زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

GRE & TOFEL

ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط sh.yazdipour.)
Exclamation GRE & TOFEL
با سلام
سوالی داشتم
سطح زبانم متوسط هست و هدفم گرفتن مدرک GRE General & TOFEL

من وقت کافی دارم حالا می خواستم ببینم اول با کدوم شروع کنم ؟(چون امکان خوندن موازی این دو برام وجود نداره (منظورم کلاس رفتنه بیشتر) )

کدوم بیشتر تو ذهن می مونه و دیرتر می پره (که با اون شروع کنم)؟؟ برای شروع اولویت با کدوم باشه؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ق.ظ
GRE & TOFEL
با سلام

دوست عزیز برنامه یادگیری زیبان یه پروسه طولانی مدته

بهتره که کلاس رو مد نظر داشته باشید اگه براتون مقدوره در غیر اینصورت با کتاب ها و پادکست ها خودتون رو تقویت کنید

منابع هم فراوان هست

فقط یه چیز :

هر روز تمرین کنید

...Let it Go
۰
۰
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
GRE & TOFEL
اگر وقت کافی دارید من پیشنهاد میکنم خودتو در مود زبان قرار بدی:
۱-دیدن سریال و فیلم با لهجه ی امریکن بدون زیر نویس
۲-خودن اخبار از nytimes , economist
۳-گوش دادن به پادکست هایی مثل science friday , TED و اخبار و پادکست های npr
۴- شرکت در فری دیسکاژن ها و حرف زدن با اسکایپ و یا حضوری با بقیه
و ....

در کنار اون مهمتر از همه شرکت در یه دوره استاندارد زبان که من پیشنهادم top notch به صورت فشرده هست.
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sh.yazdipour , salam5
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ
RE: GRE & TOFEL
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اگر وقت کافی دارید من پیشنهاد میکنم خودتو در مود زبان قرار بدی:
و ....

در کنار اون مهمتر از همه شرکت در یه دوره استاندارد زبان که من پیشنهادم top notch به صورت فشرده هست.
موفق باشید

من مورد ۱و۲و۳ رو چند سالی هست دارم انجام میدم و حس میکنم که مشکلی تو Listening ندارم ...
حالا می خواستم نظرتون رو در مورد Writing & Speaking بپرسم... ایا سلف استادی نتیجه میده؟؟ مخصوصا GRE منظورم هست که دیدی از سخت و آسون بودنش ندارم.

با تشکر
۰
۰
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ
RE: GRE & TOFEL
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)sh.yazdipour نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اگر وقت کافی دارید من پیشنهاد میکنم خودتو در مود زبان قرار بدی:
و ....

موفق باشید

من مورد ۱و۲و۳ رو چند سالی هست دارم انجام میدم و حس میکنم که مشکلی تو Listening ندارم ...
حالا می خواستم نظرتون رو در مورد Writing & Speaking بپرسم... ایا سلف استادی نتیجه میده؟؟ مخصوصا GRE منظورم هست که دیدی از سخت و آسون بودنش ندارم.

با تشکر
واسه رایتینگ کلاس رفتن میتونه مفید باشه اما به تجربه ی شخصی من هم سلف استادی هم جواب تافل رو میده. در مورد GRE و انالاتیکال رایتینگش ندارم..
در مورد وربال جی ار ای هم که فقط باید کلمه حفظ کنی و درکت از متون سنگین بره بالا. همون مقالات اکونومیست برای شروع و بعدش ریدینگ بیگ بوک خوبن. میتونی هم لغات ۱۱۰۰ واژه و بعدش کتاب صوتی وربال ادونتیج رو کار کنی تا بعد از اون بری سراغ کتاب های دگ مثل ورد اسمارت و مگوش ورد لیست و ...
برای اسپیکینگ هم دو چیز خوبن و منو خیلی کمک کردن:
۱- پارتنر مصر و هم سطح ویا بالاتر از شما
۲-ضبط کردن صدای خودت و در مورد زمین و زمان حرف زدن (((:
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sh.yazdipour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  amp چیست azade1992 ۰ ۱,۶۶۳ ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azade1992
  هر روز یک لغت GRE را بخاطر بسپارید Happiness.72 ۰ ۱,۹۳۳ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کسانی که در آزمون GRE شرکت کرده اند یا قصد شرکت دارند! nazanin_sh ۱۶ ۱۴,۸۴۲ ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: neginmontazeri
  GRE arshad91 ۷ ۶,۵۶۲ ۰۲ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: b.yalda1
  معرفی GRE و اطلاعاتی در رابطه با ۱۱۰۰ واژه MSZ ۷ ۸,۷۰۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: atenaa
  آخرین مهلت ثبت نام آزمون GRE اعلام شد(اسفند ۹۱) انرژی مثبت ۱ ۱,۸۴۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ۱-۱
  توزیع کارت آزمون GRE عمومی از ۱۴ بهمن انرژی مثبت ۰ ۱,۳۸۳ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  کارنامه آزمون GRE از فردا توزیع می‌شود (دی ۹۱) انرژی مثبت ۰ ۱,۶۰۲ ۲۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ
  آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون GRE (ابان ۹۱) انرژی مثبت ۰ ۱,۶۴۲ ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close