تالار گفتمان مانشت
درآمد شرکت کامپیوتری؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

درآمد شرکت کامپیوتری؟ - morteza - 24 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ

با سلام خدمت دوستای محترم. میخاستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم که درآمد یک شرکت کامپیوتری که تقریبا با پنج نفر مهندس پایه ریزی بشه در ماه در بدترین، متوسط و بهترین حالت چقدر میتونه باشه؟

درآمد شرکت کامپیوتری؟ - blackhalo1989 - 24 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ

اگه میخواید با هدف پول شرکت بزنید ایدئولوژی من میگه هدف از کارآفرینی پول نیست بلکه پول اثر جانبیشه.

درآمد شرکت کامپیوتری؟ - morteza - 24 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه میخواید با هدف پول شرکت بزنید ایدئولوژی من میگه هدف از کارآفرینی پول نیست بلکه پول اثر جانبیشه.
به نظر من برای هر بیزینسی که راه اندازی میشه باید درآمد مورد انتظاری براش در نظر گرفته بشه به خصوص توی کشو پر ریسکی مثل ایران

درآمد شرکت کامپیوتری؟ - ali0281 - 25 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ق.ظ

باید دید شرکت کجا میخواید بزنید مثلا اگه تو شهرستان باشه .... دوستای من ۴ نفر شدن با یه سرمایه گذاری از طرف خودشون و کلی زحمت شرکت زدن تو قزوین ۱ نفرشون ccie داره ۲ نفر دانشجو ccie هستن و جدا از اون مدارک ماکروسافت و امینیت هم دارن و واقعا واردن قبلا تو تهران شرکت کار میکردند و تجربه کاری چند ساله دارن ولی الان که زدن بعد از ۱ سالی میشه اصا راضی نیستن چون اینجا کار شبکه خیلی کمه موسسات بزرگ بانکها استانداری و... همه کاراشونو میدن شرکت غول تهران که چند ده ساله کارشون همینه و با ضمانت واقعا خوب تخصصی تحویل میدن چون جنبه امنیتی داره نمیشه کارو دست هر شرکتی داد بالاخره مگر کارای کوچیک مثل پشتیبانی دوربین بانک مثلا . الان کارشون فقط شده نصب دوربین و کابل کشی و یو پی اس ... که همه میشه کارای پسیو شبکه
من صحبت میکردم باهاشون اصلا راضی نبودن میگفتن این کاراای پسیو رو میشد بدون شرکت و با داشتن ccna هم میشد انجام داد به صورت پیمانی .
در هر شکل اول شهر بررسی کنید ببنید کارا و تخصص شما در اونجا بها داره بعد حالا به جوانب دیگش فکر کنید مثل رقبا بازار کارش و...