زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

غیر انتفاعی پاسارگاد شیراز با رتبه ۵۰۰

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط بهار۲۲۲۹.)
سلام دوستان
من ای تی موسسه غیر انتفاعی پاسارگاد شیراز قبول شدم چطور هست ب نظرتون؟
.با توجه به این که حدود ۱۰۰ کیلومتر تا محل سکونتم فاصله داره، به نظر شما خوبه برم یا نه؟
به نظرم چون تو شهر خودته حتی میتونه بهتر از شبانه های شهرهای دور مثل تبریز و ارومیه و کرمانشاه و... باشه یعنی از لحاظ هزینش زیاد تفاوتی نداره.
ب نظرم این دوره برا سر کار رفتن فقط پارتی میخواد با سواد کاری
هر جام بخوای بری سر کار اول میگن چی بلدی
شهریش ی جوری میشه جور کرد ولی این اعتبار مدرکش دلمو میزنه ک نرم.میگم شاید برا ادامه تحصیل دکترا یا سر کار رفتن مشکل باشه
لطفااا راهنماییم کنیددد
با توجه ب این که دوسال هس
برم یا نه؟
احساس می کنم ادمی نیستم ک بخوام دوباره ی سال بمونم.
رتبم ۵۰۰ شده بود
مرسی از همه

سلام
من نگ زدم همین موسسه پاسارگاد گفتن ما زیر نظر دانشگاه شیراز هستیم.استادامون هم همه استادای دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی هستن و در نهایت فارغ التحصیلی ی مهر و امضا هم از رئیس دانشگاه شیراز زیر مدرک ثبت میشه علاوه بر رییس موسسه
نظرتون چیه دوستان؟؟؟
لطفاا راهنماییم کنین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ
کسی نیست ی چیزی بگه؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  املاک پاسارگاد mahsa.mahroo ۰ ۱,۳۳۴ ۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa.mahroo
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  رتبه ۵۰۰ نرم افزار majidsalimi333 ۱ ۲,۲۱۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: جسی
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۶۷۸ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  ۲۳۴ آی تی دانشگاه شیراز روزانه minaamirzade ۱۵ ۸,۵۰۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mina95
  رتبه های ۵۰۰ تا ۶۰۰ ارشد نرم افزار s_mah ۳ ۲,۷۶۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: uzarcf
  نرم افزار با رتبه ۲۳۸۳ و ای تی با رتبه ۶۲۹۶ کجا قبول میشم؟ kamelia6565 ۰ ۱,۲۷۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kamelia6565
  چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش masoud67 ۱۵۵ ۹۰,۹۳۴ ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: prosaied
  معنی "رتبه ی داوطلب" و "آخرین رتبه ی قبولی" در کارنامه ی نهایی ارشد ۹۴ aminroosta ۳ ۱۹,۱۵۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aminroosta
  غیر انتفاعى تهران.قم یا اصفهان؟؟؟؟؟ lord master ۱۱ ۱۰,۸۱۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: غضنفری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close