زمان کنونی: ۱۶ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارت آزاد قزوین باراجین بیایین اینجا

ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ق.ظ
سلام دوستان،من تجارت آزاد باراجین قزوین فبول شدم،از کسایی که تجارت قزوین قبول شدن دعوت میکنم در جهت کمک به هم،یه گروه تو تلگرام تشکیل بدیم تا با هم بیشتر در ارتباط باشیمSmile
Aurora، در تاریخ ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

در جای نامناسب

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ
دانشجویان تجارت آزاد قزوین لطفا شماره هاتونو به صورت پیام خصوصی ارسال کنید تا شما رو هم به گروه دعوت کنم.سال ورود محدودیت نداره،چون هدف کمک به همدیگه است.سپاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱,۵۸۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۲,۵۶۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۱ ۱,۰۹۱ ۰۶ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۱۷ ۱,۸۱۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: khalilparvar
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۷۵۹ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۷۳۱ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۳۲۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۴۷۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  از دانشجویان پروفسور نوابی کسی اینجا هست؟ ah_bzk ۵ ۹۸۱ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ah_bzk
  مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت k00k ۱۸ ۲,۲۸۹ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close