زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر زمان مطالعه کنکور از تابستان به مهر ماه

ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ
سلام
وقت بخیر
این روزها با خوندن ابلاغیه ی سازمان سنجش از یه سری از دوستان خودم شنیدم که میخوان بیخیال خوندن بشن و از مهر ماه شروع کنن!
صحبت از این شده که اگر از الان بخونیم تا اردیبهشت خسته میشیم.الان منی که یک ماه شروع به خوندن کردم باید یکهو وقفه یک ماه و نیمی ایجاد کنم؟؟
ایا با توجه به این تغییر زمان باید حتما برنامه مون رو بروز کنیم و به قولی تاکتیک مون رو تغییر بدیم؟؟
میخواستم بدونم مشاوران مانشتی هم چنین برنامه ریزی رو تایید میکنند؟؟
کسی با این مشاوران در ارتباط هست؟
مثل اقای جهانی؟؟
چرا هیچ کسی در این خصوص به صورت منسجم صبحت به میان نمیاره؟؟
لطفا پیگیری کنید.

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ
RE: تغییر زمان مطالعه کنکور از تابستان به مهر ماه
(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  سلام
وقت بخیر
این روزها با خوندن ابلاغیه ی سازمان سنجش از یه سری از دوستان خودم شنیدم که میخوان بیخیال خوندن بشن و از مهر ماه شروع کنن!
صحبت از این شده که اگر از الان بخونیم تا اردیبهشت خسته میشیم.الان منی که یک ماه شروع به خوندن کردم باید یکهو وقفه یک ماه و نیمی ایجاد کنم؟؟
ایا با توجه به این تغییر زمان باید حتما برنامه مون رو بروز کنیم و به قولی تاکتیک مون رو تغییر بدیم؟؟
میخواستم بدونم مشاوران مانشتی هم چنین برنامه ریزی رو تایید میکنند؟؟
کسی با این مشاوران در ارتباط هست؟
مثل اقای جهانی؟؟
چرا هیچ کسی در این خصوص به صورت منسجم صبحت به میان نمیاره؟؟
لطفا پیگیری کنید.

حتما پیگیری میکنیم ، در اسرع وقت به اطلاع تون میرسونیم خخخخخخ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به نظر من تو این مدت به جای یک و نیم ماه کنار گذاشتن درس ، اون دروس و فصلهایی رو که مشکل داری کار کن
و برای تنوع هم از ساعت مطالعه ات کم کن
مثلی روزی ۴ ساعت یا ۵ ساعت ، اما هیچ وقت وقفه نده

این نظر منه .... Smile

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , tohidi4503
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ق.ظ
سلام. پیشنهاد میکنم مدت زمان خوندنتون رو کمتر کنید. اگه تا حالا روزی ۴ ساعت خوندید و قراره یک ماه و نیم ول کنید و بعد دوباره روزی ۴ ساعت بخونید صرف نظر از فراموشی مطالب به نظرم بهتره مدت زمان خوندتون رو به مثلاً ۲:۳۰ تا ۳ ساعت برسونید و همین زمان رو تا حدود آذرماه نگه دارید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ƊƦЄƛM , nobody90 , fa_shinobi , tohidi4503
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
به نظر من اگه به طور کامل مطالعه رو کنار بذارین اشتباه بزرگی میکنین
پیشنهاد من اینه که به جای ترک کامل درس خوندن به طور موقت واسه چند ماه, بهتره ساعات مطالعه تون رو کمتر کنین, به عنوان مثال روزی ۲ الی ۳ ساعت برای شروع میتونه گزینه ی خوبی باشه
این طور هم از فضا و محیط درس خوندن دور نمیشین و هم این که بهتون خیلی هم فشار نمیاد
به عقیده من این طرز تفکر تماما غلطه که خیلی ها معتقدن اگه تا اردیبهشت به طور مستمر و پیوسته درس بخونن اصطلاحا میبرن یا نمیکشن یا خسته میشن
همیشه یادتون باشه شما بدن و ذهنتون رو هر طوری که عادت بدین میتونین به همون شکل هم ازش استفاده کنین و کار بکشین
من معتقدم مطالعه مرتب و منظم اون هم با یه شیب ملایم صعودی در ساعات مطالعه بسیار بهتر از انفجاری کار کردن و خوندن درس به طور فشرده و با ساعات زیاده
این مهم رو هم در نظر داشته باشین که هر چه بیشتر به زمان کنکور نزدیک میشیم استرس و اضطرابمون هم بیشتر میشه و اون موقع با توجه به فشار عصبی ای که رومون هست مطالعه با ساعات زیاد اون کیفیت و کارایی رو قطعا نخواهد داشت
ضمنا آهسته و پیوسته رفتن همیشه خیلی مفیدتره

tomorrow is so late, do it now

Tomorrow is so late, do it now
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , tohidi4503 , iCanDoIt , ریحان , d_felfelak
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
انقدر مطالب زیاد هست که اگه از دو ماه پیشم برای خوندن شروع میکردین تا اردیبهشت بازم وقت کم میوردین
به نظرم وقفه ننداز و فقط ساعتت درس خوندنتو کم کن. مهمترین مزیتشم اینه کم کم به درس خوندن روزانه عادت میکنی و برات خسته کننده نمیشه .عادت میشه دیگه اگه نخونی دپرس میشی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , tohidi4503 , mym , d_felfelak
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ
به نظرم توو این یه و نیم ماه همون ساعات مطالعت رو داشته باش ولی با تنوع بیشتر ... منظورم اینه که سعی کن زبانتو خوب بخونی نه صرفا واسه کنکور .. کلا سعی کن چیزایی که به درد ارشدت میخوره و یا چیزایی که فک میکنی بهتر بود تا الان انجام داده بودی ولی وقت نشده رو انجام بده. و روزی سه چهار ساعت هم در کنار اینها درس های کنکورت رو بخون Smile

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nekata , fa_shinobi , tohidi4503 , creator_1105 , d_felfelak , nobody90
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ
نظر منم مثل بقیه است. تو این مدت درس خوندن رو کمتر کنید تا جایی که فشار بهتون نیاد. ولی نه تا این حدم که الان حوصله اتون سر بره ولی چند ماه دیگه بخواید به آب و آتیش بزنید.
درسایی هستن مثل زبان که باید اونا رو تدریجی خوند. یا درسایی که دیر جا میوفتن. بنظر من تو این مدت میتونید اونا رو بخونید.
با بعضی درسها هم ممکنه آشنا نباشید ولی در عین حال خیلی هم سخت نیست. مثلا سیستم عامل رو دوران کارشناسی خوب نخوندین و الانم کلا یادتون رفته. خوب این یه فرصت خوبه که الان (حداقل با مفاهیم ابتدایی و ساده تر) آشنا بشید و دیگه ترسی ازش نداشته باشید

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , nobody90 , mym , neghab001
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ق.ظ
فقط کنکور ۹۵ اردیبهشت برگزار میشه یا سال های بعدم همینطوره؟؟؟ کسی میدونه ؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ
سلام. به نظر میرسه دلیل تغییر زمان کنکور برای انتخابات نیست. برای همین به احتمال زیاد همین تاریخ میمونه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68
ارسال: #۱۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. به نظر میرسه دلیل تغییر زمان کنکور برای انتخابات نیست. برای همین به احتمال زیاد همین تاریخ میمونه.
همزمانی با فصل سرما دلیل تغییر زمان کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ اعلام شده و به انتخابات ارتباط نداره.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۳۰۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۶۴ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۶ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۳,۰۰۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۴۴ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۸۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close