زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن!

نظرسنجی: آیا با سیستم donation موافقیت؟ (donate == هدیه!!)
بله
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۸ ق.ظ
بلهههههههه
باشه منم هستم اما فعلا موجودی کارتم صفره!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۷
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۹ ق.ظ
جواد جان، این قدر پول یعنی چقدر؟؟؟ مثلاً یه کسی چند صد تومن پول هزینه کنه پولیه؟ به هر حال من که ضد حال اساسی خوردم از این طرح و همچنین طرح بسته مانشت. من فکر می کردم که مانشت توانایی این رو داره که کارهای بزرگتری رو بکنه، اما دریغ از حتی یه کمک دوستان. باز به دوستان با معرفتی مثل شما که همدردی می کنن Smile

هاست الان مانشت لطف یکی از دوستانمه و ازش تشکر می کنم. اما به هر حال مشکلات زیادی داره. اگه می شد هاست رو انتقال بدیم ایران خیلی عالی می شد. سرعت دسترسی به سایت خیلی بالا می رفت و در نهایت بازدید کننده های سایت راحت‌تر بودن.

این طرح هم به پیشنهاد دوستان طراحی شد و با کمک سایت زین پل راه اندازی شد. در هر حال تیری توی تاریکی بود.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۸ ق.ظ
باز شد دوباره Smile

۳۴۲۰۰ +

۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ، توسط hanif.)
دکتر مثل اینکه خیلی خسته شدید دیگه ما اون روح بلند پروازیتون رو در مورد سایت نمی بینمیم من به شخصه اماده‌ام هر کمکی از دستم بر مییاد خالصانه انجام بدم.
راستی دکتر از کجا بدونیم پول واریز شده یا نه

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۸ ب.ظ
RE: [مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن!
(۰۵ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  این برنامه لغو شد!!!! فکر می کردم شاید بشه فعالیت‌ها رو گسترش داد اما در هر حال فعالیت‌ها رو در همین سطح نگه می داریم و قید برخی فعالیت‌ها رو خواهیم زد.

نقل قول: به دلیل مشکلات تهیه و ارسال بسته این برنامه واسه امسال لغو شد. راستش کار بزرگیه که من به تنهایی قادر به انجامش نیستم.

Huhدکتر چرا یهو انقدر رادیکال شدید!؟؟
در مورد اولیه یکم صبر کنید، خیلی زود دارید تصمیم میگیرد.
اما در مورد دومیه، از بچه هایی که حضوری بهشون دسترسی دارید بیشتر از اینها انتظار داشتیم که کمک کنن، تازه کاربرهای مجازی هم درست نمی دونن چه کارهایی میتونن انجام بدن
ولی کلا فکر میکنم این رکود بخاطر شروع درسهای ارشد های امسال و جابجایی به خوابگاه و ... باشه، چون خود من کلی حال و روزم عوض شده.

به آقا جواد:
اولا ممنون از پست خیلی مفید و روحیه دهنده تون
دوما، قبول شده‌ها همین که تو سایت موندن یعنی به فکر قبول نشده‌ها هستن.
سوما، شما قبول دارید که دکتر تنهایی هیچ گناهی نکرده و به هیچکدوم ما بدهکاریی نداره یا نه؟ چرا باید همه هزینه‌ها رو اون بده؟ اگه سایت تجاری بود، اگه هزار تا تبلیغات از ۴گوشه میکرد تو چشممون، آره، حرف شما بود.
چهارما، حالا هر نفر مگه چقدر قراره کمک کنه؟ اگه ۱۰۰ تا مانشتی نفری ۱۰ هزار تومن در یک ساااااال کمک کنن، میشه یک میلیون تومن که چندین برابر هزینه سایته! در حالی که هیچ فشاری به هیچکی نمیاد، دینمون هم به مانشت ادا کردیم.
پنجما، کمک‌ها اختیاری هستن، قرار نیست کسی مجبور به کاری بشه
ششما، از شما که خوب میدونید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بعیده که این حرفها رو بزنید! هر کسی حق داره دستمزد کاری رو که انجام داده بگیره بگیره در حالی که ما تو مانشت قراره فقط پولی رو که آقای تنهایی از جیبش میده بهش برگردونیم!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , Fardad-A , sina_n , Maryam-X , ali_computer69
ارسال: #۲۱
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط admin.)
دوستان در مورد اینکه چرا برخی اتفاقات می افته بهتره روزنوشت من رو بخونید. روزهای خیلی سختی بودن واسم و واقعاً به هم ریخته بودم.

