تالار گفتمان مانشت
[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - admin - 03 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ

نترسید!! واسه جذابیت تاپیک داغ تهیه شده!Big Grin

با توجه به زیاد شدن تعداد مطالب سایت و مشکلات مدیریتی از ایده های ابتکاری شما استقبال می شه!
این هفته در مورد هاست جدید یه همه پرسی ایجاد شد که برخی از دوستان توش شرکت کردند. تصمیم بر این شده که از caro.net هاست تهیه بشه. شاید هم با یه واسطه از این سایت تهیه بشه.

اما تصمیم گیری جدید در مورد سیستم Donation سایت جهت تهیه برخی هزینه‌ها هست. در صورتی که تعداد موافقین خیلی زیاد باشه این سیستم با همکاری یکی از سرویس دهنده های ایرانی راه اندازی خواهد شد. در صورتی که درآمد سیستم donation خوب بشه شاید بشه یه VPS واسه سایت تهیه کرد و بسیاری از مشکلات سایت برطرف بشه. در صورت تهیه VPS می شه در حد چند تا سایت دیگه رو هم که مربوط به کنکور ارشد هست رو پشتیبانی کرد و یه سر و سامان داد.

[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - admin - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۶ ب.ظ

مقدار موجودی صندوق در حال حاضر مقدار صفر است!!Smile

سعی می کنم که در مقاطع مختلف موجودی صندوق و واریزها و برداشت‌ها رو به صورت شفاف اینجا بیان بنویسم. شاید بشه از موجودی صندوق برای ارسال بسته‌ها هم استفاده بشه. یا مثلاً یه فرم سفارش بسته رو طراحی کنیم. فعلاً که صندوق خالیه Big Grin

RE: [مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - Soheil - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ

اول!!!
ایول کار میکنه! کارمزد هم نداره!(البته مبلغ هم ناچیز بود!!!!)
فقط بچه‌ها به واحد "تومان" دقت کنیدا!

دکتر جون موجودی رو نگی آبروم بره! فقط تست کردم!Undecided

[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - admin - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۵۲ ب.ظ

موجودی ۲۰۰ تومن! Smile

RE: [مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - HighVoltage - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۰۶ ب.ظ

سلام سهیل خجالت نمی کشی ۲۰۰ تومان!Big Grin
شوخی کردم برای شروع خوبه دوستانی که قبول شدن شیرینی بچه های سایت رو می تونن به سایت هدیه بدن از نظر من مشکلی نداره.Big Grin

[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - Soheil - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ

دکتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتررررر!
دیگه روم نمیشه بیام مانشت!
فقط تست کردم!!!!!!!!!

RE: [مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - yasemi - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۶ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  دکتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتررررر!
فقط تست کردم!!!!!!!!!

مشکلی نیست سهیل برای اینکه حفظ آبرو کنی ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ بریز به حساب Tongue

از شوخی گذشته امیدوارم حساب overflow کنه Heart

[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - admin - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۴۲ ب.ظ

تو این زمینه‌ها overflow نداریم، شما هر چه قدر بدین ما ظرفش رو مهیا می کنیم. من خودم ۳۰ هزار تومن به صندوق کمک می کنم و ان شا الله در زمینه هاست و کارهایی از این دست به کار بیاد. پس موجودی سایت الان شده:
۳۰۲۰۰ تومن Smile
دوستان کسایی که تجربه خوبی از هاست دارند و شرکت های معتبر و خوبی می شناسند که ایرانی هم باشند معرفی نمایند. به ذهنم رسیده که هاست مانشت رو بیاریم توی ایران اما هنوز توی شک و تردیدم نسبت به پایداری شبکه ایران و آپ تایم سرویس هایی که ارائه می دن.

RE: [مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - admin - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  دکتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتررررر!
فقط تست کردم!!!!!!!!!

