زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دعوت به مصاحبه ازمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ
کسی اطلاع داره کی نتایج مربوط به دعوت به مصاحبه تا سه برابر ظرفیت که گفته بودن، اعلام میشه؟

Simplicity is the ultimate sophisticatiion - Leonardo Da Vinci
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ق.ظ
هفته بعد , میومد تکلیفم مشخص میشد.
۰
۰
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
در کل که من خیلی خوشبین به استخدام نیستم، اگه این مرحله رو هم عبور کنی تازه واسه مصاحبه دعوت میشی که اونم معلوم نیست که بخوان واقعا براساس نمره ی علمی وتخصص بگیرن یا به احتمال زیاد سلیقه ای گزینش کنن

۰
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ ب.ظ
خوب سنجش بالاخره اطلاعیه در خصوص اسامی چند برابر ظرفیت ازمون استخدامی دستگاه های اجرایی رو گذاشت. نتایج پنج شنبه اعلام میشه. اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ
دق مرگ شن با این سهمیه هاشون
۰
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
RE: دعوت به مصاحبه ازمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی
کسی برای پست کارشناس شبکه سازمان سنجش دعوت شده??
کسی حدنصاب نمره ی این پست رو برای این سازمان، میدونه؟
یا نمره کسایی که برای مصاحبه ش دعوت شدن؟
۰
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
بچه ها من پنج شنبه که کارنامه مرحله دوم رو دیدم زده بود که رتبم در سهمیه ۱۱ شده ولی امروز که چک کردم دیدم زده ۱۳ !! مگه میشه؟ مگه داریم؟! معلوم نیست دارن چه کار میکنن! تازه من انتخاب اولم کارشناس سخت افزار ستاد تهران سازمان امور مالیاتی بود که ۶ تا ظرفیت داشت و اگه قرار بر سه برابر ظرفیت باشه بایستی که تا رتبه ی ۱۸ رو معرفی کنن ولی اخرین رتبه ی قبولی رو زده رتبه ی ۳ ؟؟

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , M.R.Y
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ
اینکه اخرین رتبه قبولی رو زده ۳ یعنی برای این پست دیگه گزینش انجام نمیدن و همون ۳نفر اول رو میپذیرن.
برای بعضی دستگاه ها ممکنخ بعد از نتیجه آزمون چنین تصمیمی گرفته بشه، دیگه بستگی ب خود اون سازمان داره که چرا. اینجوری تصمیم گرفته. شایدم اختلاف امتیازا خیلی زیاد بوده برا همین از مصاحبه صرفنظر کردن
در هر صورت احتمال اینکه نفرای اول پذیرفته نشن و نفرای بعدی پذیرفته شن خیلی کمه، چون ضریب ازمون ۰/۷ و ضریب مصاحبه ۰/۳ هست
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: حسین۹۴
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)حسین۹۴ نوشته شده توسط:  بچه ها من پنج شنبه که کارنامه مرحله دوم رو دیدم زده بود که رتبم در سهمیه ۱۱ شده ولی امروز که چک کردم دیدم زده ۱۳ !! مگه میشه؟ مگه داریم؟! معلوم نیست دارن چه کار میکنن! تازه من انتخاب اولم کارشناس سخت افزار ستاد تهران سازمان امور مالیاتی بود که ۶ تا ظرفیت داشت و اگه قرار بر سه برابر ظرفیت باشه بایستی که تا رتبه ی ۱۸ رو معرفی کنن ولی اخرین رتبه ی قبولی رو زده رتبه ی ۳ ؟؟
منم که به اشتباه کد تحلیلگر شهر تهرانو زده بودم و ۱نفر ظرفیت داشت همون ۱نفرو ورداشتن
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: حسین۹۴
ارسال: #۱۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)حسین۹۴ نوشته شده توسط:  بچه ها من پنج شنبه که کارنامه مرحله دوم رو دیدم زده بود که رتبم در سهمیه ۱۱ شده ولی امروز که چک کردم دیدم زده ۱۳ !! مگه میشه؟ مگه داریم؟! معلوم نیست دارن چه کار میکنن! تازه من انتخاب اولم کارشناس سخت افزار ستاد تهران سازمان امور مالیاتی بود که ۶ تا ظرفیت داشت و اگه قرار بر سه برابر ظرفیت باشه بایستی که تا رتبه ی ۱۸ رو معرفی کنن ولی اخرین رتبه ی قبولی رو زده رتبه ی ۳ ؟؟
منم که به اشتباه کد تحلیلگر شهر تهرانو زده بودم و ۱نفر ظرفیت داشت همون ۱نفرو ورداشتن
Smile
چرا اخه شما که همون موقع می گفتید قبول شدید و تموم شده همچی .... Smile
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۴ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  اینکه اخرین رتبه قبولی رو زده ۳ یعنی برای این پست دیگه گزینش انجام نمیدن و همون ۳نفر اول رو میپذیرن.
برای بعضی دستگاه ها ممکنخ بعد از نتیجه آزمون چنین تصمیمی گرفته بشه، دیگه بستگی ب خود اون سازمان داره که چرا. اینجوری تصمیم گرفته. شایدم اختلاف امتیازا خیلی زیاد بوده برا همین از مصاحبه صرفنظر کردن
در هر صورت احتمال اینکه نفرای اول پذیرفته نشن و نفرای بعدی پذیرفته شن خیلی کمه، چون ضریب ازمون ۰/۷ و ضریب مصاحبه ۰/۳ هست

اره احتمالا همین طوره که شما گفتید و کلا ۳ نفر به جای ۶ نفر که گفته بودن پذیرش کردن. ولی هنوز تغییر رتبم از ۱۱ به ۱۳ واسم ابهام داره؟ کم کم دارم شک می کنم‌ که اصلا رتبه ای که پنج شنبه دیدم ۱۱ بوده یا ۱۳؟!! هر چند که کلا فرقی هم نمی کنه

۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ
امور مالیاتی مصاحبه تخصصی نداره و برابر ظرفیت اعلام شده/ تو دفترچه زده بود که مصاحبه نداره و میرن مصاحبه عقیدتی و گزینش
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۳۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۶۸۶ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۴۹۷ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۱۶۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close