زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نقاط وارسی پایگاه داده پیشرفته؟(فورییییی)

ارسال:

post98 پرسیده:

سلام

دوستان من با این بخش که گفتم مشکل دارم دو تا سوال گذاشتم نگاه کنید و یه توضیحی بدید.

نکته : تصویر ها شماره گذاری شده اند

اگه میشه یه توضیحی از روش کار نقاط وراسی و undo/redo ها بدید و مشکل اصلی من اینه که چرا

در تصویر شماره ۱ تراکنش t4,t5 هر دو نادیده گرفته میشوند؟

در تصویر شماره ۲ تراکنش t3,t5 هر دو undo میشوند؟در واقع چه فرقی با تصویر شماره ۱ داره که اولی نادیده گرفته شده ولی در تصویر
شماره ۲ undo شده است.؟

در تصویر شماره ۳ چرا t2,t3 هر دو نادیده گرفته شده اند ؟

با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

forset پاسخ داده:

در بحث نقاط وارسی اگر انتها تراکنش دیده نشود و انتهای ان بعد از نقطه خرابی باشد UNDO می شود
اگر انتهای تراکنش قبل از نقطه خرابی وبعد از نقطه Chek point باشد Redo و در ضمن هر تراکنشی شروع و انتهاش بین نقاط وارسی باشد REDO میشود.
شما برای یادگیری کافیست یک حات رو که undo هست رو یاد بگیری
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۳۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۲۱ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۶۲ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۶۰۴ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۳۰۳ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۴۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۶۹ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۹۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close