اشکال نداره، قطره قطره جمع می شه. به هر حال حرکت شما و واریز پول بهتر از ندادن و عدد صفر محسوب می شه. شما مثلاً فکر کنید که ۸۰۰ نفر هر کدوم ۲۰۰ تومن بدن چه عددی می شه! مانشت که خرج زیادی نداره و قرار هم نیست که از این پول واسه کاری غیر از کارهای آموزشی مجازی استفاده بشه.

[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - admin - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۵۲ ب.ظ

با کارت هر بانکی می تونید پرداخت اینترنتی داشته باشید تنها باید رمز دوم رو فعال نمایید.
مبلغ سفیده و هر چقدر بخواید می تونید پرداخت کنید. هر چقدر صفر بیشتر باشه بهتره طبعاً( مبلغ کمترین ۱۰۰ تومنه!!!!!) و ماکزیمم هم به اندازه یه عدد double
در هر حال این یه هدیه است!( راستی تولد حقیقی من ۷ مهره، در صورتی که هدیه یا شیرینی داشتین همین جا بدینSmile )سیستم جالبیه!Big Grin

شاید هم این سیستم رو جمع کردم!

[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - hanif - 04 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۴ ب.ظ

دکتر من با این سیستم هیچ اشنایی ندارم چیکار باید بکنیم لطفا ما را راهنمایی کنید.

RE: [مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - admin - 05 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۹ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۴ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  دکتر من با این سیستم هیچ اشنایی ندارم چیکار باید بکنیم لطفا ما را راهنمایی کنید.

تنها کافیه امتحان کنید! راهنمایی نمی خواد شما خودتون مثلاً مهندس کامپیوتر هستیدا!Big Grin

[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - admin - 05 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ق.ظ

موجودی همون ۲۰۰ تا تک تومن! + مقداری که خودم اضافه کردمSmile

فکر می کنم تا به حال سهیل قهرمان ملی باشه Big Grin

این برنامه لغو شد!!!! فکر می کردم شاید بشه فعالیت‌ها رو گسترش داد اما در هر حال فعالیت‌ها رو در همین سطح نگه می داریم و قید برخی فعالیت‌ها رو خواهیم زد.

RE: [مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - sina_n - 05 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۸ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  موجودی همون ۲۰۰ تا تک تومن! + مقداری که خودم اضافه کردمSmile

فکر می کنم تا به حال سهیل قهرمان ملی باشه Big Grin

این برنامه لغو شد!!!! فکر می کردم شاید بشه فعالیت‌ها رو گسترش داد اما در هر حال فعالیت‌ها رو در همین سطح نگه می داریم و قید برخی فعالیت‌ها رو خواهیم زد.

من الان آن شدم و تازه خبر دار شدم

حالا من کمک کنم یا نه دکتر؟

چرا برنامه لغو شد ما حتما کمک می‌کنیم

[مهم] صندوق هدایا و مقدار موجودی آن! - javadjj - 05 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۶ ق.ظ

اقای تنهایی اینجا یه عده پشت کنکوری بدبخت بیچاره بی پول میان برا تجدید روحیه یکیش خود من
پولم کجا بود استه میرم کتابخونه استه میام میخوابم از کجا بیاریم میشه به بابایی بگم بابا جون اینقد پول بده
اونی رو هم که با پروژه و تدریس خصوصی در میاریم میدیم به کتاب و چه میدونم کنکور ازمایشی و هزینه های جانبی
اون قبول شده‌ها هستن که به فکر قبول نشده‌ها نیستن نمونه دوست من حالا که قبول شده یه جزوه خودم بهش داده بودم
سال قبل یک ماه طول کشید تا بهم رسوند می خوام نتیجه بگیرم قبول شده‌ها به فکر قبول نشده‌ها نیستند!!!!
اونا باید شیرینی خوب بدن ما که تکلیفمون معلومه پشت کنکوریم اما طرح خیلی خوبیه بنده از موافقین هستم