زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال مهم قبل از ثبت نام ارشد

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ق.ظ
سلام دوستان،
الان که کم کم داریم به اعلان نتایج ارشد نزدیک می شیم، منم کم کم استرس گرفتم، برام هم دو تا سوال پیش اومده :‌
۱. من درسمو ۹ ترمه تموم کردم. ازونجایی که مراحل اولیه ثبت نام هنوز واحد داشتم، معدل ۸ ترمو قرار دادم. اما زمان پرینت کارت ورود به جلسه معدلمو ویرایش کردم و معدل کلمو قرار دادم که ۰.۰۲ کمتر شد. آیا درسته؟ یا معدل ۸ ترمو باید قرار می دادم.
۲. برای ثبت نام مدرک موقت لازمه که من هنوز نگرفتم. اگر الان اقدام کنم ۱۵ روز طول می کشه. آیا برای ثبت نام به مشکل بر می خورم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط salam az ma.)
RE: سوال مهم قبل از ثبت نام ارشد
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ)xathura نوشته شده توسط:  سلام دوستان،
الان که کم کم داریم به اعلان نتایج ارشد نزدیک می شیم، منم کم کم استرس گرفتم، برام هم دو تا سوال پیش اومده :‌
۱. من درسمو ۹ ترمه تموم کردم. ازونجایی که مراحل اولیه ثبت نام هنوز واحد داشتم، معدل ۸ ترمو قرار دادم. اما زمان پرینت کارت ورود به جلسه معدلمو ویرایش کردم و معدل کلمو قرار دادم که ۰.۰۲ کمتر شد. آیا درسته؟ یا معدل ۸ ترمو باید قرار می دادم.
۲. برای ثبت نام مدرک موقت لازمه که من هنوز نگرفتم. اگر الان اقدام کنم ۱۵ روز طول می کشه. آیا برای ثبت نام به مشکل بر می خورم؟

در مورد سوال اول میدونم کاری که کردین درست هست شما باید آخرین وضعیت معدل قبل از آزمون رو وارد می کردین که همین کارم کردین دیگه ربطی به چند ترمه شدن نداره در مورد سوال دومم نمیدونم حالا چرا اینجا سوال رو مطرح می کنی که یه سری افراد از رو شک( مثل خودم) جوابتون رو بدن آخرشم دلت آروم نگیره برو از خود سایت سنجش بپرس سریع هم جوابتون رو میدن سیستم پاسخگوییشون عالیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: xathura
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ
RE: سوال مهم قبل از ثبت نام ارشد
شرایط مثله منه ولی من ترم ۷ کنکور دادم. کار اولت که درست بوده یا اون موقع باید درست میکردی یا موقعه ی اعلام نتایج
گواهی موقت هم نیاز نیست برای ثبت نام فقط به دانشگاهی که قبول شدی تعهد میدی که تا ۳۱ شهریور فارغ التحصیل خواهی شد. حالا میخاد مدارکت مهر هم اماده بشه، مهم اینه که تارخیش تا ۳۱ ام باشه

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , xathura
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ق.ظ
همینایی که دوستان گفتن دیگه من تکرار نمی‌کنم!
من هنوز فارغ‌التحصیل هم نشدم حتی Smile) هنوز پروژه‌م مونده. حالا من سعی می‌کنم تا ۲ هفته دیگه پروژه‌مو بدم و روند فارغ‌التحصیلی رو شروع کنم. اما کسی رو می‌شناسم که پارسال آبان یا آذر فارغ‌التحصیل شد تازه در حالی که از مهر ارشدش شروع شده بود!
(لیسانسش امیرکبیر و ارشدش تهران بود.)
در نتیجه اصلا نگران گواهی موقت و اینا نباشین! :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: xathura
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ق.ظ
مرسی دوستان خیالمو راحت کردین Smile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۸ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۰۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۳۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۸۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close