زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال فوری: کارت آزمون و تکمیل ظرفیت

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط melani.)
سوال فوری: کارت آزمون و تکمیل ظرفیت
سلام به همگی
من یه سوال مهم داشتم خیلی هم عجله دارم برای جوابش خواهشا اگه کسی میدونه دقیق راهتماییم کنه:
من مهر ۹۱ از طریق آزمون سراسری تعالی قم قبول شدم ارشد، ولی اصلا نرفتم و تکمیل طرفیت یه جای دیگه قبول شدم غیرانتفاعی اونجا رو رفتم و درسم تموم شد حالا برای فارغ التحصیلی کارت ازمونم رو که توی قم هست میخوان، ولی قم میگه که باید بیای تشکیل پرونده بدی و شهریه ثابت بدی و انصراف بدی!!! من هر چی میگم اصلا ثبت نام نکردم از چی باید انصراف بدم؟! میگه از سهمیه ما استفاده کردی! ولی من اصلا قم هم نرفتم ثبت نامم نکردم اون دانشگاه!!
حالا سوالم اینه آیا این شهریه ای که میخواد بگیره قانونیه؟ آیا بخش نامه ای چیزی براش هست؟

خواهشا زود جواب بدید
با تشکر از همگی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۸۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۴۹۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  استاندارد های کارت ویزیت zohreeee ۰ ۱,۵۸۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
  کارت گواهینامه پایان دوره آموزش بسیج sorkheh20 ۳ ۱۷,۸۷۱ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۴۰۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close