به هر حال من جایز الخطا نیستم و اعتراف می کنم که توی این زمینه اشتباه کردم. و حس می کنم که همه نیات خیری که توی سایت داشتم و کمک هایی که واقعاً به نیت خیر و خدا پسندانه انجام دادم همه اش از بین رفت و تنها دلخوری برخی از دوستان به جا موند.

این هدیه در راستای گسترش فعالیت‌ها بود. ما اگه می خواستیم بسته آموزشی بدیم واقعاً نیاز داشتیم که یه نفر رو مسئول تهیه dvd، کپی و ارسالش کنیم و این کار هزینه بردار بود. قرار ما هم این بود که این بسته رایگان و یا با هزینه ای ناچیز در اختیار دوستان قرار بگیره و هر جور من حساب کتاب می کردم با دخل و خرج خودم جور در نمی اومد. ان شا الله سال بعد با برنامه درست‌تر و دقیق‌تر فعالیت می کنیم و دوستان هم ان شا الله کمک خواهند کرد.( شاید تا اون موقع وسع مالی من بیشتر شد و مجبور به طراحی این نوع سیستم‌ها هم نشدیم )

موجودی صندوق هم در حال حاضر‌: ۱۵۲۰۰ تومان هست.

۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۸ ب.ظ
دکتر چرا اینقدر امار‌ها متفاوته؟
۳۴۲۰۰ +
موجودی صندوق هم در حال حاضر‌: ۱۵۲۰۰ تومان هست.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۲۱ ب.ظ
۱۵۲۰۰ مال صندوق + ۳۰۰۰۰ خودم گذاشتم کنید! می شه ۴۵۲۰۰ تومان

من مبلغ خودم رو دیگه ذکر نمی کنم چون توی اون حساب نیست و دستیه! Smile

۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۵ ب.ظ
دکتر وقتی که وصل میشم به بانک اسم مشتری رو سامان سیستم میزنه اشکال نداره پرداخت کنم؟

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  این برنامه لغو شد!!!! فکر می کردم شاید بشه فعالیت‌ها رو گسترش داد اما در هر حال فعالیت‌ها رو در همین سطح نگه می داریم و قید برخی فعالیت‌ها رو خواهیم زد.

نقل قول: به دلیل مشکلات تهیه و ارسال بسته این برنامه واسه امسال لغو شد. راستش کار بزرگیه که من به تنهایی قادر به انجامش نیستم.

Huhدکتر چرا یهو انقدر رادیکال شدید!؟؟
در مورد اولیه یکم صبر کنید، خیلی زود دارید تصمیم میگیرد.
اما در مورد دومیه، از بچه هایی که حضوری بهشون دسترسی دارید بیشتر از اینها انتظار داشتیم که کمک کنن، تازه کاربرهای مجازی هم درست نمی دونن چه کارهایی میتونن انجام بدن
ولی کلا فکر میکنم این رکود بخاطر شروع درسهای ارشد های امسال و جابجایی به خوابگاه و ... باشه، چون خود من کلی حال و روزم عوض شده.

به آقا جواد:
اولا ممنون از پست خیلی مفید و روحیه دهنده تون
دوما، قبول شده‌ها همین که تو سایت موندن یعنی به فکر قبول نشده‌ها هستن.
سوما، شما قبول دارید که دکتر تنهایی هیچ گناهی نکرده و به هیچکدوم ما بدهکاریی نداره یا نه؟ چرا باید همه هزینه‌ها رو اون بده؟ اگه سایت تجاری بود، اگه هزار تا تبلیغات از ۴گوشه میکرد تو چشممون، آره، حرف شما بود.
چهارما، حالا هر نفر مگه چقدر قراره کمک کنه؟ اگه ۱۰۰ تا مانشتی نفری ۱۰ هزار تومن در یک ساااااال کمک کنن، میشه یک میلیون تومن که چندین برابر هزینه سایته! در حالی که هیچ فشاری به هیچکی نمیاد، دینمون هم به مانشت ادا کردیم.
پنجما، کمک‌ها اختیاری هستن، قرار نیست کسی مجبور به کاری بشه
ششما، از شما که خوب میدونید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بعیده که این حرفها رو بزنید! هر کسی حق داره دستمزد کاری رو که انجام داده بگیره بگیره در حالی که ما تو مانشت قراره فقط پولی رو که آقای تنهایی از جیبش میده بهش برگردونیم!

