زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱۰۶ فناوری اطلاعات

ارسال: #۱۶
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط moohammad.pn.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)renaz نوشته شده توسط:  درس مدیریت و نرم افزار که بیشتر جنبه حفظی دارن رو کی شروع کنیم به خوندن بهتره؟؟
و اینکه برای نرم افزار خوندن مدرسان کفایت میکنه؟وقت میشه کتاب مرجع بخونم؟

اگه بخوان از ویرایش ۷ پرسمن سوال بدن به هیچ عنوان هیچ کتاب تستی( نه مقسمی نه مدرسان نه پارسه نه پروران و...)پاسخگو نیست همه این کتابها از ویرایش ۶ پرسمن

این لینک حتما بخونید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۱۰۶ فناوری اطلاعات
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ق.ظ)moohammad.pn نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)renaz نوشته شده توسط:  درس مدیریت و نرم افزار که بیشتر جنبه حفظی دارن رو کی شروع کنیم به خوندن بهتره؟؟

اگه بخوان از ویرایش ۷ پرسمن سوال بدن به هیچ عنوان هیچ کتاب تستی( نه مقسمی نه مدرسان نه پارسه نه پروران و...)پاسخگو نیست همه این کتابها از ویرایش ۶ پرسمن

این لینک حتما بخونید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون دوست عزیز..Wink
به نظر شما وقت میشه کتاب مرجع بخونیم؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)renaz نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ق.ظ)moohammad.pn نوشته شده توسط:  [quote='renaz' pid='373180' dateline='1436733074']

ممنون دوست عزیز..Wink
تهران می خوای قبول بشی چاره ای نداری بخونی ...
البته بستگی به خودت داره.....از الان بخونی آره با روزی ۶ تا ۷ ساعت
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط noronet.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)renaz نوشته شده توسط:  درس مدیریت و نرم افزار که بیشتر جنبه حفظی دارن رو کی شروع کنیم به خوندن بهتره؟؟

سلام . بازم میگم برنامتومن اگر تمام درسها رو پوشش بده بهتر . ولی خوب نرم افزار رو بنظرم از شهریور شروع کنید و مدیریت رو از مهر خوبه .اگر فازغ التحصیل هستید. اگر دانشجو باشید یک ماه باید بکشید عقب .

نرم افزار مدرسان خیلی کتاب جامعیه و تمام نکات مرجع رو داخل خودش داره . لازم به خوندن مرجع نیست. از اون کتابهایی تقریبا همه کیفیت اون رو تایید میکنند.

(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ق.ظ)moohammad.pn نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)renaz نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ق.ظ)moohammad.pn نوشته شده توسط:  [quote='renaz' pid='373180' dateline='1436733074']

ممنون دوست عزیز..Wink
تهران می خوای قبول بشی چاره ای نداری بخونی ...
البته بستگی به خودت داره.....از الان بخونی آره با روزی ۶ تا ۷ ساعت

حالا نه حتما . من فقط یک درس رو از مرجع خوندم . بقیه دوستان رتبه های بالا هم تو دو سه تا درس از مرجع خوندند . وقت واقعا نمیشه .

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniqueboy
ارسال: #۲۰
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)renaz نوشته شده توسط:  درس مدیریت و نرم افزار که بیشتر جنبه حفظی دارن رو کی شروع کنیم به خوندن بهتره؟؟

سلام . بازم میگم برنامتومن اگر تمام درسها رو پوشش بده بهتر . ولی خوب نرم افزار رو بنظرم از شهریور شروع کنید و مدیریت رو از مهر خوبه .اگر فازغ التحصیل هستید. اگر دانشجو باشید یک ماه باید بکشید عقب .

نرم افزار مدرسان خیلی کتاب جامعیه و تمام نکات مرجع رو داخل خودش داره . لازم به خوندن مرجع نیست. از اون کتابهایی تقریبا همه کیفیت اون رو تایید میکنند.

