زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجازی امیرکبیر ثبت نام نکردم حالا چیکارا میشه کرد

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ
بچه ها من مجازی امیرکبیر قبول شدم شبکه
اما ثبت نام نمیکنم چون مدرک مجازی میگن خوب نیست Sad
آیا میشه با یه قبولی شبانه یا غیرانتفاعی جابجا کرد؟
لطفا راهنمایی کنید چه گزینه هایی دارم؟
۴
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ب.ظ
دوست عزیزی که منفی داده میشه لطفا بیای توضیح بدی منم یادبگیرم!!!
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: مجازی امیرکبیر ثبت نام نکردم حالا چیکارا میشه کرد
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ب.ظ)myimmortal نوشته شده توسط:  دوست عزیزی که منفی داده میشه لطفا بیای توضیح بدی منم یادبگیرم!!!
دوست عزیز خوب کردی که ثبت نام نکردی هم وقت و هزینه صرف جویی کردی هم اعصابتو

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , myimmortal
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ
با سلام.
توی یکی از اطلاعیه های سازمان سنجش نوشته کسانی که دو ترم در دوره مجازی شاگرد اول بشن و یا نمره قابل قبولی رو اخذ کنند میتونن از قسمت آموزش محور (مجازی) به پژوهش محور (شبانه) تغییر بدن.
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط myimmortal.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ب.ظ)myimmortal نوشته شده توسط:  دوست عزیزی که منفی داده میشه لطفا بیای توضیح بدی منم یادبگیرم!!!
دوست عزیز خوب کردی که ثبت نام نکردی هم وقت و هزینه صرف جویی کردی هم اعصابتو
واقعا؟ شما هم مجازی میخونی یا اینکه اطرافیان دیدی؟ میشه تجربیاتت بگی داداشمRolleyes
ممنونم

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)person1 نوشته شده توسط:  با سلام.
توی یکی از اطلاعیه های سازمان سنجش نوشته کسانی که دو ترم در دوره مجازی شاگرد اول بشن و یا نمره قابل قبولی رو اخذ کنند میتونن از قسمت آموزش محور (مجازی) به پژوهش محور (شبانه) تغییر بدن.
فکر کنم فقط از آموزش محور میشن پژوهش محور و نه اینکه از مجازی بشن شبانه.
فقط ۳واحد پاین نامه اشون میشه ۶ واحد پروژه
و مجازی هستند تا آخر
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ)myimmortal نوشته شده توسط:  بچه ها من مجازی امیرکبیر قبول شدم شبکه
اما ثبت نام نمیکنم چون مدرک مجازی میگن خوب نیست Sad
آیا میشه با یه قبولی شبانه یا غیرانتفاعی جابجا کرد؟
لطفا راهنمایی کنید چه گزینه هایی دارم؟

سلام، من هم هوش صنعتی اصفهان مجازی قبول شدم، خیلی تحقیق کردم در مورد مدرکش و در آخر تصمیم گرفتم ثبت نام نکنم. ارزش صرف هزینه و وقت رو نداره.

موفق باشی Smile

اسرار سنجش را نه تو دانی و نه من
وین حل معما نه تو خوانی و نه من
هست از پس پرده درصدهای من و تو
چون کلیدها برافتد نه تو مانی و نه من

