زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

وقت زبان را چطوری تقسیم کنم؟

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان.
من زبانم خوبه...یعنی دارم واسه ۱۰۰ میرم...(بابا...چه اعتماد به نفسی...بیخیال!!!)
به نظر شما وقتی که میخام واسه زبان نذارم ...بیشتر رو چی بذارم...؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
نکته اول‌: اول باید بدونید که تقریبا چقدر تو تست های این درس زمان اضافه میارید
نکته دوم‌: این که زمان اضافه رو خرج چه درس دیگه ای کنید یه جورایی فقط سر کنکور مشخص میشه.چون ممکنه سوالات مربوط به یک درس سخت باشن و نیاز به وقت بیشتر داشته باشن

پ.ن‌: قبل از اینکه کنکور بدم فکر می کردم بتونم زبان رو بالای ۹۰ بزنم.اما کنکور اومد و ... . ۱۰۰ زدن خیلی سخته اما کار نشد نداره

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , Avicenna
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: وقت زبان را چطوری تقسیم کنم؟
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  نکته اول‌: اول باید بدونید که تقریبا چقدر تو تست های این درس زمان اضافه میارید
نکته دوم‌: این که زمان اضافه رو خرج چه درس دیگه ای کنید یه جورایی فقط سر کنکور مشخص میشه.چون ممکنه سوالات مربوط به یک درس سخت باشن و نیاز به وقت بیشتر داشته باشن

پ.ن‌: قبل از اینکه کنکور بدم فکر می کردم بتونم زبان رو بالای ۹۰ بزنم.اما کنکور اومد و ... . ۱۰۰ زدن خیلی سخته اما کار نشد نداره

اومد و...چند زدی؟
کلا درصدات چند بود که ۸۹ شدی؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ب.ظ
RE: وقت زبان را چطوری تقسیم کنم؟
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  اومد و...چند زدی؟
کلا درصدات چند بود که ۸۹ شدی؟
۷۶ زدم
درصد هام رو میتونی تو قسمت آخر از پست اول
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببینی

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۳۶۳ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  تقسیم برای محاسبه کد افزونه چرخشی (CRC) Sanazzz ۴ ۶,۱۳۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۵۵۷ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۲۵۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۲۲۳ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close