زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مبحث Dictionary Learning در مورد چی صحبت می کنه؟

ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ
مبحث Dictionary Learning در مورد چی صحبت می کنه؟
سلام به دوستان
من پنج شنبه باید ارایه ی درس شناسایی آماری الگو رو بدم.مقاله ام در مورد دیکشنری لرنینگ هست.
خواهش می کنم یکی از دوستان به من بگه اصلا تعریف اولیه این مبحث یعنی چی؟؟و قراره چیکار بکنه ؟کاربردش در کجاست
خوندن این مقاله برای من خیلی سخته.نمی فهمم اصلا در مورد چی می خواد صحبت کنه

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مبحث جستجوهای محلی Elham_tm ۷ ۳,۹۳۱ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: KB2000
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۱۴۵ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  start learning english saad ۳ ۳,۲۱۲ ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
  Science dictionary johntimber ۰ ۱,۹۰۲ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: johntimber
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۶۳۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مبحث شار، بیشینه جریان، الگوریتم Ford-Fulkerson Sepideh96 ۲ ۲,۵۶۱ ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Sepideh96
  درخواست حل سوال از مبحث پایپلاین- دستورات حاوی پرش Sepideh96 ۱ ۱,۷۱۶ ۲۱ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
Star بهترین منابع برای کنکور مهندسی فناوری اطلاعات. لطفا هر کسی می تونه کمک کنه sina72 ۲ ۲,۲۶۶ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BehnamBiBo
  تفاوت induction learning و transduction learning nilufar1370 ۰ ۱,۵۳۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: nilufar1370
  یه وبسایت خوب که شاید تو انتخاب موضوع تز بتونه کمکتون کنه alilash ۰ ۱,۷۷۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close