زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقال یک دیتا بیس از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر(فوری فوری؟)

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
برای انتقال یک دیتا بیس از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر باید چه کرد؟ فایلا های .mdfو .ldf را چگونه باید از کامپیوتر و اس کیو ال مبدا بردارمم و در کامپیوتر و اس کیو ال مقصد کپی کنم.
؟

کاش میشد:بچگی را زنده کرد کودکی شد،کودکانه گریه کرد شعر ” قهر قهر تا قیامت” را سرود آن قیامت، که دمی بیش نبود فاصله با کودکی هامان چه کرد ؟ کاش میشد ، بچگانه خنده کرد . . .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط amiriahmad.)
RE: انتقال یک دیتا بیس از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر(فوری فوری؟)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)raakhshan نوشته شده توسط:  برای انتقال یک دیتا بیس از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر باید چه کرد؟ فایلا های .mdfو .ldf را چگونه باید از کامپیوتر و اس کیو ال مبدا بردارمم و در کامپیوتر و اس کیو ال مقصد کپی کنم.
؟

کجا؟ چی؟ Big Grin

به نظرم فایل ها رو به صورت معمولی کپی کنید و در کامپیوتر مقصد یک کانکشن به اون بسازید.
به عنوان مثال توی visual studio در پنجره ی Server Explorer روی Data Connections کلیک راست کنید و گزینه ی ...Add Connection رو انتخاب کنید.
یک پنجره باز میشه که در قسمت Data Source مورد درستی
رو انتخاب کنید(فکر میکنم باید Microsoft SQL Server Database File(SQL Client) باشه... بعد از قسمت Browse فایل mdf ی که کپی کردید رو انتخاب کنید و بقیه ماجرا فکر می کنم واضح باشه...

جاهایی غیر از visual studio هم باید همین روال باشه...
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ
میخام به دیتا بیس کامپیوتر خودم یه سری دیتا بیس از کامپیوتر دوستم بردارم و به دیتا بیسم پایگاه داده اضافه کنم.چه ربطی به visual داره؟

کاش میشد:بچگی را زنده کرد کودکی شد،کودکانه گریه کرد شعر ” قهر قهر تا قیامت” را سرود آن قیامت، که دمی بیش نبود فاصله با کودکی هامان چه کرد ؟ کاش میشد ، بچگانه خنده کرد . . .
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ق.ظ
سلام
باید تو management studio در سیستم مبدا دیتابیس رو detach کنید و فایلهای مربوطه رو کپی کنید و بعد در مقصد atach کنید یا می تونید از بکاپ بگیرید و ریستور کنید دومی راحت تره
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ب.ظ)raakhshan نوشته شده توسط:  میخام به دیتا بیس کامپیوتر خودم یه سری دیتا بیس از کامپیوتر دوستم بردارم و به دیتا بیسم پایگاه داده اضافه کنم.چه ربطی به visual داره؟

پس من متوجه نشدم هدفتون چیه...
الآن هم مطمئن نیستم متوجه شده باشم... این قسمتش رو که دیگه بیخیال شدم(... و به دیتا بیسم پایگاه داده اضافه کنم ...)

در visual studio هم میشه با پایگاه داده ها کار کرد و انتقال یک دیتابیس از یک سیستم به یه سیستم دیگه رو من انجام دادم قبلا.
موفق باشین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: raakhshan
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط ACM.)
ابتدا یه کوئری بزنید تا از پایگاه موردنظر یه بک آپ بگیرید، بصورت زیر

'backup database dbtest to disk='C:\backup\ACM.bak

که در اینجا به جای dbtest اسم پایگاه داده موردنظرتون رو بزارید و به جای ACM ، هر اسمی که دوست دارید بک آپتون به اون نام ذخیره بشه رو قرار بدید .

بعد در سیستم دیگه یه پایگاه داده جدید بساز که اسمش همون اسم پایگاه قبلی باشه(dbtest) و بعد یه کوئری به صورت زیر بزن :

restore database dbtest from disk='C:\backup\ACM.bak' with Replace

C:\backup \ مسیری است که میخام بک آپم رو ذخیره کنم ( این مسیر دلخواهه)

کاش در کتاب زندگی
سطری باشیم ماندنی
نه حاشیه ای از یاد رفتنی ...
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سلام
بعضی از دوستان پاسخ دادن اما خیلی سخت گرفتن موضوع
انتقال دیتابیس از یه کامپیوتر به کامپیوتر دیگه خیلی راحته
اول باید وارد اس کیو ال سرور بشی و پوشه دیتابیست رو از پانل سمت چپ باز کنی اونجا همه دیتابیس های سیتم تو رو نشون میده رو دیتابیسی که میخای انتقال بدی کلیک راست میکنی و سپس گزینه task و بعد detach رو کلیک میکنی بعد میری تو مسیر نصب نرم افزار اس کیو ال ت که معمولا C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.1\MSSQL\Data است وقتی وارد این مسیر شدی میبینی فایل های دیتابیست که دارای پسوندهای mdf و ldf هستند اینجا اضافه شدند .
در ادامه فقط کافیه این دو فایل رو بریزی تو کامپیوتر مقصد و دوباره وارد اس کیو ال سرور مقصد بشی و روی پوشه دیتابیس کلیک راست کنی و گزینه atttach رو انتخاب کنی مسیر فایل رو بهش بدی و اوکی بزنی و تماممممم.
ببخشید یه کم طولانی شد چون با جزئیات گفتمBlush
سوالی بود در خدمتم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۵۳ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مدلسازی دیتا ali2345 ۰ ۱,۴۶۶ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali2345
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۸۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  دیتا ست manam1234 ۰ ۱,۵۹۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۶,۱۰۱ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۵۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۸۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۲۷ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۴۵ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close