(حکیم عمرخیام پس از کنکور اخترشناسی) Idea
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: myimmortal
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
دوست عزیز منم امسال هوش مجازی فردوسی قبول شدم اما به دلایلی به ثبت نامش نرسیدم اما عصر همون روز توی جلسه معارفه شرکت کردم و سخنران جلسه که همه چیزو کامل و واضح و روشن توضیح میداد وقتی ازش سوال میپرسیدن دقیقا گفت اگر جز سه نفر اول دوره خودت بشی در دو نیم ترم اول و معدل بالای ۱۷ داشته باشی از اموزش محو تبدیل میشی به اموزشی پژوهشی یعنی به جای ۸ واحد سمینار ۲ واحد سمینار و ۶ واحد پروژه باید برداری ولییییییییییییییی چون شما در واقع از مرکز اموزش های الکترونیکی فردوسی فارغ التحصیل میشی اصلا و ابدا امکان حذف اصطلاح مجازی از مدرک شما نیست و تا اخر دوره هم باید بصورت مجازی در کلاس ها شرکت کنی.
منم گفتم اینقدر میخونم تا توی دوره های حضوری روزانه یا شبانه قبول شم
من از دیشب شروع کردم به خواندن دوباره به نظر من شما هم شروع کن ضرر نمیکنی Blush
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: myimmortal
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ
یک چیر مهم دیگه ای که هست اینه که شمارو بچشم ی دانشجوی ارشد نمیبینن اساتید فقط میان درسی میدن نصفه نیمه حرف میشه میگه شما نصف بچه های روزانه وقت دارین عملا بشما میگن شما راحت اومدین تو اینجور حرفا شما رو تحقیر میکنن با این که شما تمام هزینه های دانشگاه رو خودتون میدین(برای ۱۰ واحد ۲۷۰۰۰۰۰تومان) دوستانی که میگن رتبه اول معدل ۱۷ فکر میکنید استاد راحت میگذرن یا راحت نمره میدن نمره خودتونو نمیدن چه برسه به ۱۷ دو ترم بزور بشما ۱۲ میدن ترم بعدم میگن اخراجی بفرماید شبانه خوبه پول میدن ولی با روزانه ها نشستین ولی برای مهندسی و پایه کلا مجازی ی چیز مزخرفی ولی برای انسانی ها ورشته هایی که خوندنیه عالیه مخصوصا کسایی که کارمند وقت ندارن مدرک ارشد میبیرن رتبشون میره بالا ولی بدر ی جون که میخواد کار یاد بگیر یا ادامه تحصیل بده اصلا خوب نیست بنظرم ازاد بره خیلی بهتره اینو برای دوستانی مینویسم که خودشونو گرفتار نکنن وقتشون پولشون و از همه مهم تر اعصابشونو

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  یک چیر مهم دیگه ای که هست اینه که شمارو بچشم ی دانشجوی ارشد نمیبینن اساتید فقط میان درسی میدن نصفه نیمه حرف میشه میگه شما نصف بچه های روزانه وقت دارین عملا بشما میگن شما راحت اومدین تو اینجور حرفا شما رو تحقیر میکنن با این که شما تمام هزینه های دانشگاه رو خودتون میدین(برای ۱۰ واحد ۲۷۰۰۰۰۰تومان) دوستانی که میگن رتبه اول معدل ۱۷ فکر میکنید استاد راحت میگذرن یا راحت نمره میدن نمره خودتونو نمیدن چه برسه به ۱۷ دو ترم بزور بشما ۱۲ میدن ترم بعدم میگن اخراجی بفرماید شبانه خوبه پول میدن ولی با روزانه ها نشستین ولی برای مهندسی و پایه کلا مجازی ی چیز مزخرفی ولی برای انسانی ها ورشته هایی که خوندنیه عالیه مخصوصا کسایی که کارمند وقت ندارن مدرک ارشد میبیرن رتبشون میره بالا ولی بدر ی جون که میخواد کار یاد بگیر یا ادامه تحصیل بده اصلا خوب نیست بنظرم ازاد بره خیلی بهتره اینو برای دوستانی مینویسم که خودشونو گرفتار نکنن وقتشون پولشون و از همه مهم تر اعصابشونو
خیلی خیلی ممنون از راهنماییت. فقط شما خودتون رشته ات چیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ)sepand نوشته شده توسط:  منم گفتم اینقدر میخونم تا توی دوره های حضوری روزانه یا شبانه قبول شم
من از دیشب شروع کردم به خواندن دوباره به نظر من شما هم شروع کن ضرر نمیکنی Blush
موفق باشید

مگه کسایی که انتخاب رشته کردن مجازند در کنکور سال بعد شرکت کنند؟

با آرزوی موفقیت Smile

اسرار سنجش را نه تو دانی و نه من
وین حل معما نه تو خوانی و نه من
هست از پس پرده درصدهای من و تو
چون کلیدها برافتد نه تو مانی و نه من

(حکیم عمرخیام پس از کنکور اخترشناسی) Idea
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۵۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۴ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۸۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۴۳ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۳۳ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close