زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ذخیره کردن طول وعرض جغرافیایی در پایگاه داده

ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ ب.ظ
سلام دوستان
من در حال طراحی سایت برای مشاور املاک هستم .ک قراره املاک و وسایرمشخصات املاک ها را روی نقشه ی گوگل مپ نشون بدم.
میخوام مختصات جغرافیایی(طول وعرض) یک ملک( که از خود نقشه ی گوگل گرفتم) در پایگاه داده ذخیره کنم ،تا هنگامی که این پایگاه داده روی کد برنامم که باHTMLنوشتم قرارمیدهم ،هنگامی که کدمن اجرا میشه وپایگاه داده رو میخونه بتونه با استفاده از این مختصاتی که بهش دادم مکان ملک روی نقشه به من نشان بده
کسی میتونه بگه چجوری باید این مختصات توی پایگاه داده ذخیره کنم؟؟؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
من تا حالا مکان فیزیکی رو تو دیتابیس ذخیره نکردم اما فقط ذخیره کردنش فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه، طول و عرض رو جدا ذخیره کنید. مگر اینکه بخواید محاسبات خاصی روی طول و عرض انجام بدید، مثلا سطر هایی که از یه سطر خاص در فاصله x متری هستن رو به دست بیارید که در اون صورت mongodb به صورت نیتیو از داده جغرافیایی پشتیبانی می کنه. بقیه dbms ها رو نمیدونم امکاناتی برای این کار دارن یا باید دستی پیاده کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ
RE: ذخیره کردن طول وعرض جغرافیایی در پایگاه داده
(۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من تا حالا مکان فیزیکی رو تو دیتابیس ذخیره نکردم اما فقط ذخیره کردنش فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه، طول و عرض رو جدا ذخیره کنید. مگر اینکه بخواید محاسبات خاصی روی طول و عرض انجام بدید، مثلا سطر هایی که از یه سطر خاص در فاصله x متری هستن رو به دست بیارید که در اون صورت mongodb به صورت نیتیو از داده جغرافیایی پشتیبانی می کنه. بقیه dbms ها رو نمیدونم امکاناتی برای این کار دارن یا باید دستی پیاده کنید.
ممنون که جوابم دادین.
برم ببینم اینطوری موفق میشم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۵ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۲۶ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۷۶۹ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close