زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین کتاب برای تستهای سالهای گذشته؟

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۸۹, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط fatima1537.)
بهترین کتاب برای تستهای سالهای گذشته؟
باسلام دوستان من قصد خرید کتاب نمونه تست های سالهای گذشته با پاسخ تشریحی رو دارم می خاستم ببینم به نظر شما کتاب انتشارات پردازش خوب تستا رو حل کرده یا بیشتر کلید هستش همچنین
اگه کسی مجموعه بهتری سراغ داره لطفا منو راهنمایی کنه ؟ ممنون

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط mahdieh-Z.)
RE: بهترین کتاب برای تستهای سالهای گذشته
(۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ۰۵:۳۱ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  باسلام دوستان من قصد خرید کتاب نمونه تست های سالهای گذشته با پاسخ تشریحی رو دارم می خاستم ببینم به نظر شما کتاب انتشارات پردازش خوب تستا رو حل کرده یا بیشتر کلید هستش همچنین
اگه کسی مجموعه بهتری سراغ داره لطفا منو راهنمایی کنه ؟ ممنون

سلام,
من مال مقسمی رو داشتم. تقریبا سعی شده بود تشریحی باشه... ولی مال پردازش رو نداشتم که بتونم مقایسه کنم...
البته تو معماری و وشبکه(برای IT ها) به هر قیمتی به گزینه سازمان سنجش رسیده بود و راه حل معلوم نبود چی به چی هست حتی در مورد سوالهایی که دکتر حقیقت می گفت غلط هستن هم به جواب رسیده بود!! ودر مورد خیلی از سوالهای گسسته بدون راه حل رهاش کرده بود! در کل سوالهایی رو که کتاب حل تشریحی نکرده بود زیاد بودن!!
به نظر من اگه خواستین سراغ این کتاب مقسمی برین برای حل های معماری و شبکه از پوران پژوهش استفاده کنید...

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , sina_n , Afra , ایرسا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۷۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close