زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من چرا آمده ام روی زمین؟؟؟

ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ق.ظ
در یکی روز عجیب مثل هر روز دگر خسته و کوفته از کار شدم منزل خویش. منزلم بی غوغا، همسر و فرزندان چند روزی است مسافر هستند توی یک شهر غریب. فرصتی عالی بود بهر یک شکوه تاریخی پر درد از او.. پس به فریاد بلند حرف خود گفتم من. با شما هستم من! خالق هستی این عالم و آن بالاها...! من چرا امده ام روی زمین؟ شده ام بازیچه؟ که شما حوصله تان سر نرود؟ بتوانید خدایی بکنید؟ و شما ساخته اید این عالم، با همه وسعت و ابعاد خودش، تا به ما بنمائید قدرت و هیبت و نیروی عظیم خودتان ؟ هیبتا ما همگی ترسیدیم! به خداوندیتان تنمان می لرزد. چون شینیدیم ز هر گوشه کنار که شما دوزخ سختی دارید! آتشی سوزنده و عذابی ابدی! و شنیدیم اگر ما شب و روز ز گناهان و ز سرپیچی خود توبه کنیم، چشممان خون بارد و بسائیم به خاک درتان پیشانی و به ما رحم کنید و شفاعت باشد و صد البته کمی هم اقبال، حوری و پردیس و پری هم دارید.. من خودم می دانم که شما از سر عدل بخت و اقبال مرا قرعه زدید همه چیز از بخت است، شده ام من آدم اشرف مخلوقات(راستی حیوانات هر چه کردند ندارند کیفر؟) داشتم خدمتتان میگفتم قسمتم این بوده جنس من مرد شده، آمده ام من دنیا مرز سال دو هزار! کمی از عشق بگوییم با هم. عرفا می گویند، که تو چون عاشق من بودی از روز ازل، خلق نمودی بنده! عجبا! عشق ما یک طرفه است؟ به چه کس گویم من؟ میشود دست ز من برداری؟ بی خیالم بشوی؟ زورکی نیست که عاشق شدن ما بر هم! من اگر عشق نخوام چه کنم؟ بنده را آوردی، که شوم عاشق تو؟که برایت بشوم واله و حیران و خراب؟ مرحمت فرموده، همه ی عشق و می و ساغر خود را، تو زما بیرون کش! عذر من را بپذیر! این امانت بده مخلوق دگر! میروم تا کپه ام بگذارم. صبح باید برم بر سر کار،پی این بدبختی ، پی یک لقمه نان! به گمانم فردا جلوه عشق تو را می بینم ، در نگاه غضب آلود رئیسم که چرا دیر شده...! خوش به حالت که غمی نیست تو را نه رئیسی داری، نه خدائی عاشق، نه کسی بالا دست! تو و یک ایینه بی انصاف! کج و کوله ست و پر از گرد و غبار. وقت آن نیست کمی آیینه را پاک کنی؟ خواب سنگین به سراغم امد. کم کمک خواب مرا پوشانید. نیمه شب شد و صدایی امد از دل خلوت شب، از درون خود من. من خدایت هستم! تو خودت خواسته ای تا باشی! به همان خنده شیرین تو سوگند که تو، هر چه را می بینی ، ذهن خلاق خودت خلق نمود. هر چه را خواسته ای آمده است.من فقط ناظر بازی توام. منتظر تا که چه را یا که، که را خلق کنی؟ تو فقط یک لحظه و فقط یک لحظه، ز ته دل، ز درون، خواهشی نامحسوس، نه به فریاد بلند، بلکه از عمق وجود، ز برای عدم خود بنما، تو همان لحظه دگر نابودی، به همان سادگی امدنت. خواهش بودن تو ، علت خلق همه عالم شد. تو به اعماق وجودت بنگر، ز چه رو آمده ای روی زمین؟ پی حس کردن و این تجربه ها. حس این لحظه تو، علت بودن توست! تو فقط لب تر کن مثل آن روز نخست، هر چه را می خواهی، چه و جود و چه عدم، بهر تو خواهد بود. در همان لحظه ی آن خواستنت. وتو را یاد نباشد که چه با من گفتی؟ همه را با وسواس تو خودت آوردی. همه را خلق نمودی همه را.. تو از آن روز که خود خواسته پیدا گشتی، من شدم عاشق تو! دست من نیست تو را می خواهم، به همین شکل و شمایل که خودت ساخته ای، شر و بی حوصله و بازیگوش، مثل یک بچه پر جوش و خروش، ناسزا گفتن تو باز مرا می خواند، که شوم عاشق تر، هر چه معشوق به عاشق بزند حرف درشت، رشته عشق شود محکمتر..! دیر بازیست به من سر نزدی، نگرانت بودم تا که آمد امشب و مرا باز به آواز قشنگت خواندی و به آواز بلند رمز شب را گفتی:(( من چرا آمده ام روی زمین؟)) باز هم یادم باش! مبر از یاد مرا همه شب منتظر گرمی آغوش توام. عشق بی حد و حساب من و تو بهر تو باد..! خواب من خواب نبود! پاسخی بود به بی مهری من ، پاسخ یک عاشق! به خداوند قسم، من از آن شب، دل خود باخته ام بهر رسیدن به عزیزم به خدا....!

هر کجا لطف خدا شامل شود هر چه ناممکن بود ممکن شود....

هیچ گاه در زندگی امید را از کسی سلب نکن شاید تنها چیزی باشد که دارد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , MajidManesht2012 , good-wishes , Mänu , Ali-B , baran , Autumn.Folio , Msccom
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ب.ظ
زیبا بود ممنون Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ
RE: من چرا آمده ام روی زمین؟؟؟
(۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  زیبا بود ممنون Smile
مرسی از نظر لطفتونSmile

هیچ گاه در زندگی امید را از کسی سلب نکن شاید تنها چیزی باشد که دارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
RE: من چرا آمده ام روی زمین؟؟؟
خیلی متشکرم
متن تاثیرگذاری بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: selma

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۷۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۰۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۳۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۳,۹۸۵ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۷۱۷ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۲۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۳۸۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۴۹ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۲,۹۸۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close