زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد پردیس علم و صنعت

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ ق.ظ
سلام دوستان

یکی از رفقای من امسال با رتبه ۹۳۰ پردیس علم و صنعت رو آورده ولی دو دل هست که بره یا نه. برا همین گفتم یه پست اینجا بزارم و از شما دوستان (مخصوصا کسایی که الان خودشون دارن پردیس علم و صنعت میخونن یا خوندن) یه راهنمایی بگیرم:

اول: اینکه ارزشش رو داره هزینه کنه برای اونجا یا نه؟

دوم: کلاساشون چجوریه؟با بچه های روزانه و شبانه هستن یا کلا کلاس هاشون هم جداست؟

سوم: اگر ارشد رو پردیس بخونه برای دکتری به مشکل میخوره یا نه؟

چهارم: دوستانی که اونجا خوندن یا در حال خوندن هستن اگر نکته ای به ذهنشون میرسه یا راهنمایی میتونن کنن ممنون میشم.

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ
لطفا یه نفر جواب بده منم با رتبه ۶۰۰ پردیس علم و صنعت قبول شدم.
هنوز دو دلم برم یا نه.
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ
راهنمایی کلی :

ارشد پردیس به جرات می توان گفت فقط شانس دکتری پردیس خواهد داشت. مگر اینکه خیلی خوب کار کند( تز ارشد با دو مقاله معتبر) و استاد راهنمای ارشد خودش اون برای دکتری روزانه بگیرد. در غیر اینصورت الویت با فارغ التحصیلان دوره روزانه است.

درکل یه لیست هست که برای دکتری براساس آن امتیاز می دهند مثلا مدرک زبان و نمره آن - معدل لیسانس و ارشد - مقاله از تز ارشد - توصیه نامه استاد راهنمای ارشد - و ...

نظم Tongue
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ
یه سوالی داشتم ، در مورد انتخاب دانشجو از سوی اساتید مصاحبه کننده دانشگاه های دولتی برای دکترا ،میشه بفرمایید بین دانشجویان غیرانتفاعی شهرستان ، پردیس علم و صنعت و آزاد علم تحقیقات و یا شبانه شهرستان کدوم ها به ترتیب الویت دارند؟

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ
پردیس علم و صنعت منظورتون کجاست؟ پردیس داره مگه؟ چه رشته ای؟
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط Iman_k26.)
RE: راهنمایی در مورد پردیس علم و صنعت
ممنون از راهنماییتون

اما حالا اگر فرض کنیم شخص بخواد برای دکتری اپلای کنه چی؟ بازم برای دکتری مشکل داره؟

با این شرایط صرف میکنه این همه هزینه کنه یا نه؟ و اینکه از جو پردیس خبر دارید؟ کلاس ها با بچه های روزانه یکی هست یا نه؟

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  راهنمایی کلی :

ارشد پردیس به جرات می توان گفت فقط شانس دکتری پردیس خواهد داشت. مگر اینکه خیلی خوب کار کند( تز ارشد با دو مقاله معتبر) و استاد راهنمای ارشد خودش اون برای دکتری روزانه بگیرد. در غیر اینصورت الویت با فارغ التحصیلان دوره روزانه است.

درکل یه لیست هست که برای دکتری براساس آن امتیاز می دهند مثلا مدرک زبان و نمره آن - معدل لیسانس و ارشد - مقاله از تز ارشد - توصیه نامه استاد راهنمای ارشد - و ...

منظور پردیس خود دانشگاه علم و صنعت هست. برای فناوری اطلاعات رشته شبکه های کامپیوتری. برای کامپیوتر هم فکر کنم نرم افزار و هوش مصنوعی رو داره.

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  پردیس علم و صنعت منظورتون کجاست؟ پردیس داره مگه؟ چه رشته ای؟

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ
میتونین سوالتون رو در بخش زندگی دانشجویی / دانشگاه ها بپرسید .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۲۸ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۰۲۹ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close