زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درآمد شرکت کامپیوتری؟

ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ
درآمد شرکت کامپیوتری؟
با سلام خدمت دوستای محترم. میخاستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم که درآمد یک شرکت کامپیوتری که تقریبا با پنج نفر مهندس پایه ریزی بشه در ماه در بدترین، متوسط و بهترین حالت چقدر میتونه باشه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ
درآمد شرکت کامپیوتری؟
اگه میخواید با هدف پول شرکت بزنید ایدئولوژی من میگه هدف از کارآفرینی پول نیست بلکه پول اثر جانبیشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ
درآمد شرکت کامپیوتری؟
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه میخواید با هدف پول شرکت بزنید ایدئولوژی من میگه هدف از کارآفرینی پول نیست بلکه پول اثر جانبیشه.
به نظر من برای هر بیزینسی که راه اندازی میشه باید درآمد مورد انتظاری براش در نظر گرفته بشه به خصوص توی کشو پر ریسکی مثل ایران
۱
۰
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ق.ظ، توسط ali0281.)
درآمد شرکت کامپیوتری؟
باید دید شرکت کجا میخواید بزنید مثلا اگه تو شهرستان باشه .... دوستای من ۴ نفر شدن با یه سرمایه گذاری از طرف خودشون و کلی زحمت شرکت زدن تو قزوین ۱ نفرشون ccie داره ۲ نفر دانشجو ccie هستن و جدا از اون مدارک ماکروسافت و امینیت هم دارن و واقعا واردن قبلا تو تهران شرکت کار میکردند و تجربه کاری چند ساله دارن ولی الان که زدن بعد از ۱ سالی میشه اصا راضی نیستن چون اینجا کار شبکه خیلی کمه موسسات بزرگ بانکها استانداری و... همه کاراشونو میدن شرکت غول تهران که چند ده ساله کارشون همینه و با ضمانت واقعا خوب تخصصی تحویل میدن چون جنبه امنیتی داره نمیشه کارو دست هر شرکتی داد بالاخره مگر کارای کوچیک مثل پشتیبانی دوربین بانک مثلا . الان کارشون فقط شده نصب دوربین و کابل کشی و یو پی اس ... که همه میشه کارای پسیو شبکه
من صحبت میکردم باهاشون اصلا راضی نبودن میگفتن این کاراای پسیو رو میشد بدون شرکت و با داشتن ccna هم میشد انجام داد به صورت پیمانی .
در هر شکل اول شهر بررسی کنید ببنید کارا و تخصص شما در اونجا بها داره بعد حالا به جوانب دیگش فکر کنید مثل رقبا بازار کارش و...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morteza , teraktor2003

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۶۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۰۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۲۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۷۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Question کسب درآمد با کامپیوتر در منزل hope_ ۱۶ ۱۴,۹۲۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamet
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۵۲ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۷۹۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۱۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۲۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close