زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاثیر نمره هوش کارشناسی در ارشد

ارسال:

Vah1d پرسیده:

تاثیر نمره هوش کارشناسی در ارشد

سلام
استاد نمره درس هوش مصنوعی رو بهم داده ۱۰ !!!Confused چون به دلایلی نمره پروژه و مقاله‌ای که انجام داده بودم منظور نکردش! من قراره بره ارشد گرایش هوش رو انتخاب کنم.
می‌خواستم بدونم این نمره ۱۰ که گرفتم بعدا تو ارشد برام مشکلی ایجاد میکنه؟ مثلا جبرانی میخوره بهم؟ کلا چه تاثیراتی میتونه برام داشته باشه؟
مرسی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

matt2007 پاسخ داده:

RE: تاثیر نمره هوش کارشناسی در ارشد

(۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ)Vah1d نوشته شده توسط:  سلام
استاد نمره درس هوش مصنوعی رو بهم داده ۱۰ !!!Confused چون به دلایلی نمره پروژه و مقاله‌ای که انجام داده بودم منظور نکردش! من قراره بره ارشد گرایش هوش رو انتخاب کنم.
می‌خواستم بدونم این نمره ۱۰ که گرفتم بعدا تو ارشد برام مشکلی ایجاد میکنه؟ مثلا جبرانی میخوره بهم؟ کلا چه تاثیراتی میتونه برام داشته باشه؟
مرسی

سلام
بله جبرانی میخورید چون زیر ۱۲ هست Smile
مشکل دیگه ای به جز این نخواهید داشت. جبرانی هم که خیلی مهم نیست نمرش تو کارنامه نمیاد و فقط باید گذروند
بزرگترین ضربه رو متاسفانه تو همون لیسانس بهتون زدن که معدلتون رو پایین آوردن. البته اگر بخواید با استادی کار کنید که معدل براش مهم باشه خب بازم ازش ضربه میخورید.

ارسال:

Vah1d پاسخ داده:

RE: تاثیر نمره هوش کارشناسی در ارشد

(۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ)Vah1d نوشته شده توسط:  سلام
مرسی

سلام
بله جبرانی میخورید چون زیر ۱۲ هست Smile
مشکل دیگه ای به جز این نخواهید داشت. جبرانی هم که خیلی مهم نیست نمرش تو کارنامه نمیاد و فقط باید گذروند
بزرگترین ضربه رو متاسفانه تو همون لیسانس بهتون زدن که معدلتون رو پایین آوردن. البته اگر بخواید با استادی کار کنید که معدل براش مهم باشه خب بازم ازش ضربه میخورید.

صحیح!
هنوز بره اعتراض به نمره وقت دارم و میتونم با استادم بیشتر صحبت کنمBig Grin تا نمره مقاله و پروژمو که درمجموع ۱۰ نمره داشته منظور کنه(استادم قانون گذاشته بود که بره منظور کردن نمره مقاله و پروژه باید حداقل نصف نمره آزمون پایانی رو بگیریم Undecided)
اگه استاد نمرمو اضافه نکنه بنظرتون اینکه بهش بگم با ۹.۷۵ منو بندازه تا بتونم ترم بعد با پاس کردنش با نمره بالا٬ معدلمو بالا نگه دارم کار احمقانه‌ایه؟Huh
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۱۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۷۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close