ممنون دوستان
من هنوز فارغ تحصیل نشدم و دانشجوی نرم افزار هستم.
درس هوش مصنوعی رو هنوز پاس نکردم چطور بخونم؟
حتی درس مدیریت هم نداشتم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط noronet.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  سلام
میخواستم در مورد برنامه ای که برای تابستونم ریختم نظرتون رو بپرسم
من تابستون رو به بخش های ۱۹ تیر تا ۱۹ مرداد و ۱۹ مرداد تا ۱۹ شهریور تقسیم کردم و ۱۹ شهریور تا ۳ مهر

فاز یک این دروس : گسسته . هوش مصنوعی . زبان عمومی . مدیریت . سیستم
( علت : گسسته که تکلیفش معلومه . هوش یه جورایی تحلیلی هست و یه جورایی هم منو یاده الگوریتم میندازه و به نظرم بهتر بود موازی با الگوریتم نباشه پس بهتر دیدم اول بخونم. مدیریت و سیستم هم حفظی هستند . میخوام هم حفظی توو برنامه باشه هم تحلیلی و زبان که از اول تا اخر هست Big Grin)
فاز دو : الگوریتم . ساختمان . نرم افزار . پایگاه .زبان
(علت : الگوریتم و داده باید قبلش گسسته خونده بشه. نمیشه هم زمان هم گسسته خوند هم داده . از طرفی نرم افزار و پایگاه هم یه جورایی حفظی هستن و توی برنامه دو درس حفظی و دو درس تحلیلی)
فاز سه : زبان تخصصی . کتاب دکتر قدسی . مرور و جبران عقب افتادگی ها
(علت :چون ابتدا باید ساختمان و الگوریتم خونده میشد و بعد دکتر قدسی .زبان تخصصی هم باید از شهریور شروع شه به نظرم )

میخواستم بدونم برنامم درست هست ؟؟
مثلا الان دارم مدیریت میخونم درسته ؟؟ کلا مدیریت رو دوست دارم گفتم واسه تفریح کنار گسسته و هوش که دوست ندارم اگر باشه جبرانی میشه.

سلام . بنظرم برنامه خوبیه ولی اگر ی مقدار موازی تر میشد بهتر خواهد بود. علتو میدونی چیه دوسته من . نگاه کن بازهایی که گذاشتی خیلی کوتاه هستن . بنظرم نرم افزار ابدا در یک ماه نمیشه خوند همینطور الگوریتم و ساختمان رو . یعنی میتونی بخونی ولی از کیفیتش کم میشه . بعضی درسها مثل الگوریتم و ساختمان و نرم افزار در دور اول مطالعه حداقل به دو ماه نیم وقت نیاز داره تا به کیفیت قابل قبولی برسه . اگر خوب وقت نگذاری در دور اول در دورهایی بعدی به مشکل بر میخوری . بنظرم وقت یک ماه برای ساختمان . الگوریتم . نرم خیلی کمه هر چند که ۱۴ روز جبرانی گذاشتی ولی کفاف نمیده . بنظرم اگر جای فاز دو ویک رو عوض کنی بهتره و همچنین باید تو ماه بعد هم فاز یک رو بخونی . اگر سختته در ابتدا درسهای زیادی رو بخونی .. کم کم درسها رو اضاف کن . ولی اینکارت خوبه که میخای تو سه ماه دور اول رو بخونی . من خودم مدیریت رو از ۱۷ مهر به طور جدی شروع کردم . همچنین سیستم عامل رو .( این دو درس رو ابتدا منبعشون رو اشتباه برداشته بودم - یعنی سه ماهم رو فنا کردم تو این دو درس ). فرصت زیاده سعی کن کیفیت رو بالا ببری .

(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ)renaz نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  

ممنون دوستان
من هنوز فارغ تحصیل نشدم و دانشجوی نرم افزار هستم.
درس هوش مصنوعی رو هنوز پاس نکردم چطور بخونم؟
حتی درس مدیریت هم نداشتم

اشکال نداره نداشتین و ما مگه مدیریت تو دانشگاه چی خوندیم . یک پاورپوینت بیشتر نبود. هوش مصنوعی پارسه یا راهیان بخرین بخونین . باور کنید ما هم همه فصلا رو تو دانشگاه نخوندیم . زیاد به دانشگاه توجه نکنید . کلا سیستم ارشد و دانشگاه جداست .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90
ارسال: #۲۲
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ
سپاس دوست عزیز
واقعا همینطوره..
هوش رو از کی شروع کنم؟چون ترم بعد هم ۹ واحد خواهم داشت..
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ)renaz نوشته شده توسط:  سپاس دوست عزیز
واقعا همینطوره..