سلام به همگی
سهیل چی شده عصبانی؟عصبی نبودی!مراقب باش اینایی که حس خود کشی بهشون دست میده اوایل زیاد عصبا نی میشند.Big Grin
ولی حرفات کاملا درست من تایید میکنم.Tongue

دکتر تنهایی عزیز کمی صبر داشته باش خیلی‌ها هنوز این پست رو ندیدن خیلی‌ها منتظر پول توجیبی هستند تا پدر گرام واریز کنه و هدیه بدن و خیلی‌ها منتظر واریز پول پروژه به حسابشون اند و اصلا هنوز خیلی‌ها توی سایت ثبت نام نکردند......

در مورد بسته هم اگه آماده بشه می تونید با یکی از خدمات کامپیتری های سطح شهر صحبت کنید که در ازای واگذاری امتیاز رایت و فروش بسته اون رو هم برای دوستان ارسال کنه با این کار دردسر رایت و ارسال بسته حذف میشه.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , sina_n , Soheil , ali_computer69
ارسال: #۲۶
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  دکتر وقتی که وصل میشم به بانک اسم مشتری رو سامان سیستم میزنه اشکال نداره پرداخت کنم؟

مشکلی نداره. همون سامان سیستم درسته. چون که ما از درگاه این شرکت داریم استفاده می کنیم.

۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ
سلام
من قبلا" هم تو این سایت گفته ام. حس خیرخواهی و کمک به دیگران اونقدر با ارزشه که اصلا" این بحثها در مورد ش مطرح نیست. در مورد کمک به سایت فک کنم یه سوئ تفاهم دوطرفه هست. هم آقای تنهایی حق دارند ناراحت بشن و هم ما حق داریم یه کم از این تصمیم سریع ایشون در راه اندازی و جمع کردن صندوق و سایر برنامه‌ها تعجب کنیم.Exclamation
حرفهای اقا سهیل را هم کاملا" منطقی میدونم و معتقدم اقای دکتر و همه دو ستانی که قبول شده اند و وقت میگذارن راهنمایی میکنن،به سوالات جواب میدن. ارزش زیادی داره. و جای تشکر فراوان داره و انتظار دیگری ازشون نیست. آقای دکتر که بنیان این قضیه رو گذاشتن که جای خود داره.
من هم مثل آقای مسیح معتقدم بهتره این برنامه ادامه پیدا کنه .
حس خیرخواهی و کمک به ارتقاء تحصیلی و ایجاد عدالت آموزشی خیلی زیبا و قابل تقدیره.
بهر حال امیدوارم صندوق دوباره فعال بشه . بنظرم اتفاقی نیافتاده . انتظار دارم آقای دکتر اینقدر زود تصمیم نگیرند.Rolleyes
نمیدونم اونهایی که قرار بوده مطالبی رو بفرستن واسه چی اینکار رو نمیکنن. مگه از اول اجباری بود که اعلام آمادگی کردند؟
خلاصه یه کلام مخلص همه بر و بچ مانشتی هم هستیم . Big Grinپول که قابلی نیستTongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mozhgan , sina_n , HighVoltage , Soheil , ali_computer69
ارسال: #۲۸
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۰۴ ب.ظ
منم کاملا موافقم ادامه داشته باشه من خودم میخوام یه سری جزوه برای دکتر پست کنم اما واقعا گرفتارم جوری که یه هفته نامه رو که ۱۲ ساله میخرم رو هنوز این هفته وقت نکردم برم بخرم . دکتر نباید خیلی عجله کنی کم کم درست میشه

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط admin.)
خوب امروز کلی بچه‌ها امید دادن. یه جورایی یه شوک بهم وارد شد و سعی می کنم که بهتر ادامه بدم. ممنونم از همه دوستان خوب.

موجودی صندوق‌: ۱۹۲۰۰ تومان
این ۲۰۰ تومن سهیل جاودانه شده!!Smile

۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۱ ق.ظ
نفر بعدی یه فکری به حال این ۲۰۰ تومن بکنه!!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۵۸ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آنیل کوک raha701 ۰ ۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: raha701
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۵ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  مشخصات قفل دیجیتال آنلاین roshaa ۰ ۱,۸۸۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: roshaa
  همکاری در یک وبگاه آموزش آنلاین net work ۰ ۱,۲۵۲ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: net work
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۴۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close