تالار گفتمان مانشت
کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟ - sahar_2000 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ

بابا یکی به من بگه میرزه بری پارسه آزمون بدی یانه؟؟؟؟؟

کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟ - Majid gh - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۰ ب.ظ

با تحقیقاتی که من کردم عده کسیری از رتبه های برتر رفتن پارسه جامعه آماری بالایی داره کلا میگن رشته های فنی مهندسی فقط پارسه دیگه با خود شماست قضاوت

کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟ - natanz - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۱ ب.ظ

اگه تا به امروز همه درسارو خوندی و بلدی یا مثلا سال دوم هستی برو وگرنه نری بهتره.خودت بخون با برنامشون و ازمون های جامع رو ثبت نام کن

RE: کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟ - sahar_2000 - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ

با تشکرازراهنمایی همه..من رفتم پارسه ثبت نام کردم..به نظرم برای منی که قبلا درسارو خوندم جمع بندیاش به دردمیخوره..نمیدونم چرابااینکه پارسال ازاد قبول شدم ونرفتم امسال به حدی ترازم پایینه که تکمیل هم نمیارم..بااینکه واقعا خوندم..درصدام انگاربرعکس شدن..نمیدونم.

RE: کمک!آزمونهای پارسه.آری یانه؟ - marry20 - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  با تشکرازراهنمایی همه..من رفتم پارسه ثبت نام کردم..به نظرم برای منی که قبلا درسارو خوندم جمع بندیاش به دردمیخوره..نمیدونم چرابااینکه پارسال ازاد قبول شدم ونرفتم امسال به حدی ترازم پایینه که تکمیل هم نمیارم..بااینکه واقعا خوندم..درصدام انگاربرعکس شدن..نمیدونم.

سلام شما که پارسه شرکت کردین پک پارسه چه چیزایی داره؟ یعنی هم جزوه داخلش هست هم کتاب های پارسه میشه توضیح بدین یکم لطفا اخه من خیلی مشتاق که بدونم مرسیییییییییی