ه مقدار هوش حجمش زیاده حدود ده فصله . بنظرم هرچه زودتربهتر. نیمه مرداد یا شهریور،مناسبه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: renaz
ارسال: #۲۴
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ)renaz نوشته شده توسط:  سپاس دوست عزیز
واقعا همینطوره..

ه مقدار هوش حجمش زیاده حدود ده فصله . بنظرم هرچه زودتربهتر. نیمه مرداد یا شهریور،مناسبه
ممنون از راهنماییتون ...Angel
بعضی از دوستان زحمت کشیدن یه سری خلاصه از درسا رو گذاشتن،خوندن این خلاصه ها میتونه مفید باشه؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ)renaz نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ)renaz نوشته شده توسط:  سپاس دوست عزیز
واقعا همینطوره..

ممنون از راهنماییتون ...Angel
بعضی از دوستان زحمت کشیدن یه سری خلاصه از درسا رو گذاشتن،خوندن این خلاصه ها میتونه مفید باشه؟؟

خلاصه موقع جمع بندی مطالب خوبه . بهتره اول خوب تسلط پیدا کنید به مطالب بعدا به خواندن خلاصه ها بپردازید

۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  بله شاید حق با شما باشه
بهتره سیستم و مدیریت بره برای اواخر شهریور . با توجه به این چند روزی که مدیریت خوندم متوجه شدم
الان یه تغییراتی دادم به نظرتون این چطور میتونه باشه؟؟
فاز یک : گسسته . هوش . ساختمان
فاز دو : الگوریتم . نرم افزار . پایگاه
فاز سه : زبان تخصصی . قدسی . ادامه دروسی که تمام نشده یا احساس کردم ضعف دارم توش
....

چند تا سوال دارم :
پایگاه چطور هستش؟ هنوز کتابش رو نخریدم نمیدونم برای کنکور روی چه مباحثی و چطوری بحث میشه یا تست ها رو ندیدم؟ درس سختی هست برای بچه ها؟؟ از نظر اینکه نتونن تست بزنن. چون طول ترم من پایگاه رو خیلی دوست داشتم و به قول گفتنی خوراکم پایگاه بوده هم بخش کد نویسی هم مفاهیمش رو دوست داشتم. میخواستم بدونم واسه کنکور چطوریاس ؟

در مورد گسسته Sad
چرا اینجوریه . همش شبیه جبر و آمار عه.
چجوری میشه کسی این درس رو خوب بده Sad
الان فصل دو این کتاب رو شروع کردم

اگر درسهایی که تموم نشدند یا ضعف داری رو در طول این سه فاز به صورت مستمر بخونی خوبه برنامت. پایگاه بیشتر تو چند سال اخیر سوالات ترکیبی هست . یعنی سوالی که هم توش sql هست و هم مدلسازی معنایی یا ترکیبی مدل جبری و امثالهم. وسوالاتش مثل هوش مفهومی شدند. باید تو مدل سازی معنایی خیلی وقت بزاری سعی کن واقعا درک کنی چون مبحث خیلی مهم هست. sql هم که جای خود داره و یه جور بیس برای مباحث بعدی هست.

۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ
واسه مبانی مدیریت کدوم کتاب رو باید خوند؟؟؟
-مبانی رفتار سازمان نویسنده استیفن رابینز و ترجمه دکتر علی پارسائیان و دکتر سید محمد اعرابی
۲-مبانی مدیریت نویسنده استیفن رابینز و دیوید دیسنزو و ترجمه دکتر سید محمد اعرابی، محمد علی حمید رفیعی و بهروز اسراری ارشاد
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط noronet.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ ق.ظ)araz22 نوشته شده توسط:  واسه مبانی مدیریت کدوم کتاب رو باید خوند؟؟؟
-مبانی رفتار سازمان نویسنده استیفن رابینز و ترجمه دکتر علی پارسائیان و دکتر سید محمد اعرابی
۲-مبانی مدیریت نویسنده استیفن رابینز و دیوید دیسنزو و ترجمه دکتر سید محمد اعرابی، محمد علی حمید رفیعی و بهروز اسراری ارشاد

سلام من از روی دومی خوندم

[تصویر:  383840_2174dc448f211dfc27e55fc3d0c0e99f.jpg]

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: araz22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close