زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ ب.ظ
بابا یکی به من بگه میرزه بری پارسه آزمون بدی یانه؟؟؟؟؟

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ ب.ظ
با تحقیقاتی که من کردم عده کسیری از رتبه های برتر رفتن پارسه جامعه آماری بالایی داره کلا میگن رشته های فنی مهندسی فقط پارسه دیگه با خود شماست قضاوت

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۱
۱
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ ب.ظ
اگه تا به امروز همه درسارو خوندی و بلدی یا مثلا سال دوم هستی برو وگرنه نری بهتره.خودت بخون با برنامشون و ازمون های جامع رو ثبت نام کن
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ ب.ظ
RE: کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟
با تشکرازراهنمایی همه..من رفتم پارسه ثبت نام کردم..به نظرم برای منی که قبلا درسارو خوندم جمع بندیاش به دردمیخوره..نمیدونم چرابااینکه پارسال ازاد قبول شدم ونرفتم امسال به حدی ترازم پایینه که تکمیل هم نمیارم..بااینکه واقعا خوندم..درصدام انگاربرعکس شدن..نمیدونم.

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۱
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
RE: کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟
(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  با تشکرازراهنمایی همه..من رفتم پارسه ثبت نام کردم..به نظرم برای منی که قبلا درسارو خوندم جمع بندیاش به دردمیخوره..نمیدونم چرابااینکه پارسال ازاد قبول شدم ونرفتم امسال به حدی ترازم پایینه که تکمیل هم نمیارم..بااینکه واقعا خوندم..درصدام انگاربرعکس شدن..نمیدونم.

سلام شما که پارسه شرکت کردین پک پارسه چه چیزایی داره؟ یعنی هم جزوه داخلش هست هم کتاب های پارسه میشه توضیح بدین یکم لطفا اخه من خیلی مشتاق که بدونم مرسیییییییییی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۳۱ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۸۹۴ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد آری یا خیر؟ omidgs ۱ ۲,۹۹۴ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  حساب لاندا ... کمک در اثبات..... کمک maryam.iii ۵ ۴,۵۵۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: vahidsamimi
  کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه! morteza ۱۷۷ ۸۱,۱۶۱ ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close