زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کجا بفهمیم واسه این رشته ساخته شدیم یانه؟

ارسال: #۱۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ
از کجا بفهمیم واسه این رشته ساخته شدیم یانه؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ)اردیبهشت نوشته شده توسط:  سلامبه همگی
خب یکی مثل من که توی رشته ای که اصلا بهش فکرنکرده قبول بشه وتوی یک دانشگاه ضعیف درس خونده باشه تکلیفش چیه ؟
بزارین واضح‌تر بگم ،من وضعیت درسیم خوب بود توی یه مدرسه متوسط به بالا (همه معدلاشون بالای ۱۸/۵ )درس خوندم بخعد بخاطر مشکلای خونوادگیم وسعیی که دیگرون میگن کم بوده اقتصاد زاهدان(روزانه )قبول شدم ،ازهمون ترم اولم سعی کردم که در اینده یه لیسانسه بی سواد نباشم اما حالا که ترم آخرمه ومی خوام برا ارشد بخونم ،دیگه به این نتیجه رسیدم که به درد این رشته نمی خورم چون عاشق کارای عملیم ولی این رشته همش نظریاته وخیلی بیش از اندازه خشک ،ومتاسفانه هم دانشجوها هم استادا هم همینطور ،طوری که الان احساس پوچی می کنم ،آخه منی که عاشق داروسازی وبینای سنجی وکارای آزمایشگاهی بودم چه به سیاست واقتصاد مملکت ؟؟؟؟؟؟ تورو خدا یه کی به من کمک کنه
من خیلی حالم بده ؟اصلا به نظرتون براارشد بخونم ؟؟؟
خوب میتونی برای ارشد یه رشته دیگه امتحان بدی. یا از اول بری و یه رشته ای رو که علاقه داری رو از لیسانس شروع کنی و.....
(من دوستی رو میشناسم که لیسانس مکانیک داشت ولی به دلیل علاقه برای ارشد اقتصاد خوند و قبول شد در یه دانشگاه دولتی)
مثلا میتونی برای ارشد یه رشته ای که تا حدودی درس هاش مثله همین اقتصاد هست رو انتخاب کنی که طبیعتا راحت‌تر قبول میشید.
علاقه نباشه به نظره من در اون رشته موفق نخواهید شد.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۶۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۲۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۳۲ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۳۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۳۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۶۵۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۴۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close