت دوستان میومدن رو درسا بحث میکردیم خیلی خوب میشد ولی اینجوری نیست
هرکس سوال داره بیاد بپرسه روش بحث کنیم اینجوری مرور خیلی خوب میشه

موافقم
رو پیک درس خوندن خوردیم به فصل بهار و عید که خود یه خود هواش خواب آور و کسل کنندس
اگه سوالی هست شما مطرح کنید و یا دوستان ما درخدمتیم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , d_felfelak
ارسال: #۱۳
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ
یکی از دوستان گفتن کتاب رو تغییر بدین. به هیچ وجه الان کتابی رو به لیست کتاب هاتون اضافه نکنین.همه کتابا یه چیزن.
شما بشینین ۶۰۰ مسئله رو فقط بخونین و حل کنین ... درصد خوبی میزنی . بیخیال کتاب جدید

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , d_felfelak
ارسال: #۱۴
۲۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  یکی از دوستان گفتن کتاب رو تغییر بدین. به هیچ وجه الان کتابی رو به لیست کتاب هاتون اضافه نکنین.همه کتابا یه چیزن.
شما بشینین ۶۰۰ مسئله رو فقط بخونین و حل کنین ... درصد خوبی میزنی . بیخیال کتاب جدید

آره اینو حقیقتا موفقم ... اضافه کردن کتاب جدید الان خیلی سخته. ۶۰۰ مسئله رو دارم ولی جرئت نمیکنم برم طرفش!!
یه ایرادی که من تو برنامه جمع بندی خودم دیدم این بود که مثلا قبلا ساختمان داده یه دور از پارسه خونده بودم و الان برای تست و خلاصه اومدم پوران خوندم ... قشنگ یک هفته رو به فنا دادم با این حرکتم. چون وقتم رو بیشتر رو خوندن دوباره درسنامه پوران گذاشتم. ولی خب درس عبرتی شد که این اشتباه رو برای بقیه درسا نکنم.
به نظرم علاوه بر سوالات کلی در مورد جمع بندی؛ اگه سوال یا مسئله خاصی تو یکی از دروس داریم تو بخش همون درس مطرحش کنیم که مطالب پیوستگی داشته باشه فقط بیایم لینک اون مطلب و عنوانش رو اینجا هم بذاریم تا هم اگه کسی بلد بود بره جواب بده، هم شاید اون سوال مشکل چند نفر دیگه رو هم حل کرد...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , fatemesoleimani
ارسال: #۱۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ
من تو مطالبی که گذاشته شده تو سایت یه چندروزی گشتم و همینطور تو سایتای مشاوره و جاهای دیگه در کل تو این دوره چندتا چیز مهمه
اول از همه خوندن مطلب جدید ممنوع بی خیالش شو اقا .
دوم اینکه با کلی گشتن از نظر من بهترین برنامه برا جمع بندی دادن کنکور هر سه روز و تو این فاصله تحلیل اون ازمون و اشکال زدایی هست بشینی دوباره جزوه بخونی یا بیای فصل به فصل بخونی برادر من ماله دوران قبل از جمع بندی بود الان بزارش کنار بشین تست بزن حاجی باقی فسانس
سوم اینکه سعی کن خلاصه برداری اگه هم برداشتی رو اون نکات کلیدش تاکید کن.
چهارم اینکه قانون برانامه ریزی باید داشته باشی بدون برنامه کارت مفتم نمی ارزه
پنجم اینکه فقط انرژی مثبت هیچ مطلب منفی نه بخون نه بشنو
یاحق یاهو
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , fatemesoleimani , Skyrim , Happiness.72

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۴۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۲۱ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۱۸ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۲۲۷ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close