زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیاز به همفکری فوری و کارشناسانه /مدرک پردیس دانشگاهی شهید بهشتی اعتبار داره؟

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ ق.ظ
Exclamation نیاز به همفکری فوری و کارشناسانه /مدرک پردیس دانشگاهی شهید بهشتی اعتبار داره؟
سلام به دوستانی که موفق شدن
بی نهایت براتون خوشحالم
امیدوارم موفق تر از پیش باشید که شایستگیشو دارید

خواهش میکنم راهنماییم کنید
پردیس خودگردان شهید بهشتی قبول شدم
خانواده میگن ثبت نام کن
هنوز کارنامه اصلی نیومده
تو برگه انتخاب رشته انتخابای بعدیش دانشگاههای غیرانتفاعی ها هستن (یعنی هواسم نبوده پردیس رو گذاشتم قبل از غیرانتفاعی!!!)
با توجه به این هزینه سنگینی که برای ثبت نام میگیرن آیا مدرک پردیس اعتبار داره؟
آیا اگه انتخابهای بعدیش قبول شم میشه اونا رو برم و پردیس ثبت نام نکنم!!!!!یا همینی که امروز اعلام شده فقط مجاز به ثبت نامم

در راه خدا و دوستی ...خواهشا راهنماییم کنید
من ۳۲ سالمه نمیدونم بمونم برا سال بعد عرضه دارم قبول شم یا نه چون امسال فقط حدودا ۱۶ روز درس خوندم رتبه ام شد ۱۷۵۰
نمیدونم کلا توان دارم بشینم ی سال کامل بخونم
یا این پردیس چون مال دانشگاه شهید بهشتیه معتبره؟
فکرم خیلی درگیره
دوستان خواهشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــا نظر بدید برامHeart

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ ق.ظ
چرا معتبر نباشه! اتفاقا به نظر من کار درستی کردید پردیس شهید بهشتی رو قبل از غیرانتفایی ها زدید.
راستش من جای شما بودم، حتما ثبت نام میکردم. سایت پردیس شهید بهشتی رو که نگاه میکردم، اساتید دقیقا همون اساتید خود دانشگاه هستن و این خیلی مهمه به نظر من. زمان رو تلف نکنید.. چون من هم سن و سال مشابه شمارو دارم، شرایطتون رو درک میکنم.
راستی اگر ممکنه درصدها و معدل موثرتون رو بگید. ممنون. موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ ق.ظ
به نظرم خیلی خیلی بستگی داره به هدفتون از ارشد خوندن. میتونه یه انتخاب خیلی خوب باشه، همونطور که نفر قبلی توضیح دادن. در مقابل میتونه هر دوتاش (هم غیر انتفاعی و هم پردیس بهشتی) انخاب بد باشه. یعنی مثلا انتخاب درست، موندن و خوندن برای سال بعد باشه.
من به همه میگم اگه فکر میکنید امسال (با توجه به شرایطتون) تلاشتون رو کردید و "از دید خودتون" کافی بوده، نمونید پشت کنکور. در مورد شما هم همینطور.
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ق.ظ، توسط salam az ma.)
سلام مبارکه این لینک رو یه نگاه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ
تبریک بابت قبولی، به نظرم اگه از نظر مالی مشکلی با هزینه های پردیس ندارید و حتما می خواید امسال ارشد رو شروع کنید پردیس به مراتب از غیرانتفایی و ازاد بهتره و انتخاب درستی کردید، علی الخصوص پردیس شهید بهشتی که تا جایی من اطلاع دارم استاداش همون استادای بهشتی هستن. فقط اینکه در مدرکتون پردیس ذکر می شود. در مورد اینکه سال بعد دوباره ارشد شرکت کنید هم واقعا به شرایط خودتون و شناختی که از خودتون دارید بستگی داره.

Simplicity is the ultimate sophisticatiion - Leonardo Da Vinci
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ
سلام دوست عزیز
منم امسال با رتبه ۸۰۰ معماری پردیس شهید بهشتی قبول شدم. اگه چندتا نکته رو در نظر بگیری و هدفت این نباشه که پولی رو که داری هزینه میکنی فوری در بیاری،انتخاب خوبی کردی.
۱-تحصیل در تهران= موقعیت تحصیلی و شغلی خوب
۲-استفاده از اساتید خوب
۳- آزاد بودن مدرک فوق لیسانست برای اقدام برای دکتری خارج(شما برای خروج از کشور باید بهرحال پولشو بدی، چه بهتر که توی یه دانشگاه که اسم تهران روشه مدرکتو بگیری، به نظرم نسبت به روزانه شهرستان اولویت داره )
۴-اعتبار دانشگاه
۵-دسترسی به پروژه ها و اساتید سایر دانشگاههای تاپ که عموما توی تهرانن و ارتباط با افرادی که می تونن کمکت کنن توی هدفت
۶-و...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck , faza
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ب.ظ
۲۱۳۱۶ مربوط به پردیس هستش یا مجازی شهید بهشتی؟
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
RE: نیاز به همفکری فوری و کارشناسانه /مدرک پردیس دانشگاهی شهید بهشتی اعتبار داره؟
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ)arya_sad نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
منم امسال با رتبه ۸۰۰ معماری پردیس شهید بهشتی قبول شدم. اگه چندتا نکته رو در نظر بگیری و هدفت این نباشه که پولی رو که داری هزینه میکنی فوری در بیاری،انتخاب خوبی کردی.
۲-استفاده از اساتید خوب
۳- آزاد بودن مدرک فوق لیسانست برای اقدام برای دکتری خارج(شما برای خروج از کشور باید بهرحال پولشو بدی، چه بهتر که توی یه دانشگاه که اسم تهران روشه مدرکتو بگیری، به نظرم نسبت به روزانه شهرستان اولویت داره )
۴-اعتبار دانشگاه
۵-دسترسی به پروژه ها و اساتید سایر دانشگاههای تاپ که عموما توی تهرانن و ارتباط با افرادی که می تونن کمکت کنن توی هدفت
۶-و...

سلام
شما اقدام میکنی برای ثبت نام؟
آخه گشتم خیلی ها میگن مدرکش معتبر نیست چون کلمه پردیس خودگردان پولی روش ذکر میشه

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  ۲۱۳۱۶ مربوط به پردیس هستش یا مجازی شهید بهشتی؟

۲۱۳۱۶ دانشگاه شهید بهشتی -معماری سیستم های کامپیوتری-آموزش محور که ۴۰ نفر میخوان تو نوبت اول
شما ثبت نام میکنی؟

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ق.ظ)حسین۹۴ نوشته شده توسط:  تبریک بابت قبولی، به نظرم اگه از نظر مالی مشکلی با هزینه های پردیس ندارید و حتما می خواید امسال ارشد رو شروع کنید پردیس به مراتب از غیرانتفایی و ازاد بهتره و انتخاب درستی کردید، علی الخصوص پردیس شهید بهشتی که تا جایی من اطلاع دارم استاداش همون استادای بهشتی هستن. فقط اینکه در مدرکتون پردیس ذکر می شود. در مورد اینکه سال بعد دوباره ارشد شرکت کنید هم واقعا به شرایط خودتون و شناختی که از خودتون دارید بستگی داره.

سلام دوست بزرگوارم
مشکل مالی ندارم
فقط نگران کلمه پردیس خودگردان هستم تو مدرکم

۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط plusdeck.)
RE: نیاز به همفکری فوری و کارشناسانه /مدرک پردیس دانشگاهی شهید بهشتی اعتبار داره؟
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ)arya_sad نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
۲-استفاده از اساتید خوب
۴-اعتبار دانشگاه
۶-و...

سلام
شما اقدام میکنی برای ثبت نام؟
آخه گشتم خیلی ها میگن مدرکش معتبر نیست چون کلمه پردیس خودگردان پولی روش ذکر میشه

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  ۲۱۳۱۶ مربوط به پردیس هستش یا مجازی شهید بهشتی؟

۲۱۳۱۶ دانشگاه شهید بهشتی -معماری سیستم های کامپیوتری-آموزش محور که ۴۰ نفر میخوان تو نوبت اول
شما ثبت نام میکنی؟
"پولی" رو هم اضافه میکنن؟! این که توهینه! انگار پول خرج کردی مدرک خریدی!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ق.ظ)faza نوشته شده توسط:  به نظرم خیلی خیلی بستگی داره به هدفتون از ارشد خوندن. میتونه یه انتخاب خیلی خوب باشه، همونطور که نفر قبلی توضیح دادن. در مقابل میتونه هر دوتاش (هم غیر انتفاعی و هم پردیس بهشتی) انخاب بد باشه. یعنی مثلا انتخاب درست، موندن و خوندن برای سال بعد باشه.
من به همه میگم اگه فکر میکنید امسال (با توجه به شرایطتون) تلاشتون رو کردید و "از دید خودتون" کافی بوده، نمونید پشت کنکور. در مورد شما هم همینطور.

متاسفانه خودمم بی نهایت تنبلم
هزار کار عملی برنامه نویسی بدی دستم انجام میدم
اما کافیه بگی ی برگ کتاب بخون
عرضه اش رو ندارم

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  چرا معتبر نباشه! اتفاقا به نظر من کار درستی کردید پردیس شهید بهشتی رو قبل از غیرانتفایی ها زدید.
راستش من جای شما بودم، حتما ثبت نام میکردم. سایت پردیس شهید بهشتی رو که نگاه میکردم، اساتید دقیقا همون اساتید خود دانشگاه هستن و این خیلی مهمه به نظر من. زمان رو تلف نکنید.. چون من هم سن و سال مشابه شمارو دارم، شرایطتون رو درک میکنم.
راستی اگر ممکنه درصدها و معدل موثرتون رو بگید. ممنون. موفق باشید.

هم درصدهام فوق العاده افتضاح بوده
هم معدل موثرم

زبان عمومی ۱/۱۰ - (کاش اصلا سفید میذاشتم)
ریاضیات ۴/۱۷
دروس مشترک ۱۱/۵۴
دروس تخصصی هوش ۲۵/۰۰
دروس تخصصی نرم افزار ۱۸/۷۵

رتبه هوش مصنوعی ۱۷۵۳
رتبه نرم افزار که افتضاحه اصلا ۳۸۱۵
معدل هم ۱۳/۱۳ (دوتا عدد نحس ۱۳) Big Grin

هم درصدهام فوق العاده افتضاح بوده
هم معدل موثرم

زبان عمومی ۱/۱۰ - (کاش اصلا سفید میذاشتم)
ریاضیات ۴/۱۷
دروس مشترک ۱۱/۵۴
دروس تخصصی هوش ۲۵/۰۰
دروس تخصصی نرم افزار ۱۸/۷۵

رتبه هوش مصنوعی ۱۷۵۳
رتبه نرم افزار که افتضاحه اصلا ۳۸۱۵
معدل هم ۱۳/۱۳ (دوتا عدد نحس ۱۳) Big Grin
[/quote]

البته معدل موثر ۱۴/۰۵
اون دوتا ۱۳ نحس معدل کارشناسیمهBig GrinTongue

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ
آره ثبت نام میکنم، و به شما هم همین پیشنهادو میکنم، فکر کنم مهم این باشه که چه کارایی قراره انجام بدی، مهم نیست اصلا بذار بنویسن غیرانتفاعی پولیه شهید بهشتی! مهم اینه که با یه استاد درستو حسابی پروژه خوب برداری یه جایی که امکانات بهتری نسبت به خیلی از دانشگاهها در اختیارت بزارن.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۳ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)arya_sad نوشته شده توسط:  آره ثبت نام میکنم، و به شما هم همین پیشنهادو میکنم، فکر کنم مهم این باشه که چه کارایی قراره انجام بدی، مهم نیست اصلا بذار بنویسن غیرانتفاعی پولیه شهید بهشتی! مهم اینه که با یه استاد درستو حسابی پروژه خوب برداری یه جایی که امکانات بهتری نسبت به خیلی از دانشگاهها در اختیارت بزارن.

مجددا سلام
من تصمیمم رو گرفتم
میشینم برا سال بعد میخونم
ان شاالله سال بعد نتیجه ی بهتری خواهم گرفت

۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۵ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ق.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)arya_sad نوشته شده توسط:  آره ثبت نام میکنم، و به شما هم همین پیشنهادو میکنم، فکر کنم مهم این باشه که چه کارایی قراره انجام بدی، مهم نیست اصلا بذار بنویسن غیرانتفاعی پولیه شهید بهشتی! مهم اینه که با یه استاد درستو حسابی پروژه خوب برداری یه جایی که امکانات بهتری نسبت به خیلی از دانشگاهها در اختیارت بزارن.

مجددا سلام
من تصمیمم رو گرفتم

من حاضرم جای شما ثبت نام کنم و برم دانشگاه Big Grin
از شوخی گذشته، هر تصمیمی که گرفتید قطعا بهترین تصمیمه و براتون آرزوی موفقیت دارم.
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ق.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)arya_sad نوشته شده توسط:  آره ثبت نام میکنم، و به شما هم همین پیشنهادو میکنم، فکر کنم مهم این باشه که چه کارایی قراره انجام بدی، مهم نیست اصلا بذار بنویسن غیرانتفاعی پولیه شهید بهشتی! مهم اینه که با یه استاد درستو حسابی پروژه خوب برداری یه جایی که امکانات بهتری نسبت به خیلی از دانشگاهها در اختیارت بزارن.

مجددا سلام
من تصمیمم رو گرفتم

از شوخی گذشته، هر تصمیمی که گرفتید قطعا بهترین تصمیمه و براتون آرزوی موفقیت دارم.

سلام مجدد
آزاد تهران مرکز هم قبول شدم
ترم بهمن
احتمالا همینو ثبت نام کنم

۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ق.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  

مجددا سلام
من تصمیمم رو گرفتم

سلام مجدد
آزاد تهران مرکز هم قبول شدم
ترم بهمن
احتمالا همینو ثبت نام کنم
تبریک میگم. آزاد، شبکه قبول شدید؟ میشه لطف کنید کارنامتونو بذارید یا اینکه درصدهاتونو اعلام کنید؟ ممنون.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۵۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۷۴ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۸۶ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۱۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۱۱ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۵۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۴